Jump to content
Dogomania

psiulka

Members
  • Posts

    5332
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by psiulka

  1. [I]Cyprysio śliczniaku jeden :buzi: Hopaj![/I]
  2. [I]Hejo :multi: Jackiś skarpeciarz, buhah xD Ale Ty jesteś ładna :loveu: :mdleje:[/I]
  3. [I]Nie ma potrzeby, ja wezmę oryginalnego :multi:[/I]
  4. psiulka

    Galeria LENKI

    [I]Hej :multi:[/I] [I]To Ty na zdjęciach?[/I]
  5. [quote name='matusz5']moższ sobie wziąć ;) ...zdjęcie :eviltong::eviltong::evil_lol::evil_lol:[/quote] [I]Ma być prawdziwy Tobiaszek, nie zdjęcie :mad: [/I] [I]Bry :multi: [/I]
  6. [quote name='Cambel']Dzień Dobry Wszystkim ;) Hahh no uprzejme :evil_lol: BoOsH jakaś Ty sWeEt :evil_lol::evil_lol: Masakra :eviltong: Dziękuję za życzenia :cool: :calus:[/quote] [I]Bry :multi: [/I] [I]Hahah :lol: [/I] [I]A schowaj się :eviltong: [/I] [I]Proszę :multi: [/I] [I][SIZE=7]:* :*[/SIZE][/I]
  7. [I]Od 7?? :mdleje: Dajcie mi pospać na wakacjach 8)[/I] [I]:calus:[/I] [I] No i opóźniają się zdjęcia buhah xD[/I]
  8. [I]Bry Gonia![/I] [I]Będzie może powtórka programu? 8)[/I]
  9. [quote name='Cambel']Dzień Doby Ilonko :calus::crazyeye: O ja....Suuper... mm...:loveu: Ale Twoje zdjęcia też są piękne, o! :loveu: :loveu: Np. to: [URL]http://images24.fotosik.pl/29/a7e52636d1077650med.jpg[/URL] [I]:mdleje:[/I][I]:mdleje:[/I][I]:mdleje:[/I][I]:mdleje:[/I][/quote] [I]Bry Kamulec :calus:[/I] [I]A to ładne bo dla Ciebie, o i trzeba się było postarać ;)[/I] [quote name='Pinczerek-Jacky']Witam pani i jej sunie:loveu::loveu::loveu: Milego dnia zyczymy i na jakies foteczki czekamy (wasze) :D Pzdr[/quote] [I]My też witamy :multi: Będą te z Binarowej.[/I] [quote name='matusz5']Bryy dzień ;)[/quote] [I]Bry Mati :multi: [/I] [quote name='Cambel']Ilona pewnie jeszcze śpi :evil_lol:[/quote] [I]No to ba, po co mam tak wcześno wstawać :lol: [/I] [quote name='Pinczerek-Jacky']Śpioch :evil_lol: 10 godzina a ona jeszcze spi :-o:shake::shake::evil_lol:[/quote] [I]To wcześno? :mdleje:[/I]
  10. [I]Ciocia, czekamy na Ciebie :multi: Buziaczki dla Ciebie i dla Arnika :buzi:[/I]
  11. [I]Masterek może już ktoś Ciebie zobaczył? W gazecie? I jedzie do Ciebie? :loveu:[/I]
  12. [I]Mauryś na pierwszą :multi:[/I]
  13. [quote name='matusz5']ja ci dam krzywołap !:mad::mad::mad:[/quote] [I]Dasz mi Krzywołapka? :loveu: Kiedy mogę go sobie wziąć? :loveu: :multi: :multi: :multi: [/I]
  14. [I]Kilka dni jeszcze wytrzymacie, nie widząc kto siedzi po mojej stronie ekranu :diabloti: A może Ty dasz jeszcze swoje?[/I]
  15. [URL="http://matusz5.kgb.pl/wypad/47.jpg"][I]http://matusz5.kgb.pl/wypad/47.jpg[/I][/URL][I] - Krzywołap ^^ :diabloti:[/I]
  16. [quote name='Celina12']:iloveyou::iloveyou::iloveyou:-RUBIK...dniem i nocą mogę słuchać..[/quote] [I]:mdleje: Ja też, ja też!! :loveu: :loveu: :loveu: [/I]
  17. [I]Nowe? Toż to dawno temu było :mad: Dawaj :diabloti:[/I]
  18. [I]Toż to Cyprysik już prawie zdrowy :loveu: Hopaj Kochany :buzi:[/I]
  19. [I]Mi najbardziej ten trzeci :loveu:[/I] [I]Yyy... W mojej galerii będzie za niedługo, ale jak wstawię zaległe foty ^^[/I]
  20. [I]Jeszcze nie znałam chłopaka, który by słuchał Rubika. Nie wiedzą co tracą :loveu:[/I]
  21. [I]To palemka zrobiła ^^[/I]
  22. [I]... "Masz prawo marzyć teraz i tu. Na przekór kłamstwu, na przekór złu" :loveu:[/I]
  23. [I]Chcesz żeby Twój ekran dostał zawału? 8)[/I] [I]Śliczne kwiatuszki :loveu: :loveu:[/I]
×
×
  • Create New...