Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. [quote name='Cerber']hehehe no widzisz, w sumie to juz po ptokach bo ogien dostalam jak przekroczylam 2500 post :D:D:D:D:D[/quote] Ciiiii wredoto :diabloti: Nie psuj zabawy :evil_lol:
  2. Wszystko ładnie brzmi dla tej przystojniaczki :evil_lol:
  3. Ojej :loveu: biegnący Afgan pośród padającego śniegu :loveu: CUDO! Nadrobiłam zaległości :cool3:
  4. Daguś mu poczekamy z mocno zaciśniętymi kciukami, życzę by wszystko poszło dobrze :cool:
  5. [quote name='Zuza96'][I][COLOR=Green]Więcej, więcej, więcej,więcej !!![/COLOR][/I][/quote] Fidelki wy sobie uważajcie, Zuza to jakaś Fidelkoholiczka :evil_lol: [wcale się babie nie dziwię :cool3:] A fidelkowe foty nadrobiłam :cool3: Mały skarbek :loveu: Ale proszę też o jakieś fotencje Łukaszka :mad:
  6. [IMG]http://images1.fotosik.pl/259/b096c355630fcde5.jpg[/IMG] Przeciez ten pies ma mord w ooczach :evil_lol: Widać że alkoholiczka :lol:
  7. No dobra [B]Ola, [/B]podnoszę ten leniwy tyłek z ciepłego fotela i idę robić na polko foteczki, słoneczko wyszło :multi:
  8. A ja zrozumiałam że na naszą Korkowatą Irenka wołacie :evil_lol: Jaki beton... :D
  9. No chociaż raz udało mi się nie przegapić dżamprezy :multi: [to kolejny powód do świetowania :cool3:] :drinking:
  10. AAA, świętujemy :cool3: :tort::tort::tort: :cunao::cunao::cunao: :pepsi::pepsi::drinka::drinka::beerchug::beerchug: :laola: :drinking::drinking::drinking::drinking:
  11. [quote name='Vogue']Witaj Cerberku!!!:lol: Zdjecia sliczne:lol: U nas dzis pochmurno,ale nie pada. A jaka pogoda u Ciebie?[/quote] Jeżeli ladna to domagamy sie spacerowych foteczek :cool3:
  12. Irena w ogóle jest śliczna :evil_lol: A Figa mi sie wycwaniła i przy takich zbbliżeniach zamyka oczy :evil_lol:
  13. A jak nie dam to co :evil_lol: Musiałabym najpierw je zrobić a wiecie jaki to wysiłek :lol:
  14. Takie piekne psisko i nie ma domku, nie dobrze :(
  15. Witajcie moje małe śliczności, wyruszam w waszą galerię by pooglądać Fidlka i troszkę się pozachwycać :evil_lol: Zaraz wracam ;)
  16. [B]psiulka[/B] :calus: [B]fidelek2[/B] Juz sie nie moge doczekać kiedy dorwę się do galerii Fidlaczka i niebieskookiego przystojniaczka :cool3:
  17. Jesteście wstrętne, wredne i rozpuszczone :evil_lol: Tylko byście foteczki chciały :evil_lol: A ja mam lenia i buntowniczy nastrój, NIE DAM! [leń przeważa, nie chce mi się pomniejszać i wrzucać tego wszyskiego na fotosika :lol:]
  18. [quote name='Ola&Kora']Tą fotkę dedykuję wszystkim moim kochanym dziewczynkom - pamiętajcie Kora zawsze patrzy na was... :diabloti: [IMG]http://img165.imageshack.us/img165/5856/sta60081xr3.jpg[/IMG][/quote] Mi też?? :razz: Teraz to już przesądzone, porywam Ci Korkę na jakiś czas, muszę się z nią kiedyś pomiziać, takie czekoladowe słoneczko :loveu:
  19. nathaniel, jak ty to robisz... Cudowne fotki :loveu:
  20. Foteczki :multi: a ile nadrabiania:cool3:
  21. :multi: Coraz bardziej wesołe wieści :cool3: No ale chętnie pogapiłabym się na tę mordeczkę :)
  22. No Jaguniu nikt Cię nie zauważa... Nikt nie chce dać Ci domku... :( Jakie to przybijające :( [COLOR=Blue][U][B] Jagunia, kochane maleństwo potrzebuje domku!![/B][/U][/COLOR]
  23. [B]malwaszko[/B] :D Ja padam, rewelacyjna fota ["leceeee! mamo! ja leceeee"]. Masz odemnie punkciki :) [B]APSA[/B] Tobie też coś tam dam, fotencja zajesmerfna!! :D [IMG]http://images2.fotosik.pl/222/cd006f098cc2c8a3.jpg[/IMG] Autor: Sylwia C. Pies: Figa Tytuł: Kropiasty profil [IMG]http://images2.fotosik.pl/222/440ab677764bbeda.jpg[/IMG] Autor: Sylwia C. Pies: Figa Tytuł: Jesienne popołudnie.. [IMG]http://images1.fotosik.pl/242/3934d181c750e147.jpg[/IMG] Autor: Syllwia C Pies: Czabi Tytuł: ... [macie jakies pomysły?? :lol:] Dwa pierwsze zdjęcia zdjęcia robione były na początku listopada, a trzecie tydzień temu ;) Wiem że nie mam w Wami żadnych szans, ale jak zabawa to zabawa :)
  24. [B]malgosia_1 [/B]piękne fotki :klacz: Ciągle jeszcze oglądam, żałuje że nie mogłam tam pojechać.
  25. [quote name='Alynkaaa'][B][COLOR=red]heeeej Sywiaaaa:) co tam slychac w swiecie sexu i biznesu:eviltong:[/COLOR][/B][/quote]Cześć :multi: A nie słychać nic nowego :eviltong: Przyjechałam, wczoraj nic nie robiłam tylko witałam z krówcią :lol: i tak nam jakoś się to przedłużyło. Lola bardzo sie do mnie klei, wymusza wszelakie pieszczoty, zachowuje się jakby nigdy nikt jej nie głaskał :shake: [quote name='Ola&Kora']Cześć Sylwuś!!! :multi:[/QUOTE]Witajcie dziewczynki :multi::loveu::loveu::loveu: Zaraz musze odwiedzić Korkę :cool3:
×
×
  • Create New...