[quote name='Alicjarydzewska'][B][I][COLOR=Red]
[/COLOR][/I][/B] [B][I]Aga z młodzieżą trudną czy niepełnosprawną [/I][/B][/quote]
niepełnosprawną, chociaż z trudną też miałam zajęcia, ale to jkrótko. Więcej miałam w zakładzie psychiatrycznym
[quote name='dealer']ja jestem pielegniarka z zawodu:) ale pracowalam bardzo krotko w zawodzie i juz raczej nie wroce do niego....[/quote]
i9 masz racje
ja mam pielęgniarke na codzień w dumu :razz::eviltong:
pewnie chcecie niespodziewajke ? :eviltong:
[quote name='madzia i medor']:evil_lol:
Aga Ty jej nie żałuj:crazyeye: Przecie to wujek samo zło:diabloti:
[/quote]
hhahahahaha, a to dobre :evil_lol:
ale z drugiej strony - takiego "wujka" jeszcze nie mam ;)