-
Posts
5332 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by psiulka
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[I][COLOR=royalblue]Bry!! :D Uwaga zaczynam nadrabiac!! :D[/COLOR][/I] -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='Cambel']Wiem, Psiulka, wiem. Ale foty pokazać możesz :cool3:[/quote] [I][COLOR=royalblue]Nie jestem w domku, więc dam Ci albo na dziwadełku albo jutro/ w piątek :)[/COLOR][/I] -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='Cambel']Jasne, przyjeżdzajcie :D Aga ma dom, jednak chyba własciciel chce jej się pozbyć. O rozgłaszaniu już myślałam :razz: Może, może...Psiula, masz jej foty? :D[/quote] [I][COLOR=royalblue]Mam jej foty, ale...NAJPIERW trzeba porozmawiac z właścicielem!![/COLOR][/I] [quote name='g_o_n_i_a']Ilonka, odpowiedz jej, bo ona chyba nie pamieta, ze we wtorki dziewczyny z III a ma razem z dzieciarnia :evil_lol: [COLOR=lemonchiffon]Ja sie do niej nie odzywam (chciala mnie naleśnikiem przekupic, goopek!) :evil_lol: [/COLOR][/quote] [COLOR=royalblue][I]W środu Gosiu w środy :roflt: :roflt: I z jaką dzieciarnią :mad: [/I][/COLOR] -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='Cambel']No tak mi mówiła..Własciwie w samych negatywach...Ale jak ją poznałam, to już tak o niej nie myślę...Gdybym nie zobaczyła (prawie mojej) Sary, to zastanawiałabym się nad nią..[/quote] [I][COLOR=royalblue]Aga jest nie ufna co do nowych osób. Aż się dziwie, że dała się Ci od razu pogłaskac...Ale nie gadajmy tu bo Gosia się pogniewa, że tu jej śmiecimy :evil_lol: Zaraz zrobię nowy temacik z MOIMI psiakami :loveu: [/COLOR][/I] -
[I][COLOR=royalblue]Ja czytam teraz "Dlaczego mój pies..." . Powiem szczerze, że już sam początek wydał mi się ciekawy. Narazie za bardzo nie miałam czasu czytac, ale po 2 rozdziale wciąga, oj wciąga. :D[/COLOR][/I]
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='Cambel']Dzień Dobry :razz: Ja nie uważam, że Aga jest agresywna, bo wg mnie jest kochaną psiną :loveu: To Aneta mi mówila :roll: [/quote] [I][COLOR=royalblue]Dobry dobry :multi:[/COLOR][/I] [COLOR=royalblue][I]Aneta Ty mówiłaś, że Aga jest agresywna?? :crazyeye: :-o Aga agresywna...:shake: Wczoraj tak się biedna burzy wystraszyła, że nocowała u sąsiadki (Eweliny)...:shake: [/I][/COLOR] -
Buck[*]&Chaps, krolica Malwka oraz Natek gagatek
psiulka replied to ewelinabuck's topic in Foto Blogi
[I][COLOR=royalblue]Witamy :multi: Można do galeryjki? :lol: [/COLOR][/I] -
[I][COLOR=darkorchid]Hejo :multi: Co u Fidelka?? :loveu:[/COLOR][/I]
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='Nerul']No wiesz moze 2 czy 3 razy ale do konca czerwca tak bede lazic o ile bede mogla. Co do p. Janusza- jak tylko go złapie tam to pogadam bo jeżeli sie zgodzi to zrobie mu na mnie książeczke zdrowia bo mamy znajomego weta i on sie zorientuje co z tą powieką ;)[/quote] [I][COLOR=darkorchid]On równie dobrze może sobie go wziąc chocby teraz i komuś oddac. I nie ma Dżekiego, więc musisz jak najszybciej...[/COLOR][/I] [SIZE=7][COLOR=lime][I][COLOR=darkorchid]Prosimy o nowe foteczki AZY[/COLOR] :multi: :multi: [/I][/COLOR][/SIZE] [COLOR=darkorchid][/COLOR] [COLOR=darkorchid][I]Jak Ci się podobał dzisiejszy wf'ik?? :evil_lol: Ja taka wstydliwa :oops:[/I] [/COLOR] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
psiulka replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Ale naprodukopwałyście! A lekcja się kończy to Sylwuś nie obraź się jak skomentuję wszystko w domku :D -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']Jak cos to uderzac do mnie, a ja podam Wam wszelkie informacje jak sie zapisac i kontakt do schroniska. :evil_lol: Heeej :multi: Azulek ma sie swietnie! :multi: Wiazemy uszka tzn. robimy babuleńkę :multi: Do weta idziemy jutro albo pojutrze, niestety do znajomego weta nie mam jak sie dostac bez samochodu, ale w tym tygodniu bede tam z pewnoscia. Moge pobrac zeskrobinę u wetki, ona nam zawiezie do lab. Potem w zaleznosci czy to bedzie choroba na tle pasożytniczym czy bakteryjnym bedzie leczenie.[/quote] Hej :multi: Jak dobrze, ze Azutka tak dobrze się trzyma i tak figluje :loveu: Wytarmoś ją ode mnie :loveu: [quote name='Cambel'][IMG]http://images20.fotosik.pl/348/d8b019c632a80d84.jpg[/IMG] [/quote] [SIZE=5][COLOR=red]Pyszczuś!! :multi: :multi: [/COLOR][/SIZE] [quote name='g_o_n_i_a']Kiedyś tam nie bylo domków, byly łąki. Osiedle się jednak powiększa, wiec z tych lak korzystamy sporadycznie - musimy iść o wiele dalej, gdzie jest namiastka ladu, łąki z biegającymi rolnikami z grabiami i potoczek :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/348/da352d0befc385fd.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/293/144244a1ee289848.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/293/bb4e9b420cd63483.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/348/2302184ecfde522c.jpg[/IMG][/URL][/quote] Po tych chmurach top rozpętała się straszna burza...W życiu takiej nie widziałam, strasznie dudniło... :-o [quote name='Nerul']Ja sie czuje jak wolontariusz jak jade do Dżekiego i Agi *_* (jakbym wkółko o nich gadala i sie zagadala to mi mócie xD)[/quote] Ja mam to codziennie :] Jeszcze Haba.. :] [quote name='Nerul']Czlowieku co tydzien jade z żarciem, smyczami, piszczałkami i wogóle... narazie pomagam im ile moge, ale bedzie wiecej (bo narazie mama nic niewie wiec potajemnie, ale potem siostra bedzie dofinansowywac), ale jest mały niuansik- wzielabym go do weterynarza ale niewiem jak by mu książkeczke załozyc zdrowia... na mnie? ja [B]jeszcze[/B] niejestem jego prawowitą wlascicielką...[/quote] Jak co tydzień jak dopiero byłaś u niego chyba 2 czy 3 raz :crazyeye: [quote name='Nerul']No wlasnie... Wiec co Gosiu radzisz poczekac do 100% pewnosci? Moja siostra przyczyni sie do błagania mamy na niego... a okolo ile kosztowalaby operacja 3 powieki... ponoc drogi...[/quote] Najpierw porozmawiaj z p. Januszem a dopero potem coś ustalaj bo to wszystko zalezy od niego :p [quote name='Cambel']Hm...a ja mam dziwne wrażenie (i sorry, że to mówię), ale Ty jakby tylko do Dżekiego jeździsz, jemu wszystko wszystko, a Aga właściwie nic..bo co? Bo jest bardziej agresywna i nie umie chodzić na smyczy? I bo jej nie weźmiesz? I własnie...to trochę tak głupio, po ponad roku, rozdzielać tak zżyte ze sobą psy, matkę z synem...Ok, jak są szczeniaki, to zawsze jakoś inaczej, ale oni ze sobą cały czas od urodzenia Dżekiego spędzali... Pozdrawiam.[/quote] Nie bój żaby nic jej nie będzie. Myślisz że Dżeki jest jej jedynym dłyugożyjącym u niej w budynku potomstwem? Jesteś w błędzie :p Jak można powiedzieć, że Agutek jest bardziej agresywny? :shake: Przecież ona jest miła, mnie nigdy nie ugryzła nawet jak chciałam wziąć jej szczeniaka... ['] Jednym słowem: Aga potrzebuje diety odchudzającej :lol: PS. Wczoraj u piesków był konik, ale miałam zapełniony aparat, może dzisiaj będzie to pokażę, mogę u Ciebie Gosiu?? Bo konik taki ładny :loveu: PPS. Postanawiam założyć własną galerię jak wrócę do domu!! PPS2. Gosiu, pamiętasz jak się spotkałtyuśmy to mówiłaś jeszcze, że masz drugiego psa, ale jest bardziej agresywny i go nie wypuszczasz...Dobrze pamiętam? -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
My mykamy i buziaczki przesyłamy :loveu: Jeszcze sobie Goniu popiszemy :loveu: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='Cambel']Łojojoj, jakiego masz śliczniastego kota :loveu:[/quote] To nie jest kot tylko Edziu! :mad: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']Laputenka - manicure prosze :D [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/347/f971390372ee99ca.jpg[/IMG][/URL][/quote] Ładny ten czarny lakierak na jednym pazurku :loveu: :lol: [quote name='g_o_n_i_a']Łysolek z przodu, tam z tyłu głowki ma ciaputki :loveu: Było, minęło :D Ni dam, moje moje :loveu: :loveu: Eedzulek [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/347/92e9e0c89d25f30e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/347/ad67f9990676b7b6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/347/6d1944b3654b9fec.jpg[/IMG][/URL][/quote] Co on tam na dachu wyprawia? SPADNIE :crazyeye: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Pamiętam jak się stresowałam przed tym spacerem :evil_lol: Jeszcze miała iśc Sylwia (nie Figowa, ta ze szkoły), a potem nie przyszła, ja się tak wstydziłam, że shock :evil_lol: Azutkowa Kropcia :loveu: PS. Przepraszam Cambel, ale mogłabyś tak przesadnie nie nabijac? :cool1: :roll: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='Cambel']No to nieciekawie :lol: Psiula, nie odgapiaj, ta fota jest MOJA :cool:[/quote] Jest moja bo ja widziałam Azulkę, a nie Ty. I Kropka. Prawda Gosiu, że moja? :loveu: :loveu: [quote name='g_o_n_i_a']Pożre mnie? :evil_lol: Ja myslalam, ze to ona na Azulkowa tak furczy za to, ze ją łapami biła zachecajac do zabawy. Bojam sie tego agresora :evil_lol: A drukujta :p Ino wspominaj, ze to takiego wiesniaka ze Slociny psina ;)[/quote] A bo Czika to się ma za taką poważną, że nic z nią nie da się zrobic :evil_lol: O czym my wtedy gadałyśmy?? :lol: Drukujemy :multi: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']Bardzo mi miło :evil_lol: :evil_lol: :multi: Pomimo tego łobuzerstwa Azutek to takze kochany Anioleczek :loveu: Zamyślona (tak bedzie Aza rozmyslac razem z Mati pod gruszą:evil_lol: ) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/292/8108d835f142a2b7.jpg[/IMG][/URL] Zawstydzona [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/347/be608f93e54c6123.jpg[/IMG][/URL][/quote] O tą pierwszą sobie powieszę :multi: :loveu: :loveu: Można wydrukowac?? :razz: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']Taak? :D To ja kiedys wpadne do Ciebie na kontrole :evil_lol: :evil_lol: [/quote] Zapraszamy zapraszamy :razz: :multi: Tylko najpierw to trzeba mojego psa obronnego przekupic, ale ona Cię pamięta z naszego pierwszego spaceru. Pamiętasz? :grin: :grin: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Czika to by w życiu nie usiedziała tyle w jednym miejscu. Jak Ty to zrobiłaś?? ^^ -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
psiulka replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='g_o_n_i_a']A nie wpaść? O dzięki :mad: [/quote] Ja wstydam się tak wpaśc :oops: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Azulka :multi: :loveu: Wydrukuję sobię ją bo mi się pomysł spodobał i będzie wisiec u mnie w pokoju :multi: :loveu: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
psiulka replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='g_o_n_i_a']Echh moj dalmasek mimo ze podrobka poczul sie urazony. :placz: Gadulca do Kingi mam, ale ona rzadko siedzi.[/quote] Aza nie jest podróba ona jest jedyna w swoim rodzaju :loveu: Mordkę muszę zobaczyc jak będę tamtędy przejeżdżac :loveu: :loveu: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']Kolezanka na Słocinie mieszka oczywiscie :razz: :razz: :razz: Po sąsiedzku z goniastą :razz: Eduuulek [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/347/550b1ba2b4ef1f00.jpg[/IMG][/URL][/quote] Ewelina P. może? :razz: [quote name='g_o_n_i_a']Duuulek z dachu, zaraz zobaczycie dlaczego :D [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/347/3f022b3a0e9ccb94.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/347/38e8dc6147bf6aad.jpg[/IMG][/URL][/quote] [SIZE=6][COLOR=sandybrown]EDEK!!!! Jupi!!! :multi: :multi: :multi: [/COLOR][/SIZE] [SIZE=6][COLOR=#f4a460][/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=purple]Więcej Eda, więcej!! :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: [/COLOR][/SIZE] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
psiulka replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='g_o_n_i_a']Szokujem się :-o Ty pierwsza sie zaczelac przechwalac :evil_lol: No i dobrze :-) Dzisiaj to sprawdzi?[/quote] Nie wiem, napisała, że [U]jak będzie[/U] to sprawdzi. Masz do niej może Gadu Goniu?? :multi: Czym się szokujesz? Ja koffam Gonię :loveu: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
psiulka replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='g_o_n_i_a']:o Czy ja duch jestem czy co? Ludki sie ciesza ze mnie widza. Szok :razz: Ale macie pole do popisu :D To ja sie pochwale, ze dostalam piątke z chemii zeby nie byc gorsza, o(pomijajac fakt, ze wszystko zerżnęłam, bo facet nam po weekendzie majowym zrobil na dzien dobry). Wy jestescie zle dzieci. :shake: :evil_lol:[/quote] Cieszą :multi: A Ty się tak nie przechwalaj ja dostałam 6 :razz: PS. Gonia dostałam odpowiedź od Kingi, powiedziała, że jak zobaczy czy będzie miejsce na sobotę i jak coś to mnie wpisze :multi: