-
Posts
5332 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by psiulka
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
psiulka replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name=':: FiGa ::'] [IMG]http://www.imagemule.com/uploads/dsc09769SIpn.jpg[/IMG] [IMG]http://www.imagemule.com/uploads/dsc09772KfYs.jpg[/IMG] [/quote] [quote name=':: FiGa ::']Wita Ilonko :loveu: U nas nic ciekawego :eviltong: Ostatnio ważyły się losy Figowej, chciała ugryźć jakiegoś gościa, tata wpadł w szał.. ale wyratowałam się i kupiłam jej kaganiec.. tylko ciekawe jak długo to będzie działać :-([/quote] A co się stało, że Figutkowa tak chciała zrobic?? Przecież Figa jest dobrym psiaczkiem :loveu: :-( :-( Sylwuś może jej kupisz kantarek?? Może to by było dobre rozwiązanie??? [quote name=':: FiGa ::']Mam jeszcze 15 min to wrzucę jeszcze Figową z Duetkiem :loveu: [IMG]http://www.imagemule.com/uploads/obraz-172Y9rC.jpg[/IMG] [IMG]http://www.imagemule.com/uploads/obraz-107TAS1.jpg[/IMG] [IMG]http://www.imagemule.com/uploads/obraz-109JL4N.jpg[/IMG] [IMG]http://www.imagemule.com/uploads/obraz-112e4kw.jpg[/IMG][/quote] [quote name=':: FiGa ::'][IMG]http://www.imagemule.com/uploads/obraz-113UOff.jpg[/IMG] [IMG]http://www.imagemule.com/uploads/obraz-116QoBd.jpg[/IMG] [IMG]http://www.imagemule.com/uploads/obraz-119jo7Z.jpg[/IMG] [IMG]http://www.imagemule.com/uploads/obraz-1176QJ2.jpg[/IMG] [IMG]http://www.imagemule.com/uploads/obraz-120WvNe.jpg[/IMG] [IMG]http://www.imagemule.com/uploads/obraz-122ZPZE.jpg[/IMG] [IMG]http://www.imagemule.com/uploads/obraz-126D58T.jpg[/IMG] [IMG]http://www.imagemule.com/uploads/obraz-131GJpQ.jpg[/IMG] Więcej jak wrócię ze spaceru z Czabem i Figową ;)[/quote] :evil_lol: Rozrabiaki :loveu: A ten Duecik to czyj?? :razz: Co tam u Czaba?? Jak w szkole?? :cool3: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
psiulka replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Heja :D Co u Was?? :D PS. Dawaj te foty :D -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']O w życiu, jego nie kofam :shake: Ja kofam Leszka :loveu: :D Ale za spiski z Justyna to koniec :mad: KONIEC!! :mad: :mad: Jeszcze mi palcem dzisiaj groził :mad: :evil_lol: Cichaj, dobrze wiesz, ze juz mam kolejke haha :evil_lol: No cóż miałam inne plany po egzaminie, ale chyba nie wyjdą wiec... Wiec po prostu pojade do schroniska. :multi: :multi: :multi: 28 kwiecen jak mowilam, to moj wielki powrot no i z tą Magda sie spotykam. Nie wiem czy Gaba nie bedzie chciala do Depiego jechac. No a 5 maja zobaczymy jak sie beda spary miewac, jak cos to bedziecie mogly z Nera przyjechac... O ile bedziecie grzeczne!! :mad: Na spacerki chętnie pojdziemy, tylko mi niedziela nie bardzo odpowiada. :([/quote] Jakie spiski?? :mad: Ja nic nie wiem xP Będziemy grzeczne, będziemy :evil_lol: A co z Edziem :mad: A pójdziemy też i w sobotę :D -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Do pana od chemii ?? :lol: Mnie on śmieszy :evil_lol: Gosiu zabierz mnie do Klusków, bo ja nie wytrzymam :placz: No i po testach koniecznie musisz się wybrac na spacerek z Azulką (oczywiście razem z nami) :cool3: Co tam u Edzia?? :loveu: Dawno go nie było :shake: :mad: -
Wiosenna galeria szeltika Frediego :)
psiulka replied to Dalmatynkaa's topic in Owczarek szetlandzki
Co tam u Freda?? xP -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']Oj tak, ale jak zabawnie wyglada tak poważnie. :evil_lol: Super, ze Ci sie podoba. :multi: A humorek taki sobie. Jak jestem w szkole to normalnie nie ma czasu na smutkanie. Ostatnio wrocilam do dlugich konwesracji z nauczycielem od infy. ;) A na dodatkowych zajeciach z chemii doprwadzilismy nauczyciela do płaczu. :evil_lol: Chodze na dlugie spacerki, ciesze sie wiosną i tą wonią, jaka płynie z kwiatów. Nie przejmuje sie tym, ze znowu jestem sama... Tzn. najgorsze są wieczory, no ale staram sie nie zalamywac, juz dwa dni nie płakałam :-) Wracam w ogole do Pedzlow niedlugo! :multi: I sobie w siatkowke pograłam dzisiaj łaa :evil_lol: Nie mam litości dla dzieciaków z klas pierwszych i nabilam dzisiaj jakieś 7 punktów pod rząd na serwach. :p No jakąs litość miałam, bo nawet od dołu kilka razy zaserwowalam i tak faaajnie leciało ze wystarczyło nawet od gory odbic z drugiej linii. ;-) Oczywiscie nie obyło się bez padan na glebe i tak dalej. I mam ładne przetarcie na ręce :evil_lol:[/quote] Dzieciaków :mad: Mieliśmy taką lewą drużynę, że tylko pozazdrościc :evil_lol: No i przegraliśmy 3:15 :evil_lol: Ja też chcem do Pendzelków :( Gonia śliczne kwiatuszki ^^ -
Ja z Nerą też w sobotę odpadamy...
-
Masz zdjęcia opisywanych przez Ciebie kantarków??
-
Co do kantarków...Zastanawiałam się nad kupnem, ale zupełnie nie znam się na dobrych markach, cenach i gdzie to można kupic...Jak dobrac odpowiedni rozmiar??
-
Dziewczyny to ustalmy termin jakiś konkretny... :/
-
Liczę na fotki z Pokazów :D
-
I co on na to odpowiedział??
-
[quote name='ewatr']juz spiesze dodac nowe fotki :lol: a co z wiadomosci to drogie Ciocie : nasza panna przytyła juz ponad kilogram :eviltong: brawo Wiola i brawo Pan któremu udało sie tak szybko podtuczyc niejadka ponoc tuczenie jeszcze trwa tak ze Wiolcia niedługo będzie wygladac jak prawdziwy duzy onek :loveu: [IMG]http://img208.imageshack.us/img208/9898/zmianarozmiarup1010024qd5.jpg[/IMG] [IMG]http://img208.imageshack.us/img208/6378/zmianarozmiarup1010033qn9.jpg[/IMG] [IMG]http://img204.imageshack.us/img204/2565/zmianarozmiarup1010018qf1.jpg[/IMG][/quote] Jeju jaka kropcia :multi: PS. Za niedługo Pan będzie musiał ją odchudzac xD
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']Bruuum bruuuuuuuum :evil_lol: Jestem ^^ [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/182/45ca65a1686e1803.jpg[/IMG][/URL][/quote] Heh. Damulka ^^ :* Ucałowałaś ją ode mnie?? :mad: PS. Idziesz na spacer w niedziele?? -
Ale to kiedy?? W niedziele, sobotę?? xP Ja mogę jechac tyle, że bez psa xP
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
A może xP Nie bardzo to widac xP Gonia rozwieje nasze wątpliwości... :> -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Hej Gosiu :multi: Widzę, że macie fajne spacerki ^^ Ja teraz z Cziką ćwiczę biegi przy rowerze :evil_lol: Nie chciałabyś tego widzieć :cool3: Widziałam znowu Azulke i szczekała na mnie xP Co Ty jej o mnie nagadałaś ?? :evil_lol: [quote name='g_o_n_i_a']Łaciata krowcia na zielonej łączce :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/172/5ddf25f31fd54b45.jpg[/IMG][/URL][/quote] Moja Krówcia :* Daj jej ode mnie buziaczka :*:* (Masz linka do takich szeleczek?? :cool3: ) [quote name='g_o_n_i_a']Duża ma papę, a my tez mamy papy! :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/235/4ea68fb828b6d14c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/235/30c8b6db636e0682.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/180/f6c5fff237cfd35c.jpg[/IMG][/URL] I staruszka ;-) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/180/0ce2a568e0a165d2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/180/c14f7020a01760fa.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/103/9c437e9be6d0e507.jpg[/IMG][/URL][/quote] Gonia nic nie mówiła, że ma paputy :mad: Ile mają lat/miesięcy?? O ile dobrze widzę to dwie samiczki, nie ?? Więcej fot Papusiów :multi: :P -
Ja też mam Dry Beda tego najmniejszego. Jestem bardzo zadowolona, moja sunia (avatar :]) go uwielbia. Jak leży lub śpi to tylko na nim. Jest starsza (8 l.), a to legowisko jest wskazane na taki wiek. Polecam ;) PS. Zamawiałam w Krakvecie.