Jump to content
Dogomania

psiulka

Members
  • Posts

    5332
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by psiulka

  1. Wiesz co, jak Ty się masz tak do mnie odzywać to ja tu już nie wpadnę xD Żart ;D DAWAJ NOWE NOWE FOTY xD
  2. Sylwia ^^ Cegiełki?? Jakie cegiełki?? xD Kiedy nowe fotki :D
  3. psiulka

    Rzeszów

    Robimy jakiś spacer? Bo ostatnio tu nikt nie zagląda...
  4. Łiiii :multi: Załapię się na 500 stronkę. Azulka jest bardzo popularna, tyle już stronek poleciało :laola: Co tam u Edziulka i papusiów?? :loveu:
  5. Mój post z wczoraj też zniknął. Zresztą Sylwii post też o_O
  6. Hopaj Masterku!! ^^ PS. Gonia, Honoratka ma swój wątek??
  7. [quote name='g_o_n_i_a'] Hej Kochana A tam, ujdzie ta matma. Zmęczona jestem okrutnie. Chwile sie zdrzemnelam, potem pojechalam do schroniska. Poznalam Ciocię Becie :loveu: Ewunie wreszcie zobaczylam :loveu: Arniego :loveu: Jaa.. ale tam jest zmian! Ile psiakow! Moja Marlejka jaka rozesmiana! Jest Dźwiedź słodki, ktorego chcialam ukrasc dzisiaj ze schroniska. Moj Mastuś szalal z Honorą po wybiegu. Pepik taki uśmiechnięty, Mozarcik, Gola, wszystkie Pedzle jejciu jak mi tego brakowalo!!!!! :multi: :multi:[/quote] Hejo Gosia :multi: Jak ja się nie mogę doczekać soboty :multi: Jak Ty mówisz, że tam się pozmieniało to co dopiero ja mam mówić. Gosiu, nie wiesz czy są jeszcze te pieski, to chyba było rodzeństwo takie ON'kowate, takie co się przyczepiały do każdego :evil_lol: Albo te małe szczeniaczki co ich karmiłaś?? ^^ Gosia, tak wogóle to ja się na Ciebie obrażam, bo mi nie odpisujesz na dobranoc :mad: :evil_lol: Testami się nie przejmuj na pewno będzie ze 100 pkt,Ja to czuję :razz:
  8. Nie każdemu pieskowi trafia się takie szczęście... ^^
  9. [quote name=':: FiGa ::'] [IMG]http://img232.imageshack.us/img232/6671/obraz286zg1.jpg[/IMG][/quote] Nasza Sylwia to ma talenta :D :multi:
  10. [quote name=':: FiGa ::']A mi dziś dogomania chodzi wolno jak żółw :mad: Wam też? Ilonko jakie archiwalne? :evil_lol:[/quote] Mi dzisiaj tak chodzi...:shake: No Syl, nie wiesz co to znaczy archiwalne?? :eviltong:
  11. Nie wyświetlają mi się zdjęcia Figi o_O Dzień dobry xD A raczej wieczór dobry :multi: Pokaż jakieś foty archiwalne xP
  12. Hejka kochana :calus: Ale palnęłam z tym zdjęciem :evil_lol: A ja tez mam Canonka i wcale nie jest taki fajny :shake: Opowiedz jak tam poszło na teście?? Co tam napisałaś w rozprawce o ogrodach?? :lol:
  13. A bo jej pańci by się nie chciało prowadzic xD
  14. Co tam u bordów słychac?? :D Palma ty masz hodowlę?? :>
  15. psiulka

    Rzeszów

    Spacerku właściwie nie było xD Byłyśmy same z Nerą na łąkach :D Może za tydzień, tylko gdzie?? B ja muszę :D
  16. Czika też ma taką :D Jak Figa strzeli minkę to tylko boki zrywac xD Co tam?? :D
  17. Albo się gdzieś schowała Perełcia, albo ja ślepa jestem... Nie mogę pojąc czemu takie śliczne pieski nie mają jeszcze domków... :( Szczególnie taka Perełka :( Ps. Miło mi ^^
  18. [quote name=':: FiGa ::'][IMG]http://images20.fotosik.pl/254/8eaea72d522fc8f6.jpg[/IMG] To jest piękne :loveu:[/quote] To szczególnie :loveu: Gosia, gratuluję Ci, masz ogromny talent, podziw... :oops: :razz: Co tam u Was??
  19. Pani Ewo (Mogę tak do Pani mówic??) Perełka była w schronisku już wtedy jak ja tam byłam?? Chyba mnie pani pamięta :p
  20. [quote name=':: FiGa ::']Z Figutkową coś się ostatnio dzieje, nie mam pojęca co :shake: Kantarek mamy, ale on nie uchroni nikogo przed ugryzieniem :roll: Tzn ja wiem że ona nikogo nie ugryzie ale jak biegnie i szczeka to się ludzie boją, mój tata powiedział że się jej pozbędzie :roll: A Duecik jest mojej kuzynki, tej z którą byłam na wystawie ;) W szkole klapa. Czab OK ;)[/quote] Nie pozwolimy na to. Sekta Figowa - do akcji :lol: [quote name=':: FiGa ::'] A to jest totek którego dziś rano znalazłam pod sklepem [IMG]http://www.imagemule.com/uploads/dsc05186k0p7.jpg[/IMG] [IMG]http://www.imagemule.com/uploads/dsc05188IjBl.jpg[/IMG] siedział skulony pod schodami. W sklepie zapytałam o niego i panie mi powiedziały że on juz tak koczuje od kilku dni i że dawały mu jeść :shake: Wzięłam go [mając swiadomośc że w domu będą problemy :diabloti:] i zaniosłam do mojej 'babci' która ma jopla na punkcie totków i go przygarnęła :loveu:[/quote] Sylwia ja Cię podziwiam :multi: :loveu: [quote name=':: FiGa ::']Ostatnio koleżanka mówiła mi że przed jej domem ktoś się zatrzymał, wyrzucił kota i z pisiekm opon odjechał. Kot uciekł wystraszony i więcej go nie widziała :shake: Nieodpowiedzialnosc i nieczułość ludzi doprowadza mnie do gorączki :shake:[/quote] Ludzie to też są... :-( :-( Jak tam po roleczkach?? :loveu: Jaki masz model? xD Wybierzmy się kiedyś razem :multi:
  21. psiulka

    Rzeszów

    Ej, dziewczyny to kto idzie jeszcze?? Dalma + Fredi Nera Cambel Psiulka i??
×
×
  • Create New...