[I]Mam czytnik, mam. Ale on też jest trochę zepsuty, ale wszystko czyta, wszystko w porządku, zero błędów. Na kompie mi wszystkie zdjęcia pięknie się odtwarzają, ale na aparacie nawet nie da się zrobić, bo pojawia się komunikat "Memory Card Error"...[/I]