Jump to content
Dogomania

psiulka

Members
  • Posts

    5332
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by psiulka

  1. [quote name='g_o_n_i_a']Mowi się trudno. :niewiem: Najlepsze w Edwardzie jest to, ze on jest bardzo rzadko fajny, jak się "nakręci". Normalnie to siedzi i np. wchodze do domu to nie da się pogłaskac robi uniki przed ręką, bo jemu nie pasuje. Bardzo rzadko zdarza sie zeby sam przyszedl i np. wskoczyl na kolana, a murczenie to tylko jak zobaczy swoje zarcie i to też wymuszone ja cholera. Niewdziecznik. :eviltong: Aa, odgapila średnią, wiedziałam! :eviltong:[/quote] Edek to jest oryginał :cool3:
  2. Edek jest śmieszny w samym sobie :loveu: :loveu: Jak ja Go lubię, chociaż ogólnie za kotami nie przepadam, to Edzia jakoś lubię :cool3: A kiedy nowe fotki Azulastej?? PS. U mnie też średnia 4,5 :eviltong:
  3. [quote name='g_o_n_i_a']Hej :multi: A ja nie wiem, wiesz, ja na wystawie bede nawet i do 15:00 :eviltong: Zresztą ja nawet nie wiem czy Sylwia bedzie mogla odwiedzic Azulastą... :-( Edziulek to bezwstydnik paskudny. :diabloti: A historię zdałam na piąteczkę, a jak. :evil_lol: :evil_lol: Cholernie kułam na zastępstwie z matmy i niemieckim i miałam pytanie z Pilsudzkiego. ;)[/quote] To super że masz piąteczke :multi: Jakbyś ciś wiedziała to daj znać :) [quote name='g_o_n_i_a'][URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?p=2810313#post2810313[/URL] Odwiedźcie czasem Gosieńkę :-)[/quote] Jeju, jaka ona łudząca podobna do Zebruni :loveu: :loveu:
  4. :D :D [quote name=':: FiGa ::'][IMG]http://images14.fotosik.pl/25/f17d54346e3d015d.jpg[/IMG][/quote] Wcale nie jest taki mały, jest większy od Figi :evil_lol: [quote name=':: FiGa ::']Co to?? :lol: [IMG]http://images4.fotosik.pl/288/ca120bca1cf24950.jpg[/IMG][/quote] PADAM Sylwus :D:D:D:D:D:D:D Mua mua mua :buzi: :buzi: :buzi:
  5. [quote name='g_o_n_i_a']O ja... To byłby dopiero zaszczyt jakby Azulkowa miala wizyte Mężulka :multi: :multi: :multi: Fakt, ze ja bede pewnie na hali od 8/9 (jeszcze przed) i później do ok. 15:00 (ostatnio do tej mozna było coś wysepić od ludzi) nie jest taki straszny, potem jakoś byśmy pojechały do mnie -> łapały transport jakis albo autobusik. Ja wszystko zaplanuję w razie czego. :multi: Branocka :buzi:[/quote] Hej hej wszystkim :cool3: A ja się jeszcze tam do Was zmieszczę??? :eviltong: Jak widziałam te śliczne kocie oczka Azuni, jak chciała zjeść na zdjęciach to ona taka kochana :loveu: :loveu: :loveu: Śliczna Kropusia :loveu: :loveu: :loveu: A Edzio to się tak nie wstydzi?? :eviltong: :eviltong: Gosiu, jak poszła historia?? :cool3: Ostatnia fotusia Edka przecudna :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
  6. No to męża czy żonę?? :P Figuś :calus:
  7. Ja Cię tam znajdę :) PS. Kiedy się pobraliście?? :)
  8. [quote name='ewatr']komu pieska chocby wirtualnie ???:oops:[/quote] Mnie :multi: :multi: W związku że w Rzeszowie dam na schron kaskę to mi już mało zostanie, więc później jak dostanę kieszonkowe to wezmę wirtualnie pieska. To jakie w końcu potrzebują leków a nie mają opieki??
  9. psiulka

    Rzeszów

    Roska nie widać że brudna :P
  10. [quote name='g_o_n_i_a']Też wcześniej! :eviltong: Ilona, bedziesz na wystawie? Okazuje sie, ze nie schronisko nie bedzie miało swojego stanowiska na Wystawie... :-( Ale z puszkami bedziemy chodzić takze.. :cool3: :cool3:[/quote] Oj nie widziałam :oops: :oops: A ja będę na wystawie, uzbierałam narazie 80 złotego to na pewno jakąś sumkę przekażę tym zwierzaczkom :loveu: :loveu: A czemu nie będzie stoiska?? :placz:
  11. [quote name='fidelek2']cała trójca w komplecie :lol: śliczne zdjęcie :loveu: cześć Sylwia, jak samopoczucie ;) humor dopisuje??? a za Czabika kciuki trzymamy cały czas, non stop bardzo mocno ;)[/quote] Jeju jakie kochane zdjęcie :loveu: :loveu: One się cieszą z tego że już 200 stron :evil_lol: Hej Syli :loveu:
  12. psiulka

