[B][quote name='eria']Ola - z ręką na sercu - za pierwszym razem taka wyszła! Foxi grzecznie siedzi i pozuje- przecież ma mnóstwo takich zdjęć. Ona tak długo siedzi aż pozwolę jej iść.nie muszę jej 100 razy ustawiać.[/quote]
Tez tak mam z Mąstrkiem,Diane ustawić to trzeba sie napocić.Wystarczy ze w reku mam kamien albo pilke i moge go ustawiac do woli a ona to sie kazdego gestu boi...:shake:[/B]