-
Posts
5332 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by psiulka
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']Osz kurde buhahahahahaahah... :roflt::roflt::roflt: Dla jasności - tam miało byc [B]KROWA[/B], broń Boze nie żadne wulgarne słowo, w dodatku napisane z błędem ortograficznym buhahah. :roflt: Ja Ci dam łapać mnie za słowka!! :mad: :placz: A fot nie bedzie, bo nadal nie mam dostepu do mojego profilu, wiec :shake: A na nowe nie bede polować dopuki "nie przeproszę się" z aparatem (co szybko nie nastapi, bo mam go gdzieś - takim uczuciem jeszcze nikogo nie darzyłam, a on ma to gdzies) dziad jeden. :mad: A burza... uch co to za burze były hihi :loveu: wczoraj sobie siedzialam i ogladalam gdzies do 2:00. A słyszałyscie, co bylo w Leżajsku? Uch piorun uderzył w boisko, na krótym bylo 10 osob. Z czego wstalo tylko 8 - jedna osoba nieprzytomny nadal lezy w szpitalu, a druga odzyskała przytomnosc ale ma mocno poparzoną (wrecz spaloną) twarz.:([/quote] [I]Hah :lol: A co to za dopuki? :mad: Ja muszę porozmawiać z P. Wolińską :mad: Mój aparat też ostatnio się zrobił na dziada :shake: [/I] [I]Ja nie słyszałam. Możesz przybliżyc?[/I] [quote name=':: FiGa ::'] Ilonka, ja Cię czegos nauczyłam? :lol: [/quote] [I]Aha :calus:[/I] -
[quote name=':: FiGa ::']Wow zajefajny osrodek :loveu: Nie zwalaj na mnie :mad: [/quote] [I]A teraz jest jeszcze fajniejszy :razz: Zrobię zdjęcia, to już we wtorek :loveu: :multi: Narazie byłam tam ze 3 razy, ostatnio rok temu, ponoć teraz wiele nowych rzeczy a i na stronie nie ma większości opisanych.[/I] [I]A na kogo jak to Twoja robota? :mad: [/I] [I]Megusiowa wracaj do nas :calus:[/I]
-
[quote name='g_o_n_i_a']A cóż moze wykladać - angielski oczywiscie :D[/quote] [I]Czadowo :razz: [/I]
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
psiulka replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name=':: FiGa ::'] :mad: Dziekjemy. Proste słowo :shake: :eviltong: Bo nie cche małpowac od CIebie :shake: SS, JD, LP.... :loveu::loveu: NO bardzo dizekuję :obrazic: W takim razie trzymam za słowo i czekam na fotki :diabloti: Buhahah... [COLOR=black][I]"– Jestem Śmierciożercą. Nie zasługuję na życie. Zabiłem i torturowałem setki ludzi i jednego kota. Zasługuję na cokolwiek, co będziesz chciał ze mną zrobić – zawiesił głowę pozwalając, by jego tłuste włosy opadły mu na twarz. Albus poczuł gwałtowny przypływ złości na to, jak kiepsko Severus dbał o swoje włosy. [COLOR=magenta]Może powinien po prostu zażądać, by Snape mył włosy codziennie, jako pokutę za jego złe zachowanie?[/COLOR] Ale z drugiej strony, jeśli narzuci tak ciężką karę, Severus może wrócić do Voldemorta. [/I][/COLOR] [I][COLOR=black]– Powinienem skierować cię do Ministerstwa – powiedział Dumbledore. [COLOR=magenta][I]Do Departamentu Niewłaściwego Użycia Środków Do Mycia Włosów[/I]."