-
Posts
5332 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by psiulka
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[I]Zobacz sobie pierwszy filmik :D [URL]http://www.aeromental.com/2006/11/18/harry-potter-y-la-orden-del-fenix/comment-page-8/[/URL][/I] -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']Pf obstawe jak nic :evil_lol: I szczeniaki na karku, aczkolwiek nie, bo to dopiero pierwszy tydzien! Owww :cool3: Moze sie skuszem na spacerro do Ciebie buhah Nie wiem kto to! :eviltong:[/quote] [I]Wysyłam posłańca :evil_lol: Czika zaraz się tam zjawi :D[/I] [I]No to przecież że to Luna :loveu: [/I] -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[I]Jeju jaka czapa Sparrowka :roflt: :roflt: Coś jakby czapka niewidka, tylko czapka Sparrowka :D[/I] [I]Niezłe buciki, takie modne, na zime :loveu:[/I] -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']Ilonek mnie probuje wepchnac do dolu, powiem Mamie :placz: :placz: :evil_lol: Niech bedzie ze ładny - for you - ja gustuje w Banderasach :loveu: :evil_lol: I Bloomach :evil_lol: No wiesz :eviltong: Ja teraz nie wiem jakie "partie" tam dojdą, ale zjawie sie w gimie :evil_lol: Powiesz mi kiedy masz infe/technike to wpadne do p. Leszka :multi:[/quote] [I]No a kto zaczął? :placz: Ciocia wymierzy sprawiedliwość, bo inaczej się nie dogadamy w tej kwestii Blooma :evil_lol: [/I] [I]Bloom :lol: Blum - fajnie to brzmi, Bloom :evil_lol: [/I] [I]Dojdą pierwszaki, a ja w młodszych nie gustuje :mad: [/I] [I]Powiem powiem :loveu: [/I] -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']Niii :shake: Bojam chodzić po nocy bez mojego psa obronnego - a ona cieczkowa jest to ni :placz: Boszz bede ryczec do poduchy :placz: Randka z HP i Ilonka w jednym mnie ominie :placz: Niiii :shake: Mam coś jeszcze, ale wiesz... Za jakies 10 minut sie zbieram to zakoncze miłym akcentem :cool3:[/quote] [I]No to tym bardziej, zlecą się wszystkie psy Słocińskie i będziesz miała obronę jak się patrzy :lol: [/I] [I]No widzisz :-( [/I] [I]A może jednak? :loveu: :loveu: [/I] [I]Zobaczymy :lol: [/I] [I]A wiesz kto to?[/I] [IMG]http://farm1.static.flickr.com/205/439920695_9b1bdc209f.jpg[/IMG] -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']Buhhahahahaahaha :evil_lol: Ty chcesz mnie zabić dzisiaj ze śmiechu buhahaah:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Niby tam Orlando nie byl podobny a tutaj jest? buhahaahhahaah tak wnioskuje z tego, co napisalas buahha :evil_lol: Błe brzydal :razz: Lubisz blondynów? :cool3: Moze trza Ci skobinować z gima jakiegoś? :evil_lol:[/quote] :eviltong: [I]Nie naśmiewaj się ze mnie, bo Ci nie poczytam Harry'ego! :obrazic: [/I] [I]Pff wcale nie brzydal :shake: :loveu: :loveu: A lubie, a co? :lol: O kim Ty mówisz? :razz: Czyżby o jakiejś konkretnej osobie? :evil_lol: [/I] -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']O jaa... To musimy sie na kiedy indziej umowic! :placz: Nigdy mnie do tego jakos konkretnie nie ciągneło i nie ciągnie :eviltong: Śmierdziel! :turn-l:Błeee idź mi z tym, bo jak zaczne wrzucac Sparrow'a to siem skonczy albo lepiej zwine kilka kartek ff i bede czytać w łóziu :diabloti:[/quote] [I]No to może Ty do mnie wpadniesz? :razz: U mnie dzisiaj chata wolna :multi: [/I] [I]A może jednak? :razz: [/I] [I]Yhy, pewnie już nie masz zapasów i się zgrywasz! :turn-l: [/I] -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']:iloveyou: :iloveyou: [URL="http://imageshack.us"][/URL][URL]http://img264.imageshack.us/img264/131/222mz9.jpg[/URL][/quote] [I]To Orlando? Jakiś taki nie podobny :shake: [/I] [I]A tu[/I] [IMG]http://pauline315.skyrock.com/pics/356617731.jpg[/IMG] :loveu: :loveu: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']Buahhahaa :evil_lol: O ludu, to wpadaj teraz :razz: Ino cichaczem bo razem z Toba wylece z domu i bedziemy siedziec w ogrodku i czytu czytu do komorki (ino mojej bateria padła wczoraj i do dzis nie byłam łaskawa wyjac ją z szuflady i nałądaowac bo i po co? Jack Sparrow do mnie nie pisu pisu :placz: ) :eviltong: Kapitan Planeta? :eviltong: Buhah nii ja nie porownuje, ja tak wyczytu wyczytu z innego forum, gdzie pewnego bohatera (ktory wszystko bedzie robil i wszystkim pomagal) porownano do HP :cool1: - "on ma troche manie jak harry potter... wszystkich uratowac..." buhahh :p :calus: Ważne że mówił, a co tam! :diabloti: No i masz cos? :p[/quote] [I]Ja wezmę swoją to poświecimy :loveu: Tyle, że nie mam czym drzwi zamknąć :shake: [/I] [I]Ach to takie buty :eviltong: Sama musi się Gonia przekonać, o! :loveu: Mmm...Ja chcę już siódmą :loveu: [/I] [I]No racja :lol: [/I] [I]Ja mam, a Ty masz? :razz: [/I] [I]Poznajesz kto tu jest? :loveu: [/I] [IMG]http://imagecache2.allposters.com/images/adc/10133573A.jpg[/IMG] -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']A bedziesz mi czytać do podusi? :eviltong: <słooodkie oczka> :diabloti: Oj nie trafilam buhah, zaraz cos wygrzebie :evil_lol: No na JD to moze, ale dla HP? Dla kogos kto ma manie ratowania swiata? Buhah niii :eviltong: :evil_lol: :evil_lol: Łaaaaaaaaaaa :loveu: :loveu: Dziekuje! :multi: Ta a potem spierdzielał :evil_lol: :loveu: Buhah poszukam poszukam :eviltong:[/quote] [I]Będę :multi: [/I] [I]Ty nie porównój HP do Kapitana Planety :shake: :eviltong: [/I] [I]Proszę :oops: :oops: [/I] [I]Hah, no on chyba wogóle nie rozumiał co mówi wtedy jak mowił do murzynów :D[/I] [I]Ja też poszukam, ale coś innego, poczekaj :evil_lol: [/I] -
:buzi: [IMG]http://images28.fotosik.pl/40/0716b878e3156612med.jpg[/IMG]
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']Ilooonek - patrz co mam! :D [url]http://img410.imageshack.us/img410/7000/111yq8.jpg[/url][/quote] [I]Osz Ty skąd to wykopałaś? :-o :roflt: Najlepsze było jak on tu do nich mówił, do tych murzynów :loveu: A masz to jak wisi na kiju? :loveu: [/I] -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[I]I dla Goni coś mam :oops: :oops: [/I] [IMG]http://images23.fotosik.pl/40/86d4bfa41a15fa92med.jpg[/IMG] -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']Ilonek - kofam Cie Kartoflu :buzi: :eviltong: Przyjdziesz do mnie? :eviltong: Łaaa :diabloti: A za takie poglaszczesz mnie po glowce? :cool3: <słodkie oczka> [url]http://img524.imageshack.us/img524/9245/johnnydeepho9.jpg[/url] No nie wiem :shake: My sie chyba nigdy nie polubimy z HP, doslownie z lekkim obrzydzieniem patrzylam jak w wiadomosciach pokazywali ludzi za granicą jak koczowali pod ksiegarniami i rzucali sie na nowe egzemplarze ksiazek :eviltong:[/quote] :oops: :oops: [I]Z wszystkimi częściami HP od razu? Tak tak :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: [/I] [I]To mi się nie podoba, bo ma brzydki zarost :diabloti: [/I] [I]Też bym się rzuciła :loveu: Ty byś się nie rzuciła na takiego JD? :loveu: [/I] -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']Muuaaa moj :loveu: :loveu: :loveu: :eviltong: Mowilam, ze ja stalam sie kretem buhahaa :diabloti: Postawa?! Pfff buahahahah Ilonek ostro pracujesz zeby mi humor poprawić :buzi:[/quote] [I]Jeszcze jedno zdjęcie z TAKIEJ serii a potraktuję Cię tą pałą :mad: [/I] [I]No to może w schronisku Ci dam pierwszą część? :multi: Jak Ci się Piraci spodobali to i HP też się spodoba :loveu: I Gonia będzie tu wstawiać zdjęcia z filmów :loveu: Łaaa :loveu: :loveu: [/I] -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']Zaraz sie stad zwine buhaha :evil_lol: Jeszcze Cie troche pokatuje tym :diabloti: Sugerujesz ze ja powinnam czytu czytu HP? :-o Wolę go takiego [url]http://img260.imageshack.us/img260/3228/333by7.jpg[/url][/quote] [I]Gonia nie wolno :placz: Skąd masz to zdjęcie? :mdleje: :loveu: :loveu: :loveu: [/I] [I]No to ba, to podstawa literatury :lol: [/I] -
[I]Ty to przynajmniej jestes ładna, a nie taki paszczur jak ja :D [/I] [I]Ja nie mam i nie zmierzam mieć fotki :][/I] [I]Na pewno masz ;)[/I]
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']Cos mi sie wydaje, ze HP i ja nie pasujemy do siebie :shake: Buhahahahahaha :roflt::roflt::roflt::roflt:[/quote] [I]Ale nie czytałaś :shake: [/I] [I]No proszę, to Twój men tylko w innym wcieleniu :lol: [/I] -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[I]Gonia, oj za dużo tego bo i mnie zaraz weźmie :mad:[/I] [URL="http://img405.imageshack.us/img405/2493/333ad1.jpg"][I]http://img405.imageshack.us/img405/2493/333ad1.jpg[/I][/URL][I] - :loveu: :loveu: :loveu:[/I] -
[I]Pfff xP Ja tam się na piłce nożnej nie bardzo znam 8)[/I] [I]Daj jakieś swoje :loveu:[/I]