Jump to content
Dogomania

psiulka

Members
  • Posts

    5332
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by psiulka

  1. [I]A tak sobie dałam, żeby ludzie bardziej przychodzili do Ciebie :loveu:[/I] [I]Ja Ci nie odpisuje? Ty mi nie odpisujesz oO Chyba, że mi się tlen zwalił do końca...[/I]
  2. [quote name='Pianka']Taaa, a te opakowanie ty uzywasz:diabloti:[/quote] :obrazic: :obrazic:
  3. [I]Wow, niezłe :loveu: [URL]http://img363.imageshack.us/img363/6681/obraz518sw6.jpg[/URL][/I] [I]A tu Sylwia :loveu:[/I] [URL="http://img518.imageshack.us/img518/4605/obraz529og7.jpg"][I]http://img518.imageshack.us/img518/4605/obraz529og7.jpg[/I][/URL]
  4. [I]Nie, jednak to dobry filmik :multi:[/I] [URL="http://video.tinypic.com/player.php?v=681zk3s"][I]http://video.tinypic.com/player.php?v=681zk3s[/I][/URL]
  5. [I]Zabijcie mnie! Wgrałam filmik, który Kamila już wgrała :mdleje:[/I]
  6. [I]Dzień dobry :multi:[/I]
  7. [quote name='Pinczerek-Jacky']No niestety moj 10 sekundowy wgrywal sie 12 minut :-o Dobrze dla ciebie tez bedzie Jacky :) Zadetykuje kazdej jakas fotke Jackiego :evil_lol:[/quote] [I]Aha no to czuj się jak u siebie, mój trwa ze 3 minuty :roll: [/I] [I]Czekam :multi: [/I]
  8. [I]Bry Gosia :multi: Czy to coś na avie to ten Adaś Jebutko? 8) Buhah :roflt:[/I]
  9. [I]Ale ten filmik się wgrywa ze dwei godziny :mdleje:[/I] [I]Łiii, doczekam sie więcej makro :multi: No i dla mnie też Jacky, a jak :mad:[/I]
  10. [I]Hejo Mati :multi: Gratuluję ognika :multi: Gdzie się podziewasz? [/I]
  11. [I]Na przedpremierę? :mdleje: Zazdroszczę... :loveu:[/I]
  12. [I]:bye: A pfff xP[/I]
  13. [I]Pewnie zapowiedzi 7 HP :shake:[/I]
  14. [I]No wiem wiem ja już wgrywam swój drugi 8)[/I]
  15. [I]O opowiem Ci Sylwia, jak juz go zobaczę, jak to Twój wspaniały LM próbuje ukraść przepowiednie i jak wyglądało wspomnienie Tłustego :roflt:[/I]
  16. [quote name=':: FiGa ::']Nie mów, wolę pozostac w błogiej nieświadomości :eviltong: A zamierzasz psuć sobie niespodziankę i czytać streszczenie na necie? Bo mnie wczoraj kusiło, ale się powstrzymałam :oops::oops: Odetnę sie od swiata, w sumie to i tak nie mam po co jeszcze utrzymywać z nim kontakt :roll: Mogę wyrzucić komórkę, już mi nie jest potrzebna... hmmm co by tu jeszcze :hmmmm:[/quote] [I]Powiem powiem :multi: [/I] [I]Ja tam z internetu niet. Tylko książka :razz: [/I] [I]Ale ja słyszałam, że PONOĆ HARRY'EGO NIE UŚMIERCI I ŻE ZGINĄ DWIE PIERWSZOPLANOWE POSTACIE :lol: [/I] [quote name='Pinczerek-Jacky']Ilona wejdz do Jackiego galeri czeka tam cos na ciebie :D O widze ze Megulcowa filmik wgrala:loveu::loveu:[/quote] [I]Już się wgrywa drugi :multi: [/I] [quote name=':: FiGa ::']Dzeki świetnie bawi się piłęczką :loveu::loveu: A Aga dlaczego na łańcuchu? :([/quote] [I]Bo uciekała za ogrodzenie, a Dżeki za nią. Sam Dżeki rzadko ucieka, tylko z nią zawsze...[/I]
  17. [I]O proszę już jest jeden filmik ^^[/I] [I]Dżaki i Dżeki ^^ Powinni się zapoznać :loveu:[/I]
  18. [I]Nie nabijaj się ze mnie :mad:[/I]
  19. [I]Dziękuję!! :calus: Mam jeszcze dłuższy jeden 8)[/I]
  20. [I]To z kim ja teraz pójdę? :( [/I]
  21. [quote name=':: FiGa ::']Nie chcę wiedzieć co ty wiesz że ja nie wiem :cool3: Telepatia? :evil_lol: Będziesz śpiewać serdnady pod moim oknem? :evil_lol: Bo jak inaczej możesz do mnie dotrzeć? :eviltong:[/quote] [I]No ja wiem więcej o tym czego Ty nie wiesz, że ja wiem :razz: [/I] [I]Zdradzę Ci jak przeczytam :loveu: [/I]
  22. [I]Jacky to jak się to czyta? Dżeki? xP[/I] [I]Fajny filmos, ja też chcę pokazać, ale nic z tego :([/I]
  23. [I]No to co ja mam zrobić żebyś poszła? :mad:[/I]
  24. [quote name=':: FiGa ::']Co Ty tam wiesz :loveu: Zablokuję Cie na gg :mad: Po otrzymaniu od Ciebie smsa skorzystam od razu z opcji USUŃ :diabloti: Nie bede odwiedzać Twojego fb i zerwę kontakt z moim, w razie gdyby podkusiło Cie coś i zapragnęłabyć cokolwiek zdradzić :evilbat:[/quote] [I]A Ty nie wiesz co ja wiem :razz: [/I] [I]A ja mam inny sposób, o :evil_lol: [/I]
×
×
  • Create New...