-
Posts
19137 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by :: FiGa ::
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='wiq']bieganina jak bieganina, ja się niezbyt udzielam:evil_lol: @ jestem, wiem:evil_lol: coś skomplikowaną masz sytuację, ja bym się pogubiła;)[/quote]A ja nie mam innego wyboru, muszę się udzielać. Inaczej w domu nie byłoby zrobione nic. Sytuacja jest skomplikowana, ale dla Was pewnie bardziej bo ja nie potrafię tłumaczyć, nauczycielką nie zostane :evil_lol: -
Jaka piekna [B]malutka [/B]dożynka :loveu: Sesja na kanapie cuudo :multi:
-
Witam ;) Może jakies foteczki?? :)
-
[quote name='shangri_la'] [IMG]http://img.photobucket.com/albums/v514/shangri_la/grudzien%202006/spacerek%20kaj%20i%20bira/img_0030.jpg[/IMG] [/quote]Jak to świetnie wygląda :multi: Witam ;)
-
Nie zdradzę Ci :evil_lol: To moja tejemnica :eviltong:
-
Łapciuchowa galeria...Czarnulka Łapa zaprasza.... ;) 311 foty...!:)
:: FiGa :: replied to Samturia's topic in Galeria
Ładne fotki ładnej psinki :loveu: Łapa to piłeczkowa dama, ile ich w sumie ma?? :cool3: -
spójrz jak jesień złoci listki.....czyli=>Tigrosławskie zapasy w błocie ;)
:: FiGa :: replied to e.v.a's topic in Galeria
Dzień dobry ;) -
[quote name='furciaczek'] przyczajony tygrys... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/259/9d0ad4c208b8ec38.jpg[/IMG][/URL] [/quote]Ojej on naprawdę wygląda jak tygrys, albo kot jaki :multi: Supersmerfastyczna fotka :klacz: O psiaki się nie martw :calus: Wykorzystaj ten ślub na całego, a psiaki poradzą sobie. Maja jeszcze siebie nawzajem, gorzej byłoby jakby musiały zostać rozdzielone ;)
-
[quote name='Ola&Kora']Na pewno coś dostaniesz :p Chciażby rózgę, no ale to już coś :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [/quote] Chciałabym dostać choćby rózgę :placz: Miałabym czym Jadzika ścigać do mycia naczyń :lmaa:
-
Cześć wiq ;) Widzę że nie tylko ja wstaję o świcie [8:30 :D] [quote name='wiq']ha, moja babcia tak do mnie mówi :lol:[/quote]Wiem:evilbat:
-
*** DOG NIEMIECKI -ma w końcu upragniony DOM!!!***
:: FiGa :: replied to Pokahontas's topic in Już w nowym domu
:multi: Norbitko musi Ci być cięzko, Sami to taki wspaniały pies, a Ty jestes jego najwspanialszą cioteczką, dzięki Tobie mógl pojechać dziś do nowych właścicieli :loveu: Najważniejsze jest to że ma teraz swoją panią, pełną miskę i nigdy się to nie zmieni :multi: A teraz będziemy sępić o opowiadanka i fotorelacje z przyjazdu Samuela do domu:evilbat: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Cześc wszystkim :calus: Jak tam bieganina przedświąteczna?? :lol: Ja jem właśnie śniadanko, a zaraz muszę iść znowu poodkurzać bo wczoraj moje rodzeństwo przeszło samych siebie jesli chodzi o śmiecenie :angryy: Dziękuje Pianko :multi: -
Mika(*)&Verti-czyli borderowe potwory w akcji
:: FiGa :: replied to Klaudia:-)'s topic in Border Collie
Świetne te zdjęcia :klacz: Zdolna sunia :loveu: -
Świetne :klacz: Tinka ma bardzo ładne podwozie :eviltong:
-
[quote name='KaRa_TC'] [IMG]http://i90.photobucket.com/albums/k265/szczury/sw2.jpg[/IMG][/quote]Ach ten języczek :loveu: [quote name='KaRa_TC'] [IMG]http://i90.photobucket.com/albums/k265/szczury/juli5.jpg[/IMG][/quote] Pancia daj buzi :loveu:
-
[B]grallinka[/B] witaj więc z powrotem :multi:
-
[quote name='Guffi']Nie, po prostu mamy duży ogród i nie możemy ich upilnować patrząc tylko przez okno, a wiadomo... ktoś mógłby się "włamać".[/quote]Chodziło mi o ciąże urojone [CU], przepraszam że pisze niezrozumiale juz się tak przyzwyczaiłam :lol: Zdjątka piesków i reszty gromadki bosskie :loveu:
-
Miały być dziś fotki mojego Łukaszka :placz: Tzn wczoraj :lol: Ale poczekam do jutra, jak bedę dłużej czekać to szczęście z zobaczenia tego pysiaka będzie większa :evil_lol: A i Fidlaczka masz też koniecznie nam tu pokazać :loveu:
-
Wszystkiego co najpiękniejsze dla Was i waszych kropiastych :loveu: :calus:
-
Safi -Buldog Francuski i Eldo -Staffordshire Bull Terrier
:: FiGa :: replied to Basia&Safi's topic in Foto Blogi
Jaka smerfna ta bluza :multi: :klacz: Safi pewnie teraz szpanuje co?? :cool3::cool3: Ma w końcu piekny dresik :evil_lol: -
[quote name='Cerber']kurcze.... no i stało sie tak jak myślałam od rana, ze się stanie... Teraz totalnie mi sie humor pogorszył... zaczęłam dziewczynom na gg dogryzać i jestem na siebie o to wściekła... no i troche mi sie smutno zrobiło i tak jakoś poczułam pustke w domu... Widze, ze foteczki sie nikomu nie podobaja... chyba je usune... i nie bedzie nastepnej porcji... cos mnie dogo zaczelo denerwowacx... i wogole wszystko... dobra ide sobie, bo palne cos jeszcze a potem bedzie wiekszy płacz niż teraz jest... idę potęsknić za mamusią. