Sunia jest bardzo oryginalna, taka terierkowata, a na pupie ma okrągłą czarną łatkę. Powinna być zdrowa, bo już nie bierze leków, ma apetyt jest wesoła. Trzeba ją szybko wyrwać stamtąd, bardzo płacze, ma dość siedzenia w ciasnym boksie, jest ze starszą suczką. Jest tak piękna, że dziwię się, że nikt jej nie odkrył dotychczas, co prawda była leczona. Może uda mi się zrobić jeszcze foki, ale póki co .... szukajmy. Będzie malutka.