Jump to content
Dogomania

carolinascotties

Members
  • Posts

    5031
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by carolinascotties

  1. :( to pwnie przez ten smutny czas...ludzie nie maja glowy do adopcji... moze po zalobie... moze odruchy serc przybiora na sile... oby!
  2. [quote name='pietrucha204']zdjęcie z dzisiaj :) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/281/b7da1f2fe708ae53med.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] piekny pies....
  3. jak tylko potrzebna bedzie pomoc w wysylaniu pism, maili itp. - prosze o wiadomosc :) przelalam deklaracje kwietniowa - w sobote poleci do Pietruchy paczka edit - i dobrze, ze nie piszecie na ogolnym - watki sa czesto podczytywane przez..te druga strone... wszystkie wazne informacje najlepiej przesylac na PW
  4. te piekna kudlaczke wrzuccie do watku o kudlaczach - tego zbiorczego :)
  5. Pan Krzysztof dostal juz informacje,o nowym koncie i adresie mailowym. Pewnie wkrotce do nas dolaczy :)
  6. a moze tak zalozyc nowego maila panu Krzysztofowi i jeszcze raz dokonac rejestracji z nowym nickiem - moze Punto ;) potem przeslac Panu szczegoly - i gotowe... zaraz sprobuje to zrobic. Wtedy Pan Krzysztof tylko pozmienia hasla...
  7. :) moze kiedys i ja wystapie na takich spacerowych zdjeciach z Wami :) bardzo bym chciala :) Pozdrawiam Was i do przeczytania :)
  8. tak -tego samegol dnia oproznilam - - prosze o PW z kwota i nr konta
  9. :( szkoda... wielka szkoda...
  10. piękny psiut :) hehe - jaka szczotkowa mina :)
  11. :( ze tez czlowiek nie moze sie teleportowac :(
  12. moze by tak do wladz napisac? poruszyc urzedy i instytucje...
  13. [quote name='J_ulia'][CENTER][COLOR=Red][SIZE=5]Dzisiaj o 17.30 na TVP3 relacja z pierwszej rozprawy przeciw nauczycielce , która przyczyniła się do śmierci Nelly [*][/SIZE][/COLOR] [/CENTER] [COLOR=Red] [COLOR=Black] Przesłuchania jeszcze trwają , następny termin wyznaczona na[U] 11 maja 2010 r.[/U] Pani Nauczycielka stawiła się w sądzie z adwokatem i ciekawą linią obrony... Mówią ,że najlepszą obroną jest atak ... Pani Nauczycielka broni się twierdząc ,że przez Emira tą rozprawę i "innych ludzi" jest w głębokiej depresji... a jej zły stan psychiczny to wszystko "nasza wina". O Nelly ani słowa, żadnego poczucia winy, żadnych skrupułów ... tylko ja, ja. ja... Jak tylko BajkaB wróci na pewno napisze więcej szczegółów. Czekamy. [/COLOR][/COLOR][/QUOTE] niewatpliwie sad bedzie rozpatrywal glowny watek - a wiec zaniedbanie i doprowadzenie do smierci psa... samopoczucie i depresja tej kobiety hanbiacej zawod nauczyciela jest tylko wynikiem jej okrucienstwa - i wdzieczna za to moze byc tylko sobie samej!
  14. no nie - do budy??? :( a wczesniej tego bana nie mozna sciagnac? poprosic modow, czy cos...?
  15. wspaniale zdjecie! :) Agnieszko - jak sie zyje w stolicy? :)
  16. :) nie ma sprawy - mam nadzieje, ze pomoga pieskowi wyladowac w domku :)
  17. Nie zanotowalam ani jednego kleszcza - jest mi o tyle latwiej, ze moja Szkotka jest po trymowaniu :) przepis wieczorem :)
  18. trzymam kciuki... mam nadzieje, ze do pieska usmiechnie sie los
  19. czy byl nalot na schron? ja jestem w Szczecinie co dwa tygodnie - nie wiem, jaki macie uklady ze schronem - ale jesli potrzebujecie kogos do pomocy wyciagania bid - pamietajcie o mnie.
  20. [quote name='eduso']Basia1244, carolinascotties - i jak tam u Was po neem ? Ja zastanawiam sie nad tym Beaphar Spot On Spray ...[/QUOTE] [B]NEEM[/B] Ja spryskuję Miodlą co dwa dni - prowadzi mnie moj nos - neem ma taki orzeszkowy zapaszek - ktory utrzymuje sie okolo dwoch dni. jeslib ktos chce przepis na zawiesinke - podam go jutro. dzis nadrabiam zaleglosci sieciowe - maaasa tego jest.
  21. za chwile oproznie - przepraszam - dluugo mnie nie bylo. jutro ureguluje naleznosc.
  22. HURA!!!! ale spotkanie - :) zazdroszcze :) Szrekulec jak zmeznial :) Serdecznie Was pozdrawiam :)
×
×
  • Create New...