Kochani - jesli moge - mysle, ze warto podac konto - tym, ktorzy chca wplacic jednorazowo chociaz - ja nie bede tej kwoty w kieszeni trzymac wiecznie ;) w koncu nie daj Bóg w natloku bid zapomne o watku - wypstrykam sie z pieniedzy i nagle dostane PW z prosba o wplate...
ja wole wplacic "dzisiaj" - jesli nie da sie psa wyciagnac - wskaze wtedy, na ktorego innego moga isc pieniadze... chociaz mysle, ze psiutowi uda sie pomoc :)