[quote name='mariee']a jakiej marki jest ta swiecaca obroza?:loveu:[/quote]
haha :D prosz sie nie nabijac z mojego bioksera :evil_lol: ... moj pies po prostu ma tyle energii, ze swieci - nawet w dzien :diabloti:
nie.. nie to moja Toska (bokserka :diabloti:) od czasu do czasu na dogo zaglada.. i wlasnie ja przylapalam! a ona jakby nigdy nic... -"NIE WSTANE-TAK BEDE LEZALA!"
..a czegos sie stresowac? nie stesuj sie!
a to prosze panstwa moj PRAWIE bokser :diabloti: a raczej bokserka - tylko spojrzcie na to umaszczenie.. i szkoda, ze zebow nie widzicie - ma czym dziabnac! :evil_lol:
[IMG]http://img407.imageshack.us/img407/4315/cimg2786toskazh6.jpg[/IMG]
Czy nie ma nikt zadnych wtykow u producentow chociazby misek? - lub okolicy? moznaby kupic kilkadziesiat misek po cenie hurtowej z pieniedzy, ktore uzbieralibysmy ( o ile zbiorka tutaj jest mozliwa..? )
[quote name='Niki-lidka']wyskrob dla Norda:P
ja wiem, ze [B]mariee[/B] zadba o finanse Bonuska:)
o to sie nie martwie, beda bazarki, aukcja cegeielkowa....damy rade....ale Nord...hmm ...[/quote]
ile kosztuje kastracja psa w waszych stronach?
[quote name='Niki-lidka']mysle, ze w klinice...[/quote]
Lidka a czy mialabys jak ustawic sie na 100% z lekarzami? W sumie to glowie zalezy wszystko od stanu zdrowia.. ale..
Lusiu skarbeczku.. ludzie zgotowali Ci ten los.. a Ty nadal kochasz..
[I]"Jesli przygarniesz glodnego psa,
nakarmisz go i zapewnisz mu godny byt,
nigdy Cie nie ugryzie!
Oto zasadnicza roznica pomiedzy psem a czlowiekiem.."
M.Twain[/I]
czyli Bono jedzie do Ciechocinka? :? bo sie zamieszalam..
po niedzieli ktoras kochana ciotka jedzie sprawdzic domek i psiak bedzie mogl spokojnie jechac do dom - jesli wszystko wypadnie pozytywnie!??