Hej Madziu i faflunku !!! :loveu::loveu::loveu:
Śliczny Medorek :p:p:p
Super foteczki - nie będę cytować bo wszystkie bym wycytowała :loveu::loveu::loveu:
A jeżeli chodzi o to gadanie zwierzaków to dostałam wczoraj linka od koleżanki - popłakałyśmy sie z mamą nad tym
Zapraszam do nas ;)
Hejka !!!
śliczny banerek :loveu::loveu::loveu:
[quote name='madzia i medor']Śliczny:loveu: :loveu: :loveu:
Teraz czekamy na foteczki:cool3:[/quote]
oj tak, racja ;)
pozdrawiam
Hejka.
Nio ja niestety nie pomoge, przykro mi.A jeżeli chodzi o jakieś spotkanko - spacer to też odpada, choć bardzo chce - mam rozwaloną stope i ledwo sie ruszam po domu, z Pusią nawet nie wychodze, choć może jutro sie odważe.
Pozdrawiam.
[quote=<Carola>;4139597]thx:P:P:P
o to moj pupil (sorry za jakosc ale skaner nawali i zostaly tylko foty z komy)
[URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=0ba91b66dac3cf64"][IMG]http://images21.fotosik.pl/84/0ba91b66dac3cf64m.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=65a1685e636d072d"][IMG]http://images21.fotosik.pl/84/65a1685e636d072dm.jpg[/IMG][/URL][/quote]
śliczna śnupka - witamy !!! :loveu::loveu::loveu:
[quote name='Cichociemna']To i ja się przywitam! :p Nazywam się Marysia i od trzech tygodni jestem posiadaczką jakoś 4 miesięcznej Misi Onkowatej kundelki :) Jest moją największą miłością i radością i bardzo się cieszę, że ją mam :p A jej śpiący pyszczek widać na avatarku.
Pozdrawiam![/quote]
Hejka !!! :multi::multi::multi:
Właśnie, prosimy o więcej fotosiów Misiaczki ;)
Pozdrawiam.
hmmmm, to chyba taki jak ma moja kuzynka
a ty znasz sie dobrze na aparatach ? ;)
bo ja mama Panasonic i nie umiem sie jeszcze nim posługiwać dobrze :( bo nie ma instrukcji po polskiemy :angryy:
[quote name='Marta_Ares']ale sliczna ona jest:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
pieknie jej sie siersc blyszczy:loveu: :loveu:[/quote]
dziękuje w imieniu Pusi :loveu::loveu::loveu:
niedługo kolejne focie ;)
i zapraszam częściej ;)