-
Posts
5332 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by psiulka
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
psiulka replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Sylwuś gdzie zniknęłaś?? :( -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
psiulka replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Tak po pierwsze to Witaj Sylwuś :calus: Widzę, że tutaj po tym poście na dole kilka osób coraz rzadziej zagląda -_- Ale nie przejmuj się, zawsze będziesz miała te kilka wiernych osób :) [quote name=':: FiGa ::']Wiecie co kochani? Musze poruszyć tu pewną sprawę. Jestem świadoma, że wraz z napisaniem tego stracimy odwiedzających, ale wolę by odwiedzały nas ludki, które szczerze czytają naszą galerię niż żeby wpadały osoby, które chcą mieć więcej łapek nad nickiem wcale specjalnie nie wysilając się by choć ostanie dwie strony przeczytać :roll: Nie wytykam tu nikogo palcami, ale pewnego dnia mogę napisać długiego posta, w którym napomknę cos o tfu tfu złej/przykrej sytuacji, po czym w następnym poście dam jakieś fotki, a osoba, która wejdzie nawet moich wywodów nie przeczyta. Jedynie zacytuje jakąś fotkę, podpisze ‘ojej, jaka śliczniutka’ i na tym się skończy.. A ja czytając takiego posta tylko się pogrążam.. Ja mam kilkanaście wątków z galeriami w subskrypcjach i nawet, gdy nie ma mnie kilka dni na dogo, a widzę, że są nowe posty to wchodzę na pierwszą stronę danej galerii i klikam na ‘[B]Pokaż pierwszy nieprzeczytany[/B]‘, pokazuje mi się popost, na którym skończyłam i po kolei nadrabiam... Ale może ja się mylę? Może źle robię starając się odwiedzać szczerze i czytać by moje wpadanie nie było tylko nabijaniem sobie licznika? Może powinnam po prostu nie tracić czasu, wpadać do subskrybowanych galerii, oglądnąć ostatnią stronę bez czytania [bo i po co], ewentualnie gdyby tam nie było fot spojrzeć na przedostatnią, a gdy znajdę jakąś fotkę to napiszę ‘cześć, świetna fota’ i pójdę do następnego wątku powtórzyć po raz setny tę samą czynność? Ja naprawdę nie mam tu na myśli konkretnych osób, ale widzę, co się dzieje. Raz po wejściu do naszej galerii miałam same powitania, a stronę wcześniej pisałam o łapce Czabutka. Poczułam wtedy, że pisze sama do siebie. Niby dogo jest taką wieeeelgachną rodzinką, a foto-blogach można pisać praktycznie o wszystkim, dlatego tak to zbliża ludzi, powstają więzy, przyjaźnie... Na mniejszych forach internetowych poświęconym psom jest większy rygor, niby jest tak sztywno, bez tych więzi, sama jestem na dwóch modem i porządku pilnuję, ale gdy napiszę o ciążącej mi na sercu sprawie to odpiszą dobrym słowem a nie ‘dzień dobry, jak samopoczucie’ i to jeszcze zaraz pod moim postem, w którym pisałam, że boli mnie brzuch, jestem chora i ogólnie jest źle :roll: Poza tym muszę bezlitośnie skrócić listę odwiedzanych przeze mnie galerii, dzięki temu również stracimy ludków czytających naszą galerię, bo zauważyłam że panuje tu reguła ‘ty mi to ja w zamian tobie’ [coś na wzór blogów na onecie :roll:] ale jest mi to już obojętne...[/quote] Jak już pisałam na górze ^.... [quote name=':: FiGa ::']Zapomniałam napisac też o jednej przykrej sprawie z wczoraj... Autobus którym jechałyśmy na zawody potrącił psa... :( Co lepsze? Kierowca widząć psiaka na jezdni wcale nie zwolnił, jechał ostro dalej aż... Ja krzyknęłam 'co pan najlepszego zrobił' a on tylko się uśmiechnął :roll: Ledwo powstrzymałam się przed płaczem.. Niektóre dziewczyny z mojej drużyny były zniesmaczone ale były też takie które krzyczały 'bravo kierowca!' ............ Wracając pojechaliśmy na pizze, los chciał że kierowca usiadł przy tym samym stoliku co ja, a nawet naprzeciwko mnie. W pewnym momencie on powiedział że ta pizza jest z tego psa, dziewczyny na to 'fuuuuu', a ja wypaliłam "tak panu wesoło? Ciekawe co by było gdyby pod autobus wpadło dziecko nie pies, też by pan się cieszył?" gościa zamurowało i do końca tylko się na mnie patrzył dziwnym wzrokiem jakby... bał się mnie? :evilbat: W ogóle żałuję że pojechałam na te zawody :shake: Zimno było jak cholera, padał deszcz, miejscami ze śniegiem... a dziś jestem chora.. :shake:[/quote] Ja p****** Ja takich ludzi to bym zabiła!! Toż to debilstwo!! Jak tak można!! Cholerny kretyn... Ja nie chcę by człowiekiem... :/ [quote name='g_o_n_i_a']Sylwia, jeżeli ja goopek na pierwszej lekcji po wysłuchaniu teorii zaczęłam kłusować, a na trzeciej godzinie byłam puszczona luźno bez lonży, to czemu nie Ty? :p Branocka :bye:[/quote] Ty chodzisz na konie?? O.o Nic nie mówiłaś :P Fotki Czaba, Figutki i Kibusia są coraz lepsze :cool3: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Łiiiiiii ^^ AZUNIA :loveu: :loveu: Prosimy więcej Azy, WIĘCEJ AZY!!! Jestem od niej totalnie uzależniona!! :loveu: :loveu: :evil_lol: Moja Azunia :loveu: :loveu: A ten koniczek toż to czyj?? :cool3: :cool3: PS. (Ja nie słyszałam żadnego "to i owo" Klaudiusza...Widziałaś co dzisiaj robił ze skarbonkami -_-) -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
psiulka replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Sylwuś gdzie uciekłaś?? Chcesz dostać tą pałą?? :mad: :mad: -
A tam Kama, ja też jak coś to bym szła bez psa...
