Jump to content
Dogomania

KropkaKropka

Members
  • Posts

    728
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KropkaKropka

  1. Ja też coś dołoże. Ale naprawde niewiele:oops: bo z kieszonkowych:oops::oops:
  2. Elvisek :cool1: no kochany, jutro Cie wymiziam po drodze :loveu: :diabloti:
  3. [quote name='Helga&Ares']Obiecała mi foty po 18 :diabloti: nic nie przyszło:lol:[/quote] Oj, no bo kumpele mnie wyciągneły. Poszłyśmy na cmentarz a tam nam zeszło. Wybacz :cool1: Zjem coś i wstawię :diabloti:
  4. No to prosimy o ogłoszenia, pewnie kochana xmartix jak znajdzie czas, to poogłasza :loveu: ja też wieczorem postaram sie ogłosić gdzie sie da :loveu:
  5. No właśnie, kaganiec. My mamy taki nylonowy malutki i trochę większy, regulowany po Fośce. Nie wiem jak to jutro będzie bo od nas do Wrocławia i spowrotem to jest 100 km :shake: mama się wieczorem wypowie.
  6. [quote name='Martinee']kropuś kochana jesteś :)[/quote] No coś Ty :oops: Poczekam na Helga&Ares, bo może już jest na tym ogólnym wątku :roll:
  7. :shake::shake::shake::shake::shake::shake::-(
  8. A czy tu jest? [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=8669[/URL] [SIZE=1][COLOR=lightblue]Ja przepraszam, że tak zaśmiecam wątek, ale chciałabym psiakówi pomóc w jakiś sposób :loveu: a jak będzie na wielu forach tym lepiej, bo więcej osób go zobaczy. Prawda?[/COLOR][/SIZE]
  9. Może by Go wrzucić na jakieś forum owczarków w potrzebie?
  10. Kurczaki pieczone no, nie moge coś tych zdjęć wrzucić. Serwer siadł :shake:
  11. [quote name='Helga&Ares']Jasne!!!!! Możesz wykorzystać cosik z pierwszego postu, niektórym po przeczytaniu 'zaszkliły się oczy';), więc coś wzruszającego w tych słowach musi być[/quote] Mi łezki poleciały :oops: no bo ja słaba jestem, psychicznie :roll:
  12. Wybacz :diabloti: więc będzie miała kolege :loveu:
  13. Nasza Sońka będzie miała kolegę albo koleżankę :lol: super. Oby tylko udało się go złapać
  14. Bary jest cudownym psiakiem. Mam nadzieje, że będzie dobrze z oczkami :loveu:
  15. Właśnie wyjeżdżamy. Oby tylko bejbe nie miała choroby lokomocyjnej :roll:
  16. Reaguje na imię SONIA :roll: i znosi ciasteczka do łóżka :evil_lol:
  17. Porcja słodkości na dzień dobry :loveu: [IMG]http://img145.imageshack.us/img145/7149/pict00032bp4.jpg[/IMG]
  18. Ma Hollywoodzki uśmiech - białe, prościutkie ząbki :razz:
×
×
  • Create New...