-
Posts
5332 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by psiulka
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Ojej :loveu: :multi: :multi: Azutka!! :multi: Jakie śliczne białe ząbki :loveu: PS. Kiedy jedziesz do schroniska? :razz: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']Napewno mnie? A moze innego goopka? Goopka Ilone? Goopka Nerulca? :placz: :placz:[/quote] Goopka Goni żaden inny nie zastąpi :evil_lol: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Ciebie Goopku :D -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Koffa koffa koffa!!! ^^ ^^ -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Ona Cię koffa bardzo bardzo ^^ Uwierz mi na słowo... :D -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']:roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: [COLOR=red]Brawo Ilonko, szczegolnie zaslugi mu sie należą za tę koszulę z płomieniami[/COLOR].:roflt::roflt::roflt: Cichaj!! Dlaczego mnie? :placz: :placz:[/quote] :roflt: :roflt: :roflt: [COLOR=red]Powiedz mu, że jest boska :roflt: Zablokował mnie na gadu odkąd Andżela napisała mu że podoba jej się inny :evil_lol: Rozpowiedział wszystkim :roflt: [/COLOR] [COLOR=#ff0000][/COLOR] [COLOR=black]Dlatego Ciebie bo Sylwię też o! :mad: :placz: [/COLOR] -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']Przeglądałam sobie Figutkową galeryjkę, tak z ciekawosci. I teraz wiem, kedy to wszystko sie mniej wiecej zaczeło (kiedy w moim serduszku zamieszkala pewna osobka) :loveu: - koniec grudnia. :-) Była u mnie Patrycja hah :evil_lol:I stwierdzilysmy, ze zakladamy strone zal.pl i tam bedziemy wypisywac jakie niektore osoby z naszej klasy są załosne. :evil_lol: :evil_lol:[/quote] Typu Andrzej P. :evil_lol: Ploty chodzą po szkole :evil_lol: [quote name=':: FiGa ::'] Myyy?? A gdzieee... :scared: Jak to nie pisałam Ci co?! :mad: Sklerotyczka :placz::placz: :siara:[/quote] 1. Ach te 15 stron wcześniej do tąd :evil_lol: 2. No niby kiedy? :mad: 3. Nie koffam już Was :placz: :placz: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
psiulka replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name=':: FiGa ::'] Z resztą i tak nikt się Figową nie zachwyca [jedynie Gonia ale ona to goopol i się nie liczy :eviltong:][/quote] O wypraszam sobie!! Ja się nie zahcwycam ? :mad: [quote name=':: FiGa ::']Jadzikowa pastwiąca sie nad Figą [IMG]http://img514.imageshack.us/img514/7887/obraz484ls5.jpg[/IMG] [IMG]http://img514.imageshack.us/img514/1193/obraz486wp6.jpg[/IMG][/quote] Moja moja Krówka!! Moja!! I nie oddam!! :loveu: :loveu: [quote name=':: FiGa ::']Dopisz tu jeszcze Gonie ;) I Ilonkę :)[/quote] Ja? :-o :evil_lol: A gdzie przepraszam, zdjęcia CZABIEGO I KIBUSIA?? :mad: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Uch... Ale się nagadałyście :D [quote name='g_o_n_i_a'] Przynudzam. Całe zycie to samo - przez sms'y, na gadulcu, na Dogo. Coz goopek to goopek Dzieki... Jakos to bedzie. [/quote] Kto przynudza to przynudza - na pewno nie Ty :razz: [quote name='g_o_n_i_a']Czy to krówka mu-mu? [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/274/fa3a9f119a104708.jpg[/IMG][/URL] [/quote] Moja Krówcia mu mu :loveu: :loveu: [quote name='g_o_n_i_a'][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/274/b5dec0aa47281bbf.jpg[/IMG][/URL] [/quote] Prawie jak poza wystawowa :razz: Super :D [quote name=':: FiGa ::'] Co Wy, Rzeszowskie krowy macie z ta cholerą? U Ilonki dziś jest gorąco... jak cholera :evil_lol: Pamiętasz jak pisałam Ci o wypadku na boisku? to moja reka z którą szłam przez miasto [dodaj jeszcze do tego drugą dłoń, kolano i łokcia z których wypływały podobne struzki krwi ] [IMG]http://img371.imageshack.us/img371/4397/40105759je8.jpg[/IMG] A to końcowt efekt [+ bandaż na kolanie :lol:] [IMG]http://img82.imageshack.us/img82/1022/70468857vs3.jpg[/IMG] [/quote] Sylwuś :loveu: Co Ty wyprawiałaś, że tyle bandaży?? :crazyeye: Mi nic nie pisałam - obrażam się :evil_lol: (Żart ;D) Ale Wy tam mnie naobgadałyście :mad: Ja Wam dam!! JA WAM DAM :-x Gosiu tyle tam tych fotek Azulki, ale tu jest limit, tak to bym je wszystkie zacytowała :loveu: Jak tam uszko?? -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
psiulka replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name=':: FiGa ::']Kibiś ;) [IMG]http://img152.imageshack.us/img152/6220/obraz012bs8.jpg[/IMG] [/quote] Kibiś :loveu: Zapomniałam, eeee....Czyj on jest?? :evil_lol: [quote name=':: FiGa ::']A czy ten chłop myje tego pluszaka i wyje gdy sie go mu zabierze? :stupid: Figusiowa została mamą :loveu: [IMG]http://img521.imageshack.us/img521/5513/dsc09064ys6.jpg[/IMG] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img524.imageshack.us/img524/6683/obraz251uj0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img504.imageshack.us/img504/5984/obraz258wa0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img82.imageshack.us/img82/4854/obraz289hw1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img292.imageshack.us/img292/8927/obraz292lx6.jpg[/IMG][/URL] I Czabutek ;) [SIZE=1][by Jadzik][/SIZE] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img515.imageshack.us/img515/3029/obraz210at9.jpg[/IMG][/URL][/quote] Misio i Czabi :loveu: Na co to Czab ma ochotę? :razz: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
psiulka replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Sorka, powtórzyłam się xD -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
psiulka replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name=':: FiGa ::']Ilona ja się do Ciebie nie odzywam :placz: O! Wiem! Nie dam fot :obrazic: To zdjecie było robione na początkuwakacji 2 lata temu :loveu: Żony nie ma :shake: Bo predzej by ją pożarł :shake:[/quote] :evil_lol: :evil_lol: To nie moja wina, że masz na imię Sylwia :evil_lol: Nie wiem co Ci przeszkadza w słowie Sylwunia no :shake: A o którym zdjęciu mowa? O tym z panem od WF-u? :loveu: A więc mam szansę :razz: :lol: [quote name=':: FiGa ::']Samturia wybacz, ale za każdym razem gdy nas odwiedzasz piszesz to samo :roll: Gdybym wiedziała że Miśko nie będzie świrował to spróbowałabym go spuścić.. ale nic z tego :shake: Ostatnio sie wycfaniłam, wzięłam dłuugi kawałek zwykłego sznurka i przywiązuję go do płota a on biega sobie jak gooopek :diabloti: Dziś mi się z tego sznurka zerwał :mad: i pomyslał sobie że zapoluje :mad: na kurę... Biedna straciła jedynie piórka w ogonie, na szczęście w porę go od niej odciągnęlam :oops: Wszystkiemu przyglądał się ze złością na twarzy właściciel kurki, sasiad miśka.. Boję sie że coś może mu zrobić :shake: ale jednocześnie też cieszę :diabloti: bo mówiłam mu już kiedyś by se kur pilnował bo łażą Miskowi pod nosem.. I trawka w ogrodzie Miśka jest zasr** :angryy:[/quote] 10 metrówka kosztuje około 20 zł z niej na pewno by się nie zerwało psisko :evil_lol: A co z tą panią Miśka co mi pisałaś :-( [quote name=':: FiGa ::'] [IMG]http://img517.imageshack.us/img517/3417/dsc08237kp7.jpg[/IMG] [/quote] Ojej jakie śliczniusie fotki :loveu: Tak sobie przypominam te czasy jak dopiero co znalazłaś Czabiego...Widać znaczną poprawę jego sierści i uśmiechu :razz: [COLOR=purple]Dawaj te foty z kąpieli, bo inaczej... :mad: :-x[/COLOR] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
psiulka replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
A jakżeby inaczej, kochana Sylw[COLOR=red]uniu[/COLOR][COLOR=black] :diabloti: :evil_lol: [/COLOR] Dawaj foty bo dostanę zawału, będziesz mnie miała na sumieniu :cool3: Ja na komie nie mam netu - chamstwo :evil_lol: Ale Ty masz śliczne rolki :multi: Moje takie obdarte xD PS. Ma żonę?? :razz: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Szkoda myślałam, że byś ze mną usiadła :p Ja jakoś za Andrzejem nie przepadam więc nie mam się z czego cieszyc xD Ale i tak się boje xP To moja pierwsza wycieczka z tą klasą... xP -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Z kim będziesz siedziec w autokarze do krakowa?? :> :D PS. A Edul kiedy ma urodzinki ? -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
psiulka replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name=':: FiGa ::']Ech żeby to były jeszcze takie zwykłe kłótnie.. :shake: No nic, żyjemy dalej.. Dziekuję :buzi: Jeszcze jedna SYLWUNIA i masz przechlapane :mad: No widział ją kto! :x Sama leniwa jest a na mnie krzyczała że nie odpisuje :evil_lol: że JA robię śliczne zdjecia? :crazyeye: Iloneczko :diabloti: czy aby napewno dobrze się dziś czujesz? Nie potrzeba Ci lekarza? :cool3: Piesek? Jaki piesek? :lol: Miśko? NIE WIESZ KTO TO MIŚKO?! :mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad: Ajj tak, mój pan od wfu jesy śśśśliczny :cool3: [URL]http://images20.fotosik.pl/276/114a359147a145d5.jpg[/URL] No nie? :mad: Moje rolki to 5 letnie wstrecioszki firmy K2 :loveu:[/quote] Och nie gniewaj się Sylw[COLOR=red][B]uniu :evil_lol:[/B][/COLOR][COLOR=black] Nie potrzeba mi lekarza xP A Ty sobie nie pozwalaj - co to to nie! :evil_lol: [/COLOR] A skąd mam wiedziec kto to Misio jak mi nic nie mówiłaś :mad: :mad: :mad: Masz więcej fotek tego facia? xD Nie wiesz czy on ma żonę :-D Masz fotę rolek?? xD PS. Nie no, nie nawidzę tej mojej klawiatury na telefonie xP Sprawia, że odechciewa mi się pisac :evil_lol: Buzi :buzi: :buzi: :buzi: -
Interesuje się ktoś tymi spacerami? Chciałby ktoś gdzieś się wybrac z psiakami?
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
psiulka replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Sylw[COLOR=red]unia :diabloti: :multi: [/COLOR][COLOR=black]Pamiętaj, że ja zawsze będę odwiedzac Twoją galeryjkę i że zawsze możesz na mnie liczyc :calus: Nie odpisałam na esa, bo mi się nie chciało, ale popiszemy pewnie tak pod wieczór :evil_lol: Kochana, robisz śliczne zdjęcia, oby tak dalej :multi: Śliczny słoniczek :loveu: A ten piesek to czyj on jest? A Sylw[/COLOR][COLOR=red]unia[/COLOR][COLOR=black] (:evil_lol: ) tak ślicznie wyszła na zdjęciu z "Panem od WF'u" (czyżby :lol: :razz: ). Nie no ja Cię o nic nie posądzam.[/COLOR] PS. Ja też chcem na rolki :loveu: Jaki masz model :cool3: Buziaczki od Iloni ^^ -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name=':: FiGa ::'][CENTER][FONT=Century Gothic][SIZE=3][COLOR=blue][U][SIZE=5]Azuniu!!! [/SIZE][/U][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER] [SIZE=3] [CENTER][FONT=Century Gothic][COLOR=blue]Wierny przyjaciel jest w życiu kojącym balsamem i najpewniejszą obroną. [/COLOR][/FONT][/SIZE] [FONT=Century Gothic][SIZE=3][COLOR=blue]Możesz zgromadzić przeróżne skarby, ale najcenniejszą rzeczą jest prawdziwy przyjaciel. [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Century Gothic][SIZE=3][COLOR=blue]Sam widok przyjaciela wzbudza w sercu radość, która wypełnia całe wnętrze człowieka. [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Century Gothic][SIZE=3][COLOR=blue]Z nim żyje się w najgłębszej jedności, która napełnia duszę niewypowiedzianym szczęściem. [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Century Gothic][SIZE=3][COLOR=blue]Pamięć o nim rozpala nasz umysł i uwalnia go od rozlicznych zmartwień. [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Century Gothic][SIZE=3][COLOR=blue]Słowa te tylko ten zrozumie, kto ma oddanego przyjaciela; kto spotykając go codziennie odczuwa ciągle jego potrzebę...[/COLOR][/SIZE][/FONT] [SIZE=3][FONT=Century Gothic][COLOR=blue][SIZE=4][U]Azuniu..[/U] Ty jesteś takim przyjacielem dla Goni. Życze Ci dużo dużo zdrówka, szczęscia i radości. Niech śliczny usmiech na pyszczu Twym zawsze cieszy pancię i cioteczki, które kochają, pamiętają i tęsknią.. Spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń króweczko..[/SIZE][/COLOR][/FONT][/SIZE][/CENTER] [CENTER][IMG]http://img352.imageshack.us/img352/3732/bcbc08f4a9da9ed1dg4.jpg[/IMG][/CENTER] [/quote] Śliczny tekst... ^^ [SIZE=6]Azuniu, wszystkiego najlepsiejszego z okazji Twoich 3 - cich urodzinek :multi: :multi: Życzę Ci wiele wspaniałych chwil spędzonych z Pańcią, wspólnych długich spacerów i wszystkiego co sobie zamarzysz u bogu Twojej najwierniejszej przyjaciółki...[/SIZE] [SIZE=6][/SIZE] [SIZE=7][COLOR=deepskyblue]WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO :tort: :new-bday: [/COLOR][/SIZE] [SIZE=7][COLOR=#00bfff][/COLOR][/SIZE] [COLOR=darkred]Będą jakieś urodzinowe fotki :cool3: [/COLOR] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
psiulka replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Sylwia, posty Ci się cofnęły o_O