[quote name='Cambel']Dzień Doby Ilonko :calus::crazyeye: O ja....Suuper... mm...:loveu:
Ale Twoje zdjęcia też są piękne, o! :loveu: :loveu:
Np. to:
[URL]http://images24.fotosik.pl/29/a7e52636d1077650med.jpg[/URL]
[I]:mdleje:[/I][I]:mdleje:[/I][I]:mdleje:[/I][I]:mdleje:[/I][/quote]
[I]Bry Kamulec :calus:[/I]
[I]A to ładne bo dla Ciebie, o i trzeba się było postarać ;)[/I]
[quote name='Pinczerek-Jacky']Witam pani i jej sunie:loveu::loveu::loveu:
Milego dnia zyczymy i na jakies foteczki czekamy (wasze) :D
Pzdr[/quote]
[I]My też witamy :multi: Będą te z Binarowej.[/I]
[quote name='matusz5']Bryy dzień ;)[/quote]
[I]Bry Mati :multi: [/I]
[quote name='Cambel']Ilona pewnie jeszcze śpi :evil_lol:[/quote]
[I]No to ba, po co mam tak wcześno wstawać :lol: [/I]
[quote name='Pinczerek-Jacky']Śpioch :evil_lol:
10 godzina a ona jeszcze spi :-o:shake::shake::evil_lol:[/quote]
[I]To wcześno? :mdleje:[/I]