-
Posts
5332 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by psiulka
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
psiulka replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Wiesz co, jak Ty się masz tak do mnie odzywać to ja tu już nie wpadnę xD Żart ;D DAWAJ NOWE NOWE FOTY xD -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
psiulka replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Sylwia ^^ Cegiełki?? Jakie cegiełki?? xD Kiedy nowe fotki :D -
Robimy jakiś spacer? Bo ostatnio tu nikt nie zagląda...
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Łiiii :multi: Załapię się na 500 stronkę. Azulka jest bardzo popularna, tyle już stronek poleciało :laola: Co tam u Edziulka i papusiów?? :loveu: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
psiulka replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Mój post z wczoraj też zniknął. Zresztą Sylwii post też o_O -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
psiulka replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Co za maczo z Czaba 8) -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a'] Hej Kochana A tam, ujdzie ta matma. Zmęczona jestem okrutnie. Chwile sie zdrzemnelam, potem pojechalam do schroniska. Poznalam Ciocię Becie :loveu: Ewunie wreszcie zobaczylam :loveu: Arniego :loveu: Jaa.. ale tam jest zmian! Ile psiakow! Moja Marlejka jaka rozesmiana! Jest Dźwiedź słodki, ktorego chcialam ukrasc dzisiaj ze schroniska. Moj Mastuś szalal z Honorą po wybiegu. Pepik taki uśmiechnięty, Mozarcik, Gola, wszystkie Pedzle jejciu jak mi tego brakowalo!!!!! :multi: :multi:[/quote] Hejo Gosia :multi: Jak ja się nie mogę doczekać soboty :multi: Jak Ty mówisz, że tam się pozmieniało to co dopiero ja mam mówić. Gosiu, nie wiesz czy są jeszcze te pieski, to chyba było rodzeństwo takie ON'kowate, takie co się przyczepiały do każdego :evil_lol: Albo te małe szczeniaczki co ich karmiłaś?? ^^ Gosia, tak wogóle to ja się na Ciebie obrażam, bo mi nie odpisujesz na dobranoc :mad: :evil_lol: Testami się nie przejmuj na pewno będzie ze 100 pkt,Ja to czuję :razz: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
psiulka replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name=':: FiGa ::'] [IMG]http://img232.imageshack.us/img232/6671/obraz286zg1.jpg[/IMG][/quote] Nasza Sylwia to ma talenta :D :multi: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
psiulka replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name=':: FiGa ::']A mi dziś dogomania chodzi wolno jak żółw :mad: Wam też? Ilonko jakie archiwalne? :evil_lol:[/quote] Mi dzisiaj tak chodzi...:shake: No Syl, nie wiesz co to znaczy archiwalne?? :eviltong: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
psiulka replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Nie wyświetlają mi się zdjęcia Figi o_O Dzień dobry xD A raczej wieczór dobry :multi: Pokaż jakieś foty archiwalne xP -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Hejka kochana :calus: Ale palnęłam z tym zdjęciem :evil_lol: A ja tez mam Canonka i wcale nie jest taki fajny :shake: Opowiedz jak tam poszło na teście?? Co tam napisałaś w rozprawce o ogrodach?? :lol: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
psiulka replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
A bo jej pańci by się nie chciało prowadzic xD -
Border Collie (prosimy zakladac oddzielne tematy!)
psiulka replied to Marca_Besi's topic in Border Collie
Co tam u bordów słychac?? :D Palma ty masz hodowlę?? :> -
Spacerku właściwie nie było xD Byłyśmy same z Nerą na łąkach :D Może za tydzień, tylko gdzie?? B ja muszę :D
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
psiulka replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Czika też ma taką :D Jak Figa strzeli minkę to tylko boki zrywac xD Co tam?? :D -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name=':: FiGa ::'][IMG]http://images20.fotosik.pl/254/8eaea72d522fc8f6.jpg[/IMG] To jest piękne :loveu:[/quote] To szczególnie :loveu: Gosia, gratuluję Ci, masz ogromny talent, podziw... :oops: :razz: Co tam u Was?? -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
psiulka replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name=':: FiGa ::']Z Figutkową coś się ostatnio dzieje, nie mam pojęca co :shake: Kantarek mamy, ale on nie uchroni nikogo przed ugryzieniem :roll: Tzn ja wiem że ona nikogo nie ugryzie ale jak biegnie i szczeka to się ludzie boją, mój tata powiedział że się jej pozbędzie :roll: A Duecik jest mojej kuzynki, tej z którą byłam na wystawie ;) W szkole klapa. Czab OK ;)[/quote] Nie pozwolimy na to. Sekta Figowa - do akcji :lol: [quote name=':: FiGa ::'] A to jest totek którego dziś rano znalazłam pod sklepem [IMG]http://www.imagemule.com/uploads/dsc05186k0p7.jpg[/IMG] [IMG]http://www.imagemule.com/uploads/dsc05188IjBl.jpg[/IMG] siedział skulony pod schodami. W sklepie zapytałam o niego i panie mi powiedziały że on juz tak koczuje od kilku dni i że dawały mu jeść :shake: Wzięłam go [mając swiadomośc że w domu będą problemy :diabloti:] i zaniosłam do mojej 'babci' która ma jopla na punkcie totków i go przygarnęła :loveu:[/quote] Sylwia ja Cię podziwiam :multi: :loveu: [quote name=':: FiGa ::']Ostatnio koleżanka mówiła mi że przed jej domem ktoś się zatrzymał, wyrzucił kota i z pisiekm opon odjechał. Kot uciekł wystraszony i więcej go nie widziała :shake: Nieodpowiedzialnosc i nieczułość ludzi doprowadza mnie do gorączki :shake:[/quote] Ludzie to też są... :-( :-( Jak tam po roleczkach?? :loveu: Jaki masz model? xD Wybierzmy się kiedyś razem :multi: -
Ej, dziewczyny to kto idzie jeszcze?? Dalma + Fredi Nera Cambel Psiulka i??