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Jakiego Łukaszka? xD A koło Ciebie to wczoraj byłam, ale już było ciemno, więc nie chciałam tak bez uprzedzenia się wpraszać :P PS. KIEDY ZDJĘCIA AZULKI xD PS.2. Co było na podstawówkowej?? -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Gonia ^^ :multi: Ja też po rekolekcjach...Ten ksiądz trochę nudził, ale nie o to sprawa :P Muszę się pochwalić, że wczoraj widziałam Azulkę :loveu: :loveu: A ona już nie poznała starej ciotki i na mnie szczekała :evil_lol: :evil_lol: A skąd ta Burka u Ciebie?? :loveu: Jest śliczna... A Edziu jaki zazdrośnik, jak na tym zdjęciu się czaił za domem :P PS. Z tym patykiem Edziu jest taki muaaaah :*:*:* -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
psiulka replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Sylwuś :* Co tam u Was słychać??? ;P Co tak mało fotek hmmm xP -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Hej Gosiu!! :multi: Jak ja tutaj dawno nie zaglądałam :shake: Muszę nadrobioć zaległości...Gosiu opowiadaj co tam słychać u Was?? Jak tam u Azulki i Edziula? Liczę na długą odpowiedź (oczywiście z nowymi fotkami =)) -
Ja bym chętnie poszła teraz (M :*) Ale chyba Wy nie bardzo chcecie, bo ostatnio wogóle nie gadałam z nikim ;P
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']:evil_lol: Ale takie są miedzy nimi różnice... :loveu: A najlepsze jest to, ze Figutek taki drobny jest, Azulka to ma mocniejszą budowe ciała i wiecej tłuszyku od Figi... Przy drobnej suczce wygladala jak pies. :evil_lol:[/quote] Podobno przeciwieństwa się przyciągają :razz: Jak magnez :D Gosia dawaj tu te zdjęcia, bo inaczej...:mad: :cool3: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
psiulka replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Ewa&kumpel'][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/68/8e64d82d23b5bb99.jpg[/IMG][/URL] [/quote] KLONY ATAKUJĄ!!! :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: PS.Coś mało tych fotek Sylweuszu :eviltong: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
psiulka replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name=':: FiGa ::']Chcesz się bić?? [IMG]http://images4.fotosik.pl/300/33f666403548dfeb.jpg[/IMG] Unik [IMG]http://images4.fotosik.pl/300/71f98f51cb42a76d.jpg[/IMG] Haha nie trafiłaś! [IMG]http://images12.fotosik.pl/24/ce17fb21f9102013.jpg[/IMG] Atak [IMG]http://images4.fotosik.pl/300/bce33d1a1f355f25.jpg[/IMG] O nie!! Dostałam serem w głowę! [IMG]http://images4.fotosik.pl/300/25998a3e801f7e39.jpg[/IMG] No i co się śmiejesz.. [IMG]http://images12.fotosik.pl/24/a372ea918ee60f87.jpg[/IMG] EJ ty! Przestań rzucać serem!! [IMG]http://images14.fotosik.pl/62/0237b5f23464cfe8.jpg[/IMG] Znowu unik [IMG]http://images13.fotosik.pl/23/704cea13f1af17b2.jpg[/IMG] Aaaa ratunku... [IMG]http://images13.fotosik.pl/23/061e17519907d31f.jpg[/IMG][/quote] PADAM :lol: :lol: :lol: :loveu: :loveu: Moja Figa, moja :loveu: A jutro wystawa :loveu: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Gosiu, kiedy fotki?? :*:*:* -
Pomyliłam sobie osoby :evil_lol:
-
Hej :D Przyszłam tu podziwiać Twojego psiaczka :D Ale coś ostatnio fotek brak :( PS. Świetne zdjęcia dałaś do konkursu :)
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Ja fajnie Gosia, że już jesteś słoneczko :multi: :multi: I mam nadzieję, że dotrzymasz słowa, że wstawisz nowe fotki :) Chiquita...ten filmik...:-( :-( -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Goniu wróć :-( :-( -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Hej Wam :multi: :multi: _ChiQuiTa_ masz rację, że smutno tu bez Gosiaka :-( :-( Czekamy na nowe foty oczywiście na świeżym puszystym śnieżku :multi: :multi: :Cool!: :buzi: :buzi: -
Hej. Mam do Was tylko pytanie czy książki "wystawowe" no takie (na każdej wystawie jest inna) można kupić osobie która nie wystawia psa i po ile??
-
Nastęny jest 11 lutego na Wilkowyji :)
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Hej Gosiu :*:*:* Z ilością fotek to ja się zgadzam, że za mało :mad: No bo co to za sprawiedliwość - przyhcodzimy oglądać fotki a fotek góra 10 :evil_lol: :evil_lol: Więcej fotek prosimy :multi: :multi: :multi: