-
Posts
5332 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by psiulka
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
psiulka replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Gonia :multi: :loveu: Chciałam się pochwalic ze dostałam 1 z geografii :multi: :lol2: A kiedy Czabuś się pokaże na monitorku?? :evil_lol: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
psiulka replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
A pierwsze zdjęcie to już jak poza wystawowa :razz: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
psiulka replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name=':: FiGa ::']Banan :crazyeye: Mamy.. mieliśmy takiego samego :multi: [URL]http://www.youtube.com/watch?v=rhyTqYiTlOg[/URL] na tym Filmiku Figa bawi się nim w okolicach 2 minutki :D [/quote] To mój banan i Dżeki mi go zgubił :placz: [quote name='Nerul']Ja ci dam kastracje! No wiecie co- chłopa niemam musze sobie jakiegos chłopaka znalesc- popędze do niego jak mnie Pan Bóg stworzyl i bede go miala xD Ale na powaznie- moge dac pare fotek Dżekiego? [URL="http://img524.imageshack.us/my.php?image=deki20ib2.jpg"][IMG]http://img524.imageshack.us/img524/8288/deki20ib2.th.jpg[/IMG][/URL] Ojoj jakos tak mi wyskoczylo nagle :PP[/quote] Wypraszam sobie wklejanie fot mojego autorstwa :roll: [quote name=':: FiGa ::']Na horyzoncie pojawił sie pies za którym nie przpadamy, na szczescie pancia złapała wredotę na czas :mad: [IMG]http://img358.imageshack.us/img358/4564/obraz155xa7.jpg[/IMG] [IMG]http://img523.imageshack.us/img523/1788/obraz161fz9.jpg[/IMG] Czeszemy krope [IMG]http://img523.imageshack.us/img523/8272/obraz177dc2.jpg[/IMG] [IMG]http://img53.imageshack.us/img53/1814/obraz189rw8.jpg[/IMG] Jestem śłiczna :cool3: [IMG]http://img53.imageshack.us/img53/7253/obraz197tj9.jpg[/IMG][/quote] Sylwutka się schowała za Figową :multi: Daj zdjęcie swoje :loveu: Jak Ci się podoba mój plan pociągowy?? :evil_lol: I co to ma znaczyc, że się nie odpisuje na esy :mad: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
A aparat?? :D -
[quote name='fidelek2'] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img462.imageshack.us/img462/7043/1bo4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img272.imageshack.us/img272/8531/1ayf8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img419.imageshack.us/img419/7374/2wl0.jpg[/IMG][/URL][/quote] Ten mały szkrabik to na pewno Fidelek :loveu: :loveu: A ta budka to trochę chyba na niego za duża :D :evil_lol: Pokaż jakieś nowe fotencje :multi:
-
Witamy :multi: Można?? :loveu:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
psiulka replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
No to wiesz... -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
psiulka replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
:shake: Masz pisac ale nie o tym! To nieprawda! :shake: :shake: PS. KIEDY ZDJĘCIA :mad: :-x -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
psiulka replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Oj Sylwia Sylwia :mad: Nawet mi nie pisz takich esemesów bo dostanę zawału i będziesz mnie miała na sumieniu :placz: No i kiedy będą nowe zdjęcia :mad: :placz: Miśko ile ma lat? :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: PS. To chcesz tą książkę?? :D -
Tam nikt praktycznie nie chodzi, bo idziemy w przeciwną stronę ale dobra.
-
Wcale nie tak zaraz obok :/ Baranówka jest na drugim końcu Rzeszowa :]
-
No właśnie i tam sa sprawdzone tereny. Jakoś gdzie indziej nikokomu się nie chce jeździc...
-
No to trzeba się pośpieszyc bo nie wiem co on planuje...:/ Sylwutka!! Przyjeżdżaj z Czabim ^^
-
No to trzeba się pośpieszyc bo nie wiem co on planuje...:/ Sylwutka!! Przyjeżdżaj z Czabim ^^
-
Wiosenna galeria szeltika Frediego :)
psiulka replied to Dalmatynkaa's topic in Owczarek szetlandzki
Idziesz do Cyganka??? Borduś mój koffany ^^ Gonia...Wiesz już coś? -
[quote name='Nerul']Ja jak bede miec wlasnego psa po 10 lipca okolo to bede spacerowala codziennie a autobus to bedzie nasz drugi dom xD[/quote] O kogo chodzi? [quote name='Dalmatynkaa']Słuchajcie, a nie lepiej pospacerować na Przybyszówce niż na Wilkowyji ? Ja uważam, że na Przybyszówce jest 100x lepiej :roll:[/quote] Yyyy...Gdzież to się znajduje? :evil_lol: [quote name=':: FiGa ::']A mnie korci by przyjechać hmmm.. z Czabem? :hmmmm: Tylko nie wiem czy spuściłabym go ze smyczy, bo on to niezłe ziółko i nie wiem czy by do mnie wrócił :niewiem:[/quote] Ojej! Sylwia z Czabem :D :D Łiiiiii :multi: :multi:
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']No i cos Ty zrobila :evil_lol: Teraz juz wiedza gdzie mieszkam, zetną mi drzewa(zebym juz nie miala kwiatuszkow na przyszly rok ani patyczkow na ognicho) i ukradną samochód. :evil_lol: ;) Echh :-( :-( :-( :-( :-( Ja i tak wiem swoje, ze jestem beznadziejna i zalosna, ale co tam. :-([/quote] Ty wiesz swoje a my wiemy swoje, no nie? :cool3: Gosiu głowa do góry :calus: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[I]:loveu: Kwiatuszki na drzewciach :loveu: I spalone ognisko :loveu: Śliczne widoczki z okienka :loveu: Samochodzik :loveu: Jednym słowem cała Słocina :lol: [/I] [I]Gosiu, słońce, to co Ci pisałam w esie to czysta prawda! Nie że piszę tak bo wypada...:calus: [/I] -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Dobranocka Wszystkim :hand: :calus: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Jakie ognisio ^^ A co tam u szczeniaków Goli?? -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Ojejku ile Azulki :multi: :multi: Masz może fotki jak Azul był malutki?? :loveu: :loveu: PS. Eee....Można też?? :oops: :oops: