Jump to content
Dogomania

psiulka

Members
  • Posts

    5332
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by psiulka

  1. [I]A co Ty Mati byłeś w Chinach, że wiesz? xP[/I]
  2. [quote name='g_o_n_i_a']Wiejski chop, a nie botanik! :eviltong: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: A co podejrzewałaś? :evil_lol:[/quote] [I]Nie chcę się przyznawać bo mnie wyśmiejecie :oops: [/I]
  3. [quote name='matusz5'][COLOR=navy][B]wysłałem maila z 2 zdjęciami:[/B][/COLOR] [B][COLOR=navy]1 - "Balet na jednej łapie"[/COLOR][/B] [B][COLOR=navy]2 - " Smaczna ta mucha" to zdjęcie było wcześniej, Tobi z taki długim jęzorek jak mrówkojad:diabloti:[/COLOR][/B] [B][COLOR=navy]i tak pewnie naszego nie wybiorą, są pewnie lepsze[/COLOR][/B] [/quote] [I]I co tam jeszcze w tym mailu napisałeś? A jeszcze zobaczysz, że Twoje będzie w gazecie, zakład? :razz: [/I] [URL="http://matusz5.kgb.pl/balkon/11.jpg"][I]http://matusz5.kgb.pl/balkon/11.jpg[/I][/URL][I] - Makro makro! :multi: :loveu:[/I]
  4. [I]No to ba! Przecież że nie sztuczne :evil_lol: Ale zdjęcie wygląda jakby żyło :loveu: Z jakiej odległości robiłaś? :loveu: [/I]
  5. [I]Hejo :multi: Co tam u Was słychać? Coś ostatnio nie widać na dogo :mad: Gdzież to takie piękne zachody słońca? :loveu:[/I] [I]Pozdrawiamy[/I] [I]Ilona & Czika ;)[/I]
  6. [URL="http://images27.fotosik.pl/39/6307754d8011f89d.jpg"][I]http://images27.fotosik.pl/39/6307754d8011f89d.jpg[/I][/URL][I] - Łaaaa :mdleje: To wygląda jak żywe :mdleje:[/I]
  7. [quote name='Gonitwa']Właśnie wróciliśmy ze spaceru. Postępy w socjalizacji- zerowe. Nie sorry- nie pogryzł 7 tygodniowego spanielka- nawet chciał się z nim pobawić. Ale wracając ze spaceru spotkaliśmy półrocznego labradora i kilkuletnią "mieszankę" tequilę- jak ich orient zobaczył najeżył się bardzo mocno i oczywiście próbował przerobić labradorka na pasztet... Ja już nie wiem co mam z nim zrobić- zamiast być lepiej jest coraz gorzej.... Dziś odpuszczamy sobie rowerek- byliśmy na spacerze przez 3 godziny;)[/quote] [I]Polecam książkę "Dlaczego mój pies...?" ;) [/I]
  8. [I]Ogórek? Pfff, to nie możliwe oO[/I]
  9. [I]Do jutra popołudnia o :D[/I]
  10. [I]To gdzies nad morzem??[/I]
  11. [I]Ja dzisiaj nie byłam... A chciałam iść w poniedziałek, ale nie mam z kim :( A jak wrażenia?[/I]
  12. [I]Do jutra :bye:[/I]
  13. [I]To ostatnie jest git :D Gdzie to byłaś?[/I]
  14. [I]Tak mailem. Jest podane wszystko na stronie [URL="http://www.psy.pl"]www.psy.pl[/URL] w zakładce konkursy. Ja wysłałam, ale nie podałam tytułów bo zapomniałam i masz Ci babo placek :shake: Ale Tobie się uda, będę trzymać kciuki ^^[/I] [I]Ja kupuję zwyczajnie jak narazie. A w prenumeracie są jakieś dodatki czy cuś?[/I] [I]A może dzisiaj jeszcze jakieś wrzucisz? 8)[/I]
  15. [quote name='palma']Dzięki .... tak było 8 miesięcy temu [URL="http://www.youtube.com/watch?v=BsHcZlLu0eI"]>>>TU FILM<<<[/URL][/quote] [I]O ten już widziałam :D Ale ten wcześniejny fajny, widzę, że teraz często ćwiczycie slalom :razz: [/I] [URL="http://www.bc.kgb.pl/2/2.jpg"][I]http://www.bc.kgb.pl/2/2.jpg[/I][/URL][I] - :loveu: :loveu:[/I] [I]Liczę na wiecej filmików ;)[/I]
  16. [I]Oj Gosia przestań smutać. Naucz się cieszyć z tego co masz, nie smucić z tego co nie masz, bo to do niczego nie prowadzi. Zajmuj się tym co najbardziej lubisz i co najlepiej Ci wychodzi. [/I] [I]Ja nie chcę powiedzieć co to za kwiat, żeby nie palnąć gafy, bo ja się nie bardzo znam na kwiatkach...[/I]
  17. [I]Czekamy na zdjęcia Ewelinko ;) Mam nadzieję, że znowu padnę z zachwytu :loveu: [/I]
  18. [quote name='matusz5'] [B][COLOR=navy]no męki i to jakie :diabloti: ale co się nie robi dla własnego psa :loveu:[/COLOR][/B] [B][COLOR=navy]do jutra ;)[/COLOR][/B][/quote] [I]No właściwie Dżeki to nie mój pies, bo Czika to wogóle bardzo rzadko biega :shake: Toż to ona ma już prawie 10 lat :-o [/I] [quote name='matusz5'][COLOR=navy][B]a my właśnie przed chwilą całą rodzinką wróciliśmy z działki ;)[/B][/COLOR] [B][COLOR=navy]ale Tobiasz miał zajęć, że hohoho.. fotek mam mnóstwo, prawie 100, i filmów pare z zabaw z Anulą:evil_lol:[/COLOR][/B] [B][COLOR=navy]ale zanim będą te zdjęcia to jeszcze dokończę zdjęcia z wczorajszego spacerku i z dzisiejszej sesji balkonowej :diabloti:[/COLOR][/B] [/quote] [I]No to czekamy czekamy na te wszystkie zdjęcia, mam nadzieję, że jutro jak przyjdę tu do Was to juz będą :multi: [/I] [I]Mati. Jedno słowo. Nie. Dwa słowa.[/I] [URL="http://matusz5.kgb.pl/myster/26.jpg"][I]http://matusz5.kgb.pl/myster/26.jpg[/I][/URL][I] - Na konkurs. Zwycięstwo masz gwarantowane. Wyślij np. do "Mojego Psa". Zdjęcie w biegu a ani rozmyte ani nic. I podpisz właśnie tak jak mówisz "Balet na jednej nodze". W tym miesiącu w MP były do wygrania wagi i stopery także :razz:[/I]
  19. [URL="http://img514.imageshack.us/img514/6785/dscn8877tr5.jpg"][I]http://img514.imageshack.us/img514/6785/dscn8877tr5.jpg[/I][/URL][I] - jak Roska tu patrzy na Tinę :evil_lol: Z jakąs dziką pogardą xP[/I]
  20. [I]Obecnie 561 ;) Sylverusie może jakieś zdjęcia? :mad:[/I]
  21. [I]Cyprysik :multi:[/I]
  22. [I]Ewa zrobisz zdjęcia Figi? 8) Łysol, nie wyobrażam jej sobie bez tego futra :D[/I] [I]HOP!![/I]
×
×
  • Create New...