[/COLOR] [/COLOR][/I] [/quote] [I][COLOR=magenta]Ale co oznacza? :-o [/COLOR][/I] [I][COLOR=#ff00ff]Co to za LP? :mad: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#ff00ff]Nie ma za co :diabloti: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#ff00ff]Oj dużo ich, dużo :lol: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#ff00ff][/COLOR][/I] [I][COLOR=#ff00ff]Sylwia :roflt: :roflt:[/COLOR][/I] [I][COLOR=#ff00ff][/COLOR][/I] [I][COLOR=#ff00ff]Śliczna burza :loveu: [/COLOR][/I] -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[I]Hej Goniasta :multi: [/I] [quote name='g_o_n_i_a'] tak poza tym chcialam wspomniec, ze [I][COLOR=purple]Korwa[/COLOR][/I] chciala mnie dzisiaj zabic [/quote] [I]Gonia :crazyeye:[/I] [quote name='Cambel'] Co do nastrojów, i smutania, to mogę Cię chyba tylko pocieszyć, że nie jesteś jedyną osobą, która na tą "chorobę" cierpi. :roll: Z tym, że jak piszesz, masz kogoś, do kogo możesz się wyżalić, w przeciwieństwie do mnie, ja to tak duszę w sobie pff a co tam. No to fajne wakacje ;), a mogę wiedzieć co czytasz, i czego słuchasz? Ajj chciałabym już jezdzic do schrona, ale ten gad placze jak sam zostaje, trzeba ją nauczyć nie bać się samotności... Mmm kocham takie widoki, ale tu na blokowisku, to za przeproszeniem do doopy. Ja to moją komórkę mogę przez okno wywalić, 'nikt mnie nie kocha', prócz mamy [/quote] [I]A ja sobie jakoś zaczęłam z tym radzić... Staram sie nie myśleć o tym co było, ale to samo "nabija" mi się na myśli...Ach, czasem to aż mnie od środka ten smutek rozdziera...Też nie mam nikogo, nie umiem ponownie zaufać... A jednak tak bardzo tego chcę... Ale Sylwia nauczyła mnie tego, że muszę się cieszyć z tego co mam... Cieszyć nawet z najmniejszych rzeczy. I teraz staram się z tego cieszyć.. Ale kilka dni w Binarowej, gdzie cały dzień nie miałam nic do roboty i leżałam w sianie na strychu zmusiło mnie trochę do myślenia nad całą sytuacją. Ech... [/I] [I]Ja mam już swoją listę ulubionych pioseneczek, które słucham dla poprawienia humoru :razz: [/I] [I]Ponoć przedwczoraj w nocy była niezła burza... A mnie nie było w domu...[/I] [I]Kamusia doładuj sobie konto jeśli możesz to będziemy sobie pisać :loveu: I szkoda że mamy esy po 20 gr :([/I] [I]Gonia, czekamy na zdjęcia... :multi: [/I] -
[quote name='Cambel']Dziękuję Wszystkim za życzenia :loveu: W każdym razie wróciłam, dłużej mi się nie chciało u babci siedzieć...:evil_lol: Mam trochę fot, ale tylko jak Megulec wypoczywa, bo tych jej szaleństw to aparat przyjąć nie chciał :evil_lol: Mmm...wszystko super, tylko Megulec cieczki dostała, i trzeba ją było trzymać krótko...:roll: No to niedługo nam się sterylka kroi... Wnioski po naszym pobycie u babci: - babcine koty uwielbiają darlinga :lol: - 3 połączone ze sobą smycze są lepsze niż 1 :cool: - ubrania z wczesnego dziecinstwa przydają się przy cieczce psa :evil_lol: - z dziećmi w wieku ok. 7 lat lepiej nie zaczynać, pf...rozstrój nerwowy gwarantowany :roll: [COLOR=black]Łaaa bajeros :cool3: Ale wracać mi tu szybko![/COLOR] [COLOR=black]Foty zaraz ;)[/COLOR] [COLOR=black]Trochę ich jest, trzeba pomniejszyć, a jeszcze kabel USB się zgubił [/COLOR] [/quote] [I]Hejo :multi: :calus:[/I] [I]No to teraz trzeba Megafona pilnować jeszcze bardziej ;) [/I] [I]Co do tych dzieci to masz rację, ja musiałam przez 3 dni znosić towarzystwo 2 latki i 5 latka... :mdleje:[/I] [I]Ano to na jeden dzień tam jadę :( Szkoda, bo jest lepiej niż za**fajnie :multi: [/I] [I]Czekamy na foty Kamisia :multi: :buzi:[/I]
-
