-
Posts
5332 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by psiulka
-
[I]Ja też się wybieram jako widz 8) Wystawia ktoś z grona bordera? :loveu:[/I]
-
[quote name='ewatr']odwiedziłam wczoraj Plastusia na wybiegu bo stał tak przy bramce i wcale sam nie chciał biegać :shake: a jak weszłam i chciałam sie przywitać to z radości aż mnie przewrócił na ziemię :evil_lol: to jest gupek ale za to jaki kochany :multi: on czeka na Gonie bo ja do niego nie mam wystarczającej kondycji :evil_lol:[/quote] [I]Poważnie Cię wywrócił? :shake: A to chyba dlatego że się stęsknił :loveu:[/I] [I]No i Gonia przywiezie zdjęcia 8)[/I]
-
Maurycy porzucony w lesie - nareszcie w NOWYM DOMU!!!!
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Już w nowym domu
[I]Maurycjusz podnoszę![/I] -
Mary Jane Mynia Z Kundelka Odeszla Za Teczowy Most
psiulka replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Oj Mary lubi sobie poszaleć :loveu: Na pierwszą! -
Ares-kangurek...juz szczęsliwy ...pierwsze sukcesy w leczeniu :)
psiulka replied to Irkowa's topic in Już w nowym domu
[quote name='basiaap']Czy jest już ktoś, kto podjąłby się zrobienia wózka? Bo ja też mam jedną osobę, którą mogę zapytać. Facet jest z Wrocławia. Myślę, że zrobiłby. Tylko musiałby mieć wzór. Gdyby dziewczyny, które zamieszczały na poprzednich stronach fotki takich wózeczków, te ze Stanów, podały mi linka do tejze strony, moze tam jest więcej danych, przydałoby się.[/quote] [I]Chrupek może tutaj coś się uda?[/I] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
psiulka replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[I]Ech Sylwia Sylwia, co z Ciebie wyrosło :shake:[/I] -
[I]Mały łobuziak :loveu: Umie już jakies komendy? :loveu:[/I]
-
[quote name='Pinczerek-Jacky'] Te widoki to z Rzeszowa :D?[/quote] [I]BRY :loveu: :calus:[/I] [I]O tak, widoki jak najbardziej z pięknego (xP) Rzeszowa, ach :loveu: [/I] [I]Moja Młynówka nie przebije Wisłoka, za nic! :mad: [/I] [I]Ładne zdjęcia, a na dodatek wszystkie robione komórką... :loveu: :mdleje:[/I]
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
psiulka replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[I]Bry wieczór :multi: Ale Tobiaszor miał zabawy na działce: sprint, tarzanko :evil_lol: Brakuje jeszcze tylko suczki, buhah :diabloti:[/I] -
[I]Dzień dobry Cioteczko :multi: Zrobiłaś zdjęcia Karusi i Fiziuli? :loveu: Przepraszam, zapomniałam napisać do Ciebie sms'a żebyś mnie zapisała :oops: [/I] [quote name='Cambel'] [URL]http://images24.fotosik.pl/37/b822007fc4801252.jpg[/URL] Cioteczko, jak można tak na nas palcem pokazywać? :evil_lol: :oops:[/quote] [I]No właśnie, co to ma znaczyć? :mad: [/I]
-
Buck[*]&Chaps, krolica Malwka oraz Natek gagatek
psiulka replied to ewelinabuck's topic in Foto Blogi
[I]Jakie oczyska :loveu: :loveu:[/I] [URL="http://images26.fotosik.pl/41/54b4f924acf8aae2.jpg"][I]http://images26.fotosik.pl/41/54b4f924acf8aae2.jpg[/I][/URL] -
[I]A dzień dobry :multi:[/I] [URL="http://img209.imageshack.us/img209/2847/61134727xu1.jpg"][I]http://img209.imageshack.us/img209/2847/61134727xu1.jpg[/I][/URL][I] - Odsłoń ten kwadrat! :diabloti: Jacky kurcze, powinien uprawiać jakieś sporty extremalne, nadaje się do tego 8)[/I]
-
[I]A nie będziesz wystawiać? 8) Ja jedynie 14 :D[/I]
-
[I]Oriencik :multi: Wreszcie zaskoczyłaś nas nowymi zdjęciami :loveu: Wymiziaj go ode mnie! :loveu:[/I]
-
[quote name='dadiii']jeny ile fociek a wszystkie takei same ..... czyli pekne!!!!! :p[/quote] [I]Dziękuję :p [/I] [quote name='Cambel']Dzień Dobry Ilonko :calus: Ale ładne zdjęcia Agi, Dżekiego i Neli :loveu:[/quote] [I]Bry :buzi:[/I] [I]Nie przesadzaj :oops:[/I] [quote name='ewatr'][B][COLOR=darkorchid]Jaka słodka mina :loveu: [/COLOR][/B] [B][COLOR=darkorchid]witam Ilonko[/COLOR][/B] :calus:[/quote] [I]Ciocia Ewa :multi: Co tu Cię tak dawno nie było? Wróciłaś i nawet nie zaglądałaś :-([/I] [quote name='g_o_n_i_a']Dzien dobry! :cool3:[/quote] [I]I Goniasta :multi: :loveu: [/I] [quote name='Pinczerek-Jacky']Dobryyy:multi: Czekam na wasze fotki :loveu:[/quote] [I]Bryy :multi: [/I]
