[quote name='tamb']Państwo, którzy zaadoptowali maleńką czytają na dogomaniijej jej wątek. Dziękuję za rady, będą bardzo potrzebne. Maja w pociągu była grzeczna, wszystkim bardzo się podobała. Jest śliczna i bardzo miła.[/QUOTE]Rozmawiałam dziś z nową panią sunieczki, wszystko jest w najlepszym porządku, malutka prawdopodobnie będzie miała na imię Avia, trzymamy kciuki, żeby w przyszłości usłyszała to imię:oops: Tobie tamb bardzo bardzo dziękujemy za bardzo troskliwą opiekę nad maleńką Avią i zdiagnozowanie jej, wiem, że Ci smutno teraz, ale malutka ma super domek. Czekamy na ewentualne zdjęcia i wieści od państwa, którzy ją adoptowali.To dla Ciebie tamb:calus: