Jump to content
Dogomania

psiulka

Members
  • Posts

    5332
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by psiulka

  1. A z wolontariuszem?? :) Wiem o Zeberce słyszałam, że ma ponoć jechać do nowego domku, ale jak nie Zebra to przecież tyle tam jest jeszcze innych psiaków, że przynajmniej te 20 zł na miesiąc mogę sobie darować ;) Im to sie bardziej przyda, więc?? A jak narazie wiem na pewno, że od stycznia (ew. lutego) na pewno dam jej jakiemuś pieskowi :)
  2. psiulka

    Rzeszów

    [quote name='g_o_n_i_a']U nas wygląda podobnie, wszystko jest ok dopuki nowa koleżanka nie wyskoczy z jazgotem lub zebiskami na dzien dobry.[/quote] Z zębiskami :D Tak jak to zrobiła Czika :diabloti: ona nie lubi za bardzo młodych psów - woli te starsze leniuchy ;) Jak cos to ja też Słocina mogę się spotkać
  3. Już wiem na pewno że po świętach podejmuję się wirtualnej opieki Zeberki :multi: :loveu: :loveu: :loveu: Gosia wytłumacz mi czy mogę ją odwiedzać wtedy bez względu na mój wiek?? :roll:
  4. W górę Zeberko kochana, w górę!! :multi: Musi się udać!!
  5. A to z niej spryciula :loveu: A Azunia lubi owocki i warzywa??
  6. :loveu: :loveu: :loveu: Śliczna Azunia :loveu: :loveu: :loveu: Ucałuj ją mocno odemnie i pozdrów od jej starej niemiłej znajomej Cziki :eviltong: Jak ona je te orzechy :crazyeye: ?? Czika nigdy by nie zjadła, bo by nie wyciągnęła, leń jeden. Czekamy na nowe fotki Azuni - może tym razem z jej panią?? :cool3:
  7. Zazwyczaj nie ma po co nie podawać mu jego naturalnego pożywienia, czyli mięsa. Jednak gdy pies jest na nie uczulony czy też po prostu nie lubi go jeść to można przejść na wegetarianizm. Na pewno to nie zastąpi mięsa, ale jeśli dieta jest odpowiednio ustalona i zbilansowana, to takie karmienie nie wyjdzie psu na złe. Zagłosowałam na tak.
  8. Heh :cool3: A kiedy nowe fotki Azuli?? Już się :shake: mogę doczekać :mad: Ps. My grałyśmy z Tekielą i spółką - zakasowały nas na 0:3 potem z Łasicami wygrana 3:0 :evil_lol: Ciekawe kto wygra cały ten turniej :eviltong: Gramy w tą środę z...z... no nie kojarzę nazwy ale z 2 b. Tam gdzie jest np. Sylwia S, Paulina D. A Wy??
  9. No coś ty Gosia :) Zawsze będziemy tu wpadać no nie?? PS. Jak klasóweczka. Jak meczyk??? Wygraliście czy nie?? Gramy ze sobą 29 :D
  10. Azunia śliczna na zdjęciach :) A na żywo jeszcze piękniejsza :*:*:* Kto ją głaskał to wie jaki to kochany i pocieszny psiaczek :) PS. Gosiu nie martw się :( Chyba chodzi o naukę tak?? :(:( Na pewno dobrze zdasz te egzaminy, jesteś przecież inteligentna :)
  11. [quote name='coztego']To po prostu chwyt marketingowy, wymierzony w tych, którzy się na karmach nie znają :cool3: Stojąc przed półką, na której jest kilkanaście gatunków karmy, człowiek czuje się zagubiony. A tu nagle olśnienie- karma SPECJALNIE dla MOJEGO boksera! I wszystko staje się łatwe :cool1: Lepiej trochę poczytać o karmach, nauczyć się, na co należy zwracać uwagę przy porównywaniu składów, i wybrać dobrą karmę :p[/quote] Ale można porównać np. kształt krokietów. Moja kumpela daje German Sepherd no i widać różnicę niż po Maxi Adult :lol:
  12. Gosiu masz jakieś fotki Zebry?? Myślę nad internetową adopcją, ale dopiero po swiętach :)
  13. Jeju jak Czabunio urósł :* Uściskaj i ucałuj go ode mnie Sylwuś :* Pozdrów też Figę :) PS. Odpisz na smsy :P
  14. Powinni taką zrobić też dla małych ras - chętnie bym spróbowała :) No ale trzeba poczekać.
  15. Zdecydowanie Royal :D Czika je mini sensible :D Akurat mamy promocję w zoologicznym :)
  16. Ja też jestem na Acanie. Psinka wcina z chęcią. Skład bardzo dobry, sierść błyszcząca, żadnych problemow
  17. psiulka

    karma Brit

    Wg mnie karma Brit to jakościowo podobna karma do Acany czy Ariona. Mój psiak ją bardzo lubi :) Byłam zadowolona, lecz nie karmię ją Britem
  18. psiulka

    Karma k-9

    Może na forum Krakvetu ktoś o tym napisze jak się zapytasz, bo za niedługo będą tam te produkty. Może ktoś już próbował.
  19. Ja dawałam Royalka dla małych dorosłych psów, ale przeżucam się na Purinę Pro Plan Adult Small Breed ;) Czika lubi, karma ma dobry skład, przystępna cena.
  20. No pewnie ;) Nawet za 3kg przesyłają jak ich poprosisz ;) To fajny sklep ;)
  21. [quote name='hanka0711']A dlaczego nie jest za specjalna?? Miałam nadzieję że to karma ze średniej półki, a co za tym idzie - całkiem dobra. Nie chce karmić psa chappi czy innym marketowym jedzeniem, ale niestety nie stać mnie na karmy drogie, zwłaszcza że to duża psina. Doradźcie proszę coś niezbyt drogiego i w miarę zdrowego dla psa.[/quote] DOG CHOW można powiedzieć że jest droższą wersją marketowych karm. Skład taki sam 4%miesa
  22. psiulka

    Karma z rybą

    To u kogo tak długo>??
  23. psiulka

    Chappi

    To nasyp ;) Ciekawe czy zje ;) Moja Czika jak jest głodna to musi zjeść karmę ;)
  24. psiulka

    Chappi

    I jak udało Ci się przekonać psiaka??? ;)
×
×
  • Create New...