-
[quote name='Magda:)']No, komórką, komórką niestety:shake: Ale mam nadzieję, że w najbliższym czasie będą robione cyfrówką:evil_lol: Cambel, psiulko, widzę, że z Rzeszowa jesteście, może wybieracie się na wystawę krajową w Rzeszowie, 19 sierpnia? Ja się wybieram, razem z psiakiem, o ile nie będzie upału 30 -stopniowego... My teraz jeszcze na widowni będziemy, ale w dość bliskiej przyszłości na pewno już na ringu będzie można nas spotkać:razz:[/quote] [I]Ja też mam zamiar się wybrać, ba - jadę na 100 %! Z tym cockerkiem? :loveu: łaaa :loveu: Ile masz lat? :razz: [/I]
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[I]Ja się zapytuję co to za avatar :mad:[/I] -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']Dzwieku ni mam! Ona temu winna, ona temu winna..! Buhah moja wyobraźnia ostrrrrro pracuje Wiesz Ilonek, ja teraz nie bede na czasie wiec bedziesz mi dostarczac swiezych informacji z zycia Slocinskiego gima, a w szczegolnosci mego "przyjaciela" (wymioty) Styk... Szmaciarz Ni znam tej Twojej Luny! [/quote] [I]Bry Goniasta :multi: [/I] [I]Tam nie trzeba dźwięku, wszystko po angielsku jest to nie zrozumiesz, ale fajniejszy efekt jest oczywiście z dźwiękiem :razz: [/I] [I]... Pocałować go powinna! :lol: [/I] [I]To ja się Andżeli już teraz zapytam, wiesz ona jest na czasie :evil_lol: [/I] [I]No to Harry'ego w łapki :loveu: [/I] [quote name='g_o_n_i_a']W takim razie ja także ide do łózia. Dziekujem za wspaniałą dyskusję :multi: :buzi: Nieźle się uśmiałam buhaha :evil_lol: [/quote] [I]Ja też :multi: :multi: [/I] [quote name=':: FiGa ::'] Sledzę sobie to wszystko i sie rozpływam :loveu: tylko w jednym momencie mało nie puściłam pawia: [URL]http://imagecache2.allposters.com/images/adc/10133573A.jpg[/URL] :evil_lol: To nie jest mój SS, o :evil_lol:[/quote] [I]Pff, ja tu nie pokazywałam tego SS tylko DM, o :shake: [/I] [quote name=':: FiGa ::'] A dzięuje bardzo [/quote] [I]Ta to nigey nie podziękuje :shake: Albo jest jakieś dizekowanie, albo już ni ma nic :shake: [/I] [quote name='g_o_n_i_a']No cóż, znalazło się Towarzystwo, które przesiedzialo ze mną nocke buhah.. O ludzie ale głupoty ja wczoraj pisalam. [COLOR=red]ILONEK! DZISIAJ DO AZULKOWEJ PRZYSZŁO 2 KAWALERÓW (w tym jeden łaciaty :cool3:), TO PEWNIE TWOJA SPRAWKA (wysłannika mi przysłała)! [/COLOR][/quote] [I]A drugi może był podobny do rudego bordera? :loveu: MAXIO? :loveu: [/I] [quote name='Pianka'] I co to za zdjęcia tych brzydkich facetów. Ja prostestuje, to nie galeria tych brzydalów, poprosze inne zdjęcia:mad: I przy okazji, ręka mnie już boli, prosze nie cytować fotek:mad:[/quote] [I]A tam Pianka, no wiesz :oops: [/I] [quote name='Cambel']Kotek pojechał do pani, która ma go do weta wziąc, a potem załatwi mu dom :loveu:[/quote] :multi: [I]Anetta to zdjęcie niech diabli wezmą, bo i tak zaraz Ci się dostanie :mad:[/I] [I]Odkryłam nowe potokowe tereny :D Jeszcze jutro leziemy dalej :loveu: [/I] -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[I]Dobranoc :bye: :calus:[/I] -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']Ty zaczełaś! :placz: Blooooom Ilonek, Bloom pif- paf :evil_lol: Starsi huhuh :evil_lol: Moze cos z przyszłych III klas? Styk? :razz: Błaa :eviltong: Ino sobie nie zapomnij!! [URL="http://img300.imageshack.us/img300/276/222at1.jpg"]http://img300.imageshack.us/img300/276/222at1.jpg [/URL][/quote] [I]Taaa, teraz na mnie zwala :shake: [/I] [I]Pif paf? A skąd to się tu wzięło? :lol: [/I] [I]Znowu zaczynasz? :mad: Ja Ci dam Styka, no co jak co, ale on to już przesada :shake: [/I] [I]No i dalej ma ten zarost :shake: [/I] [quote name='g_o_n_i_a']:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Butki to w sam raz na mnie - widac ze moj rozmiar!! :diabloti: [I]Zdeczka wychodzone, może są dziurawe?[/I] Ohoho jakis ruch przed domem :p Azulek fryy az sie obudzila :evil_lol: Luna?! :-o A czo to? :p[/quote] [I]Luna z HP :loveu: [/I]