[quote name='Cambel']A zdjęcia do doopy, ja chcę cyfrówkę :(
Hahhh :cool:
No dobsz, na Twoje życzenie zaraz będą kwiatki mmm :cool:
Dziękuję :oops: Ale to i tak badziew w porównaniu np. z Twoimi zdjęciami..[/quote]
[I]Wcale nie do doopy :mad: [/I]
[I]No to czekam na kwiatuszki :loveu: [/I]
[I]Ta z moimi. Szkoda, że nie widziałaś z Binarowej, to byś się nieźle uśmiała..[/I]