Sunia ma ok.3,5 miesięca, jest zupełnie zdrowa, nie wiem, czy to była nosówka, dostawała antybiotyki, schudła. Teraz jest grubasek, ruchliwa i radosna. Powinno być dobrze. Była w boksie z innym szczeniakiem, który odszedł za TM ale on nie był z jej miotu, to przypadkowy współlokator.Była przyjęta mając ok 2 mcy, jest naprawdę kochana.