-
Posts
5332 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by psiulka
-
[I]Kamulek zobacz sobie tutaj prawdziwe MAKRO:[/I] [I][URL]http://www.fotybc.kgb.pl/6lipca/125.jpg[/URL][/I] [I]To dopiero :mdleje:[/I] [I]BRAAAANOC! :* :* :buzi:[/I]
-
[quote name='Cambel']Ło, widzę, że Ilonce zaczyna odbijać powolutku, powolutku.. :cool: Cisza grobowa pff...Bo idziemy spać :evil_lol::evil_lol: Nie no, teraz na spacerros, bo chłodniej, a w dzień tak chodzić to męczarnia... :shake: Żegnajcie, do jutra! :bye:[/quote] [I]A no wiesz, złapałam goopawkę, bo do mnie napisałaś :evil_lol: :calus:[/I] [I]Do jutra :* Psich, kolorowych i Megulcowych (uwaga!) $/\/o0o0fFf :lol: [/I] [I][SIZE=6]Wielki Branoc :*[/SIZE][/I]
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
psiulka replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[I]Niet? A szkoda, bo "To cała prawda" mogę słuchać latami :loveu:[/I] -
Galeria BC - szalona BV zaprasza na codzienną porcje fotek ;D
psiulka replied to BooBC's topic in Border Collie
http://www.fotybc.kgb.pl/6lipca/141.jpg - Ewelina ze swoim sprzętem :mdleje: -
[I]BZIUM xD[/I] [I]Co tu taka cisza niemiłosierna? :mad:[/I]
-
[I]A pff, a ja Ci będę do upadłego mówić, że kitoojesz! Makro mam od 5 cm :/ Aparat, złom który co jakiś czas nie czyta karty z 2003 roku.[/I]
-
[I]Dobry wieczór :multi: [/I] [I]Będą jakieś świeże zdjęcia? 8)[/I]
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
psiulka replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='matusz5']Witaj;) a co to za klub ?? klub Rubika ?? to jeszcze Celina tez z tego samego klubu;):diabloti:[/quote] [I]No tak to się mówi na to :multi: Nie wiesz kiedy będzie nowa płyta? :razz: [/I] -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
psiulka replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='matusz5']lubię, lubię, wszystkie utwory prawie na pamięć znam:diabloti: a śpiewałem sam, z podkładem od orkiestry ;)[/quote] [I]Bry wieczorek Mati! :multi: [/I] [I]Widzę, że Ty z tego samego klubu co ja :razz: [/I] [I][URL]http://matusz5.kgb.pl/wypad/45.jpg[/URL] - Tobiaszek i te jego miny :loveu: [/I] -
[I]No pewnie i to jak :mdleje: Ze mnie to taka ofiara losu o :D Brak porównania z Tobą :shake:[/I]
-
[quote name='Cambel'][COLOR=sienna]Ilonek mój :calus: Ja zawsze mówię prawdę, i tylko prawdę. :cool?:[/COLOR] [COLOR=sienna]Masz może jakieś Czikulcowe zdjęcia ? ;)[/COLOR] [/quote] [I]Łoh jaki ruch :cool3: [/I] [I]Kamulec :calus:[/I] [I]No racja, ale nie w kwestii moich i Twoich zdjęć :shake: [/I] [I]Będą dopiero po relacji z Binarowej :lol: [/I]
-
[quote name='Pinczerek-Jacky']Hej wkoncu tu zawitałam :D:D Sliczna Czikunia :loveu::loveu::loveu: :loveu::loveu::loveu:Piekne fotki te widoczki :D:D Pzdr:*[/quote] [I]O Witamy :multi: [/I] [I]Dziękuję :multi: Nowe zdjęcia Cziki dopiero po wycieczce ;) [/I] [I]Jeszcze raz dziękuję :multi: [/I]
-
[I]:oops: :oops: Kama głupstwa gadasz :shake: [/I] [I]Gonia, niestety nie :shake: [/I]
-
[I]Bry wieczorek :multi: [/I] [URL="http://img515.imageshack.us/img515/9531/12396347tu8.jpg"][I]http://img515.imageshack.us/img515/9531/12396347tu8.jpg[/I][/URL][I] :loveu: :loveu: Króliś [/I] [I]Ale Ty jesteś ładna. Ile masz lat? :razz: :loveu:[/I]
-
[quote name='Cambel']A no piękne są te widoczki tam, mmm :loveu: A mnie tak, i tyle. Ty sie nie znasz. :evil_lol: Moje brzydkie. Mówiłam, nie znasz się. Hah, przecież mam zielone kółeczko, czyli jestem :lol: Piękne te krajobrazy Twoje, aż cytować nie będę, bo nie potrafię wybrać najładniejszego.. :mdleje: Ale te 3 największe wrażenie chyba na mnie zrobiły *______________* [URL]http://images24.fotosik.pl/34/d31cd9f5050651d7med.jpg[/URL] [URL]http://images24.fotosik.pl/34/bed156d03305168emed.jpg[/URL] [URL]http://images24.fotosik.pl/34/1712404eb30e74efmed.jpg[/URL] :mdleje: :mdleje: :mdleje: MDLEJE! :mdleje: :mdleje: :mdleje:[/quote] [I]Nom :loveu: [/I] [I]Ja się znam i wiem, że Twoje zdjęcia to zdjęcia, a moje karykatury.[/I] [I]Ale czasem Cię nie ma :( Nikogo nie ma :([/I] [I]A tam to są takie o zdjęcia... Nic nadzwyczajnego :oops: [/I]
-
[I]Hej :multi: Miło mi się przywitać z pinczerkiem i jego Pańcią :loveu: Można?[/I]
-
[I]Na dzisiaj koniec. Jutro dam wszystkie inne z Binarowej, bo we wtorek... :loveu:[/I]
-
Galeria BC - szalona BV zaprasza na codzienną porcje fotek ;D
psiulka replied to BooBC's topic in Border Collie
Nie dawaj więcej zdjęć tych motyli, bo można umrzeć z zachwytu :mdleje: :loveu: -
[IMG]http://images30.fotosik.pl/34/236aeedc7c0c1d7bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images24.fotosik.pl/34/1712404eb30e74efmed.jpg[/IMG] [I]Duże[/I] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d57f958b10ea0008.html"][I]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d57f958b10ea0008.html[/I][/URL] [IMG]http://images26.fotosik.pl/34/8c3ca7ec77ca81e4med.jpg[/IMG] [I]I drugie duże:[/I] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8dc58b2e08c0481a.html"][I]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8dc58b2e08c0481a.html[/I][/URL]
-
[I]To już wszystko Binarowa.[/I] [IMG]http://images28.fotosik.pl/34/599785f0b1b82661med.jpg[/IMG] [IMG]http://images28.fotosik.pl/34/304ca4b2a9d74e80med.jpg[/IMG] [IMG]http://images27.fotosik.pl/34/1f717fc9d7440ae2med.jpg[/IMG] [IMG]http://images30.fotosik.pl/34/8f40c564657ad575med.jpg[/IMG] [IMG]http://images24.fotosik.pl/34/d31cd9f5050651d7med.jpg[/IMG]
-
Galeria BC - szalona BV zaprasza na codzienną porcje fotek ;D
psiulka replied to BooBC's topic in Border Collie
Hej :multi: http://www.fotybc.kgb.pl/6lipca/120.jpg - Kto jest kto? :razz: http://www.fotybc.kgb.pl/6lipca/122.jpg - Przepiękne... :mdleje: :mdleje: http://www.fotybc.kgb.pl/6lipca/124.jpg - Chcesz żebym dostała zawału? :mdleje: :mdleje: http://www.fotybc.kgb.pl/6lipca/125.jpg - Jakie makro :mdleje: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
psiulka replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[I]Teletubiś!! :roflt:[/I] -
[I]To już chyba na miejscu gdzieś będzie.[/I] [IMG]http://images24.fotosik.pl/34/3e74e46cbaca7b3dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images24.fotosik.pl/34/bed156d03305168emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images30.fotosik.pl/34/565760d4351b0561med.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/34/0dc7846978b11cf3med.jpg[/IMG] [IMG]http://images24.fotosik.pl/34/c04324157f26fec4med.jpg[/IMG]
-
[quote name='Cambel']:calus: :calus: Ło jaaaaaa :mdleje: :mdleje: U mojej babci też takie widoczki, ale jakoś zdjęc im nie robilam... A wcale tak. ;) Mnie się podobają, kropka. A właśnie, że są ! Zagladamy cały czas. :cool3: [URL]http://images26.fotosik.pl/34/6a1b495eddacc655med.jpg[/URL] [URL]http://images23.fotosik.pl/34/f2953cbc1bc12c3amed.jpg[/URL] :mdleje: :mdleje: :mdleje: :mdleje: *__*[/quote] Łiii :multi: :loveu: :loveu: :calus: :Calus: [I]A szkoda, bo na pwno były by jeszcze lepsze :loveu:[/I] [I]A mnie nie :shake: [/I] [I]Nie są. Twoje są ładne :loveu: :loveu: :loveu: [/I] [I]Ale Was nie widać :-( [/I] [I]To jeszcze nic, to takie brzydkie zdjęcia :razz: [/I]
-
[IMG]http://images24.fotosik.pl/34/a4f6b784f40a4b15med.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/34/e8aa3c6e522a6318med.jpg[/IMG] [IMG]http://images27.fotosik.pl/34/33740bfcc51ca9cfmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/34/28eb10208649d783med.jpg[/IMG] [IMG]http://images23.fotosik.pl/34/bba07855a62094f1med.jpg[/IMG]