Jump to content
Dogomania

psiulka

Members
  • Posts

    5332
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by psiulka

  1. psiulka

    Rzeszów

    O 13 - ok ;D Jak Gosia pójdzie to czekajcie na mnie tak jak ostatnio ;)
  2. Sylwuś słoneczko :( :( Kibuś to Czabuś?? :(
  3. Ojej ;( Mam nadzieję, że gdy Zeberka się przyzwyczai do kotków wszystko będzie dobrze. Trzymamy kciuki!!! PS. Można prosić o zdjęcia w nowym domku?? :)
  4. psiulka

    Rzeszów

    Super było :D Ja mam malutko fotek :( 26 i to niektóre rozmazane :( Szkoda że Figi nie było :placz: Masz Gosia więcej?? Ja swoje dam później
  5. psiulka

    Rzeszów

    [quote name='Ewa_17'][LEFT]Rosie cieczka nie grozi :p... jest po sterylce :eviltong:[/LEFT] [LEFT]bardzo sie ciesze ze sie jutro spotkamy, jednak gdy bedzie padalo to i my odpadamy :roll:[/LEFT] [/quote] Ewa napisz mi esa czy idziecie przez Olbrachta, bo jak coś to będę czekać na "skrzyżowaniu" Olbracht i Królowej Marysieńki :)
  6. psiulka

    Rzeszów

    [quote name='g_o_n_i_a']Szanowne Panie :cool3: Pragne poinformować, że jutro o godzinie 11:30 meldujemy się u Ewy. My tzn. ja + aparat oraz Justyna + Ladora. :multi: Ilona, nie wiem czy jest sens zebys szla z nami, bo my idziemy tam koło kościoła i koło Makro do Ewy - chyba, ze jest takaś krótsza droga (?) - a poza tym Ladora to oporny młodzik i z domu wychodzimy juz o 10:30 lub 10:45 zeby zdążyć. :evil_lol:[/quote] Ode mnie chyba droga jest krótsza :D No nic, pójdę z Cziką. Ewa będziecie szły przez Olbrachta??
  7. Masz wiele talentów :cool3: A Edziulo śliczny :loveu: :loveu: :loveu: Kiedy nowe fotki??
  8. psiulka

    Rzeszów

    [quote name='Ewa_17']no wiec spacer sie odbywa tak jak wczesniej zostalo zaplanowane w sobote, zbiorka o godz. 12:00 -> prosze sie nie zponiac :mad::evil_lol: lista obecnosci: dalmatynka+Fredi Ja+Rosa Gabi+Diler Martuska+Lider Justyna+labek (nie moge spamietac imienia :diabloti:) Gonia niestety bez Azy z powodu cieczki psiulka bez psa z tego co mi wiadomo.... spotykamy sie na parkingu przy cmentarzu na wilkowyji - obok kontenera PCK pod wielka choinka :razz::eviltong: ..... bedzie to w miare charakterystyczne miejsce :cool3: co wy na to??[/quote] No wiesz ty z tym "psa" ;) Tam jak się przechodzi przez przejście od Olbrachta?? A Czika chyba będzie :) [quote name='Ewa_17']yhm :p:eviltong: Gonia proponuje 11:30...bedzie ok??:cool3:[/quote] A ja też mogę jeśli, Gosia będzie szła na nogach??? Ile ten spacer potrwa??
  9. psiulka

    Peedigre Denta

    [quote name='goldenka245']Ja o Greenies słyszałam, że to nie jest hmmm.... jakby to ująć "trujące" tzn. że nie jest dobre dla psów, ale tylko tak słyszałam a ja sama nie mam jakichś zastrzeżen do tego ;-)[/quote] Wszystko w nadmiernych ilościach ma minusy. Ale Czika się jakoś po tym nie truje:p
  10. psiulka

    Peedigre Denta

    [quote name='paniMysza']dobre do czyszczenia ząbkow sa takie zielone kostko-szczoteczki (nie wiem jak sie to nazywa). to jest do jedzenia, piesek gryzie i czysci zeby z osadu. mozna kupic w sklepach zoologicznych i na wystawach psów (jedna mała kosztuje ok 3 zl, duża-6).[/quote] Greenies?? Ja właśnie to daje Czice :) Bardzo lubi :)
  11. Piekne fotki :loveu: :loveu: :loveu: PS. W piątek zapewne jako prezent na Mikołajki dasz nam masę zdjęć Czaba i Figuli :p
  12. [quote name='ewatr']trzymam kciuki za klasówki i oby szybko mijał Ci [IMG]http://www.gifownik.pl/gify_gifownik_lut/milosc/serduszka/12.gif[/IMG]szkolny czas ! [/quote] Dołączam się :smilecol: :buzi:
  13. psiulka

    Rzeszów

    Mycha będziesz z Fredem :loveu: :loveu: ??? Ja nie mam borderka, mam kundelka :P Jak chcecie to przyjdźcie do mnie - 5 min. drogi do Wilkowyji :) A Czika to taka mało towarzyska, więc nie wiem czy ją brać :P PS. Oczywiście że będe :D
  14. Jeszze tylko miesiąc i jakiś piesek będzie szczęśliwszy :)
  15. psiulka

    Rzeszów

    Kiedyś pisałaś gdzieś, że z Wilkowyji :D Czasem tam łaże :P To bardzo bliziutko :)
  16. Ojej Zebruś ;( Miejmy nadzieję, że wszystko będzie dobrze :)
  17. psiulka

    Rzeszów

    Na Wilkowyji?? ;)
  18. Azusia lubi frisbee??? ;) Spróbuj zrobić taką fotkę jak je łapie tak wysoko :)
  19. Zeberko jeszcze kilka i dni i będziesz mogła mieć swój ukochany domek!! Wspaniale :D :)
  20. Jeju jaka ona jest kochana jak te orzeszki je :* :)
×
×
  • Create New...