[I]No to pewnie że czytałam nawet nie raz, nie dwa :D[/I]
[I]Hej Moja Ty Kamilko :calus:[/I]
[I]Czekam na zdjęcia... [/I]
[I]Teraz ta jedna myśl mi chodzi po głowie, wiesz... Ja sobie to wyobrażam, już Ci mówiłam :loveu: Może się uda...?[/I]
[quote name='Cambel']Dzień Dobry Ilonko :calus:[/quote]
[I]Bry moja Kochana :loveu: :calus:[/I]
[quote name='Pinczerek-Jacky']Bryyyyy:multi:
Dzis jest jutro :D
Beda fotki hura :cool3::loveu:[/quote]
[I]Będą będą ;)[/I]
[I]Witam :multi: Ślicznego masz cockerka :loveu: Ile ma miesięcy? Widzę, że już od maluszka uczy się pozy wystawoej i dobrze mu to wychodzi ;) [/I]
[I]PS. Pamiętaj, że w poście może być max. 5 zdjęć i nie większe od rozmiarów 640x640 ;)[/I]
[I]Nie ma nocy w której Czika nie wdrapałaby się na moje łóżko, na miękkie poduszki i milutki kocyk. "Uroki" to tylko głośne chrapanie i sapanie :evil_lol: Ale dla przyjaciela wszystko :calus: [/I]
[I]No to zakład, o co? ;)[/I]
[I]No na łapce, na tej wielkiej poduszeczce są takie milimetrowe, yy.. takie kuleczki (xP) No to co jest tego z milion :evil_lol: [/I]
[I]A adres czy coś innego?[/I]