Jump to content
Dogomania

psiulka

Members
  • Posts

    5332
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by psiulka

  1. [quote name='Cambel']Kiedy ja nie lubię V części feeeee :eviltong: Zresztą kasy nawet nie mam, pff...Sterylka się kłania. No chyba, że pod kościół pójdę żebrać, może to dobry pomysl, hm? :hmmmm: No zdążyłam zauważyć :evil_lol: Ni ma fot, bo pogoda brzydka była. :eviltong:[/quote] [I][SIZE=6]Błagam!! [/SIZE][SIZE=2]Ja stawiam :razz: [/SIZE][/I]
  2. [I]Helloł :multi: [/I] [URL="http://img503.imageshack.us/img503/3447/10zt6.jpg"][I]http://img503.imageshack.us/img503/3447/10zt6.jpg[/I][/URL][I] - Dla mnie? :oops: :oops:[/I] [I]Dziękuję, śliczne :multi:[/I]
  3. [quote name='Cambel']Mogę iść na wszystko, tylko nie na to. :eviltong: Łoj no Ty musisz wszystkiego się czepić :evil_lol: :calus:[/quote] [I]Proszę :modla:[/I] :modla: [I]Taka jusz moja natura :diabloti: [/I] [I]Dawaj Megulca :loveu: [/I]
  4. [quote name=':: FiGa ::']Teeeen LM :loveu: Ty cicho siedz :mad: Ja na opakowanie nie patrzę jak Ty :mad: Nie dziwne, całkiem innej muzyki słuchasz :eviltong: Lepsze kilka miesięcy jak nic :eviltong: A prawde powiedziawszy o tym że w ogóle JKR już ją napisała i że w ogóle premiera angielska była dowiedziałam się 2 dni temu :oops::evil_lol: Potteromaniaczka ze mnie żadna :lol: I od razu ostrzegam - jesli bedziesz na tyle głodna tego 7 tomu, że przeczytasz jego streszczenie po polsku[których nie brakuje], przed premierą to ani słowa na temat tego co się wydarzy :mad: Nie chce psuć sobie czytania, wolę dowiedzieć się o wszystkim podczas konsumowania 7 tomu u mnie w pokoju, bo gdy dowiem się wczesniej to całe czytanie straci swój urok o :eviltong: Świnki, kurki, pieski i kotki super :klacz:[/quote] [I]Wiesz co? To jest zrged i tyle :shake: [/I] :turn-l: :turn-l: [I]:roflt: Pfff :lol: [/I] [I]Ja przeczytam go migiem i wszystko Ci opowiem tak jak z PzK3 :evil_lol: [/I] [quote name='matusz5'][COLOR=navy][B]Brryy dzień ;) u nas dziś taki [IMG]http://www.mysmilie.de/english/green/smilies/goldies/25.gif[/IMG][/B][/COLOR][/quote] [I]Bry dzionek :multi: U nas też taki słoneczny dzień :loveu: [/I] [quote name='Pinczerek-Jacky']Dobry Ilonko :loveu::loveu:[/quote] [I]Bry Kinguś :multi: [/I] [quote name='Cambel']Ło, to o mnie chodzi? :hmmmm: Kiedy ja na Youtube lewa jestem całkiem :evil_lol: A tak wogóle to dzień dobry Iloś :calus:[/quote] [I]A na tym tynipic czy jak to tam? :razz: [/I] [I]Dzień dobry :calus: :buzi:[/I]
  5. [I]Oj rozłączyło mnie i musiałam schodzić. A teraz tylko jestem na 5 min, a dopiero jutro będę miała czas żeby u Ciebie wszystko zobaczyć ;)[/I] [I]DOBRANOC :bye:[/I] [I]Kamul :buzi:[/I]
  6. [I]A tam, ja i tak nie umiem xP[/I]
  7. [I]W opakowaniu do golenia jak nic :shake: Jeszcze się zgrywa :shake:[/I]
  8. [URL="http://images30.fotosik.pl/37/de68fd419899af99.jpg"][I]http://images30.fotosik.pl/37/de68fd419899af99.jpg[/I][/URL][I] Łaaaaa :mdleje: :mdleje: Ciocia, boskie!! :loveu: :mdleje:[/I]
  9. [I]Miłego wyjazdu :bye:[/I]
  10. [I]Po to żebyśmy sobie pooglądali Luxa ;)[/I]
  11. [I]No to gdzie? :mad: :diabloti:[/I]
  12. [I]Matko ile nadrabiania :mdleje:[/I] [I]Wybacz nie czytałam tekstów, oglądałam tylko zdjęcia :loveu: Twoje psy robią niezłe pozy :loveu:[/I]
  13. [I]To do Ciebie Pinczerko droga :mad:[/I]
  14. [I]A ja tam nawet nie wiem o kim Wy gadacie xP [/I] [I]Ja mam dobry humorek i sobie słucham Rubika, o! :loveu:[/I]
  15. [quote name='matusz5']brryyy wieczór ;)[/quote] [I]Dobry wieczór Mati :multi: [/I] [quote name='Pinczerek-Jacky']No i dajesz przegladaj i szukasz tego filmiku i ladujesz :D[/quote] [I]Nie mam tam takiego czegoś :shake:[/I]
  16. [quote name='matusz5']no było tak dużo , kwiaów, porzeczek, malin, agrestu, pomidorów itd:diabloti: ja też słucham (...)" to on, to on, to on, robi błąd"(...)[/quote] [I]Pokaż! :mdleje: Kocham zdjęcia Twojej roboty :loveu: [/I] [I]Ja też słucham tej pioseneczki, łaaa :loveu: :loveu: [/I] [I]"Odkryj miłości ląd, pod prąd, pod prąd, pod prąd! " :loveu: [/I]
  17. [I]A ja poproszę zdjęcia makro :diabloti:[/I]
  18. [I]I zrób zdjęcia! :multi:[/I]
  19. [I]No i zmieniałam i nic tam takiego nie było :mad: Ja poczekam na Kamulca, o :calus:[/I]
  20. [I]Kiedy nie dawno? Gdzie? :cool:[/I] [I]I znów sobie słucham Rubika :loveu:[/I]
  21. [I]Muszę uprosić Kamulca, żeby mi te filmiki wgrała, bo ja nie umiem, buhah :D[/I]
  22. [I]Oj mało tych widoczków, u mnie było multum :mdleje:[/I] [I]Ale macie tam ładne jezioro :loveu: I Oriencik lubi popływać widzę :cool:[/I]
  23. [I]Wiiiitam :multi:[/I] [I]Przyszłam na widoczki do Orienta :multi: :loveu: Śliczny psiaczek ^^[/I] [I]Gdzie te widoczki? 8)[/I]
  24. [quote name='Gonitwa'][B]psiulka [/B]choo do mnie- tam były widoki gdzieś pod koniec;)[/quote] [I]A skąd mam mieć adresa? :mad: U mnie też były widoczki wczoraj :razz: [/I]
×
×
  • Create New...