    Rzeszów

    [quote name='g_o_n_i_a']Ja ze swojej strony przepraszam, ale nie moglam ze względu na to iż z siasiadką poszukiwalam błąkającego się i chorego pekńczyka... Jeszcze w środe wysyłalam sms'a do Ilony czy nie podalaby mi Twojego numeru Dalmatynka, bo na spacer nie moglam iść, psa nigdzie nie było. Zresztą myślałam, ze skoro Ewa wysyla sms'y do wszystkich to nikt nie przyjdzie...[/quote] Nie miałam już kaski żeby odpisać :( A co do spacerku, to mnie ominął - trudno, ale fotki cudne, tylko może troszkę więcej?? PS. Liderek znowu brał lecznicze błotne kąpiele?? :P
  13. Hej wszystkim ;) Jak dawno mnie tu nie było :) A Wy obie maupy nawet nic nie napiszecie :evil_lol: PS. Gonia wstawiaj swoje fotki,Twojej Azuni:loveu: Edzia:loveu: i Ladorci (widziałam ją niedawno) :loveu:
  14. Gosiu :loveu: :loveu: Ja też już nie mam kaski na koncie i nie mam na życzonka :-( Ale może teraz coś wyskrobię: Staropolskim obyczajem Gdy w Wigilię gwiazda wstaje Nowy Rok zaś cyfrę zmienia Wszyscy wszystkim ślą życzenia Przy tej pięknej sposobności I ja życzę Wam radości Aby wszystkim się darzyło Z roku na rok lepiej było :buzi:
  15. Sylwunia :loveu: Jak ja dawno tutaj nie byłam i teraz przeglądnęłam te Wasze naprodukowane posty :evil_lol: Tak po pierwsze to prezpraszam, że nie odpisałam a życzonka, ale mam na koncie -0,51, bo nie chcąco weszłam w go-card i przez to nie mogę wysyłać nawet do Heyah :shake: Więc pragnę złożyć całej rodzince i psiaczkom najserdeczniejsze świąteczne życzenia, żeby wszystko w rodzinie dobrze się układało, żeby Figulec i Czab byli zdrowi, żeby spełniły się Twoje najskrytsze marzenia :lol: WESOŁYCH ŚWIĄT I UDANEGO SYLWESTRA życzy Ilona i Czika :evil_lol: PS. Więcej fotek!!! Ty leniu jeden, nawet na święta nie chcesz nam pokazać tych Twoich kochanych czubków :diabloti: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
  16. A powiedzcie mi dziewczyny, któremu pieskowi sa potrzebne leki, a nie ma opieki ?? Mogłabym zawsze coś dawać jak już Zebrusi nie ma :)
  17. Mychol gdzie nowe foty Fredka?? :mad:
  18. Hej Gosiu :calus: :calus: Dawno mnie tu u Ciebie nie było, bo mało czasu miałam, ale teraz nareszcie nie ma szkoły, więc będę się starała wpadać tu codziennie :) Tak jak Wy, ja tez nie ma się komu wygadać, w klasie też nikomu, bo mają gdzieś, kumpele z podwórka to ją też za dużo nie obchodzi :/ Jedynie tutaj, na necie poznałam kochane osoby, które zawsze mnie rozumieją i mogę im się "wypłakać na ramię" (:loveu: ) Goniu, doszły jeszcze moje życzeni esemesem?? Bo w szkole cos zaniemówiłam :P Twoją/Twoim ulubioną nauczycielką/nauczycielem jest p. Pietraszek/p. Głowczyński?? :P
  19. Moja nowa miłość - Perełka :loveu: :loveu: :loveu:
  20. psiulka

    Peedigre Denta

    [quote name='isuwart']witam, moja sunia Bliss ma zaledwie 1 rok i juz toszeczkę kamienia na zebach, Bylam u wet., ktory sprzedal mi zielone zwierzatko do gryzienia. Niestety Blissi tego nie chce jesc. A jak przecieracie zabki gazikiem, samym czy nasaczonym. Pozdrawiam Ilon i BLISSI[/quote] A myjesz zęby psiaczkowi?? Jeśli tak to czym??
  21. Piękna Aza, piękny Edzio i piękne niebo :loveu::loveu::loveu:
  22. :loveu: Śliczna :loveu: Liczę na więcej fotek mojej kochanej Azunci :)
  23. psiulka

    Rzeszów

    Ja też nie będę :( Wyciągnęła bym wtedy cały zapas waszych chusteczek :) Jestem przeziębiona, koleżanka z psem też nie idzie :(
×
×
  • Create New...