[quote name='Ewkaa']Dopiero teraz zauwazyłam pytanie marmara19:oops: A ja na Pławniowicach z nimi byłam, a małe bajorko do moczenia zadków mają niedaleko domu w lasku...
A co do czasu przesiadywania w wodzie- Moire trzeba siła wyciagać z wody, a Imbir jak się pochalpie, popływa idzie na brzeg otrzepie się i wraca do wody dalej się bawić... Ale z Moira mamy 7 światów, wystarczy że zobaczy wode, moga być psy, ludzie ona na nic nie patrzy...... to jakiś miks niufka z bokserem chiba:evil_lol:[/quote]
no myslalam , ze to plawki:D:D tez tam czasem ejzdzimy... Cekina tez trudno jest dociagnac od wody:D:D