[quote name='ewatr'][B][COLOR=darkorchid]Pozdrowienia z Wierchomli :loveu: dla Ciebie Ilonko :calus: [/COLOR][/B][/quote] [I]Ciocia :calus: Dziękuję za pozdrowienia :multi: [/I] [quote name='Cambel']Hej :multi: :calus: :calus: Ty Ilonko profeszjonal jesteś, co do zdjęc mm...Super super, chociaż pająków i tak nie lubię, i się ich boję, nawet najmniejszych Łoja.... To dla mnie? :-o Brak mi słów, takie to śliczne m.... :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: A co ja Ci mogę w zamian dac? Moje zdjęcia to przebrzydłe są :-( Gratulejszyn! :multi: A mogę wiedzieć, kto to Pani Kasia? :oops: Biecza?! Mmmm to daleko stąd, jak możesz mnie tak opuszczać! :([/quote] [I]Hejo :calus:[/I] [I]Wcale nie :shake: [/I] [I]Nie tylko Ty :evil_lol: [/I] :oops: :oops: [I]Wcale nie są przebrzydłe :shake: [/I] [I]Już wróciłam, a Wy nawet do galerii nie zaglądacie :placz: [/I] [quote name='g_o_n_i_a']O, Ilonek tez widze wyjazdowy. :cool3: UDANEGO WYPOCZYNKU! :cool3: Kamila - nie mam pojecia czy ją znasz. To fanstastyczna kobieta, z pochodzenia amerykanka (o ile sie nie myle). Mieszka tu w Rzeszowie, wykłada na WSIiZ'ie. Mowi biegle po angielsku, szczegolnie ujawnia to w kociarni u nas w schronisku hihihi :loveu: A Pani Kasia jest wolonariuszka, chociaz nie jestem pewna czy nie ma wirtualnej adopcji. A do swojego domku zabrała dwa kotuszki.[/quote] [I]Dziękuję :multi: [/I] [I]A co wykłada :razz: [/I] [I]Doloresiak ma dom :multi: [/I]
-
ORZECHOWCE - Białas, a teraz Miczi - już szczęsliwy w Nowym Domku!
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Już w nowym domu
[I]Białasek na górę![/I] -
Buck[*]&Chaps, krolica Malwka oraz Natek gagatek
psiulka replied to ewelinabuck's topic in Foto Blogi
[I]Dajta jakieś foty :D[/I] -
Galeria BC - szalona BV zaprasza na codzienną porcje fotek ;D
psiulka replied to BooBC's topic in Border Collie
A może na rzeszowskiej się zjawicie? :cool3: -
Ares-kangurek...juz szczęsliwy ...pierwsze sukcesy w leczeniu :)
psiulka replied to Irkowa's topic in Już w nowym domu
[I]Ares hopsaj!![/I] -
[I]Jak macha ogonkiem, łaa :loveu:[/I]
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
psiulka replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='matusz5']ale inni jeszcze pewnie ich nie widzieli:-( a jutro będom makro :diabloti::diabloti:[/quote] [I]Niestety nie widzieli jeśli od wczoraj były jakieś nowe:shake: [/I] [I]Dzisiaj miały być :mad: [/I] -
[I]Belcando Finest-croc[/I] [IMG]http://images24.fotosik.pl/29/d6e27b3b3d5a9454med.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/29/df14c18f7e62cb0bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images24.fotosik.pl/29/d53b1795f30d919amed.jpg[/IMG]
-
ORZECHOWCE - Białas, a teraz Miczi - już szczęsliwy w Nowym Domku!
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Już w nowym domu
[I]Biały hops!![/I] -
[I]Hej Lenka :multi: Co u Was? :loveu:[/I]
-
Mary Jane Mynia Z Kundelka Odeszla Za Teczowy Most
psiulka replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Marulka hopsa! -
Ares-kangurek...juz szczęsliwy ...pierwsze sukcesy w leczeniu :)
psiulka replied to Irkowa's topic in Już w nowym domu
[I]Jak już będzie coś z wózeczkiem wiadomo to piszcie, pomożemy ;)[/I] -
Maurycy porzucony w lesie - nareszcie w NOWYM DOMU!!!!
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Już w nowym domu
[I]Mauryś czeka na nowego Pana![/I]