[quote name=':: FiGa ::']Nie mów, wolę pozostac w błogiej nieświadomości :eviltong:
A zamierzasz psuć sobie niespodziankę i czytać streszczenie na necie? Bo mnie wczoraj kusiło, ale się powstrzymałam :oops::oops:
Odetnę sie od swiata, w sumie to i tak nie mam po co jeszcze utrzymywać z nim kontakt :roll: Mogę wyrzucić komórkę, już mi nie jest potrzebna... hmmm co by tu jeszcze :hmmmm:[/quote]
[I]Powiem powiem :multi: [/I]
[I]Ja tam z internetu niet. Tylko książka :razz: [/I]
[I]Ale ja słyszałam, że PONOĆ HARRY'EGO NIE UŚMIERCI I ŻE ZGINĄ DWIE PIERWSZOPLANOWE POSTACIE :lol: [/I]
[quote name='Pinczerek-Jacky']Ilona wejdz do Jackiego galeri czeka tam cos na ciebie :D
O widze ze Megulcowa filmik wgrala:loveu::loveu:[/quote]
[I]Już się wgrywa drugi :multi: [/I]
[quote name=':: FiGa ::']Dzeki świetnie bawi się piłęczką :loveu::loveu: A Aga dlaczego na łańcuchu? :([/quote]
[I]Bo uciekała za ogrodzenie, a Dżeki za nią. Sam Dżeki rzadko ucieka, tylko z nią zawsze...[/I]