Jump to content
Dogomania

psiulka

Members
  • Posts

    5332
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by psiulka

  1. [IMG]http://images27.fotosik.pl/40/af6987fd26a5ce5cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images24.fotosik.pl/40/cfa690ccadb5712emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images27.fotosik.pl/40/fc452acce944fe65med.jpg[/IMG] [IMG]http://images23.fotosik.pl/40/09c30ef960d28341med.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/40/efd810d4fd8c83dbmed.jpg[/IMG]
  2. [I]Dziękuję :multi:[/I] [I]Ładny masz avatar :loveu: Zaraz tam wpadniemy do Ciebie ;)[/I]
  3. [I]Chciałabym, ale... Ja nie umiem ani słowa z francuskiego...Nic. Kamuś może się jednak jakoś uda? Jeszcze jest czas..[/I]
  4. [IMG]http://images30.fotosik.pl/40/ebc86af4db0b6ef4med.jpg[/IMG] [IMG]http://images28.fotosik.pl/40/109eb2a85bd15698med.jpg[/IMG] [IMG]http://images29.fotosik.pl/40/b136afa733fb179fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images27.fotosik.pl/40/e24cf5de722fc997med.jpg[/IMG] [IMG]http://images28.fotosik.pl/40/612c70532843236cmed.jpg[/IMG]
  5. [IMG]http://images27.fotosik.pl/40/fbfebaedac2719f3med.jpg[/IMG] [IMG]http://images30.fotosik.pl/40/075b2ca293951c92med.jpg[/IMG] [IMG]http://images27.fotosik.pl/40/14c061800fe4570amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/40/9d5c105359b65b3emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images30.fotosik.pl/40/5fd5240329907956med.jpg[/IMG]
  6. [I]No widzisz, jednak może się jeszcze coś uda? Byłoby cudownie... :loveu: Kurcze, co można zrobić...? Ja tak bardzo bym chciała...[/I]
  7. [I]Za niedługo ;)[/I]
  8. [I]No to pewnie że czytałam nawet nie raz, nie dwa :D[/I] [I]Hej Moja Ty Kamilko :calus:[/I] [I]Czekam na zdjęcia... [/I] [I]Teraz ta jedna myśl mi chodzi po głowie, wiesz... Ja sobie to wyobrażam, już Ci mówiłam :loveu: Może się uda...?[/I]
  9. [quote name='Cambel']Dzień Dobry Ilonko :calus:[/quote] [I]Bry moja Kochana :loveu: :calus:[/I] [quote name='Pinczerek-Jacky']Bryyyyy:multi: Dzis jest jutro :D Beda fotki hura :cool3::loveu:[/quote] [I]Będą będą ;)[/I]
  10. [I]Podoba się, podoba :loveu: Zdjęcia robione komórką tak? ;)[/I]
  11. [I]Witam :multi: Ślicznego masz cockerka :loveu: Ile ma miesięcy? Widzę, że już od maluszka uczy się pozy wystawoej i dobrze mu to wychodzi ;) [/I] [I]PS. Pamiętaj, że w poście może być max. 5 zdjęć i nie większe od rozmiarów 640x640 ;)[/I]
  12. [I]Nie ma nocy w której Czika nie wdrapałaby się na moje łóżko, na miękkie poduszki i milutki kocyk. "Uroki" to tylko głośne chrapanie i sapanie :evil_lol: Ale dla przyjaciela wszystko :calus: [/I]
  13. [I]Dobranoc :bye: Buzi dla Tobiaszka :buzi:[/I]
  14. [I]To ile masz lat? Oo[/I]
  15. [I]Wypłacie? 8) To Ty już zarabiasz? :D[/I]
  16. [I]Cichaj Gonia! :evil_lol: Ja tam tylko wiem jak wygląda niezapominajka :loveu:[/I]
  17. [I]No to zakład, o co? ;)[/I] [I]No na łapce, na tej wielkiej poduszeczce są takie milimetrowe, yy.. takie kuleczki (xP) No to co jest tego z milion :evil_lol: [/I] [I]A adres czy coś innego?[/I]
  18. [I]A skąd ja mam to wiedzieć? oO Ja rzeszowianka jestem także nie w głowie mi Chiny :evil_lol: xP Jak coś to Egipt :loveu:[/I]
  19. [I]Możesz napisać tam w tym wątku ogólnym, że potrzebujesz ;)[/I]
  20. [I]Buhah, ale nie śmiejcie się :evil_lol: [SIZE=1][COLOR=white]Żonkil [/COLOR][/SIZE][/I]
  21. [I]Policzysz ile ma tych "pulpów" na poduszeczce? :loveu: A że imię, nazwisko etc? Bo tam nic nie pisze i nie wiem czy dawać.[/I]
  22. [I]W sklepie kosztuje ok. 30 zł ;)[/I]
  23. [I]Błotny salon SPA zaprasza [URL]http://images28.fotosik.pl/37/1aba4a06396275c0.jpg[/URL] :loveu: Śliczne![/I]
  24. [I]Nie mam, mam tylko papierowe ;)[/I]
×
×
  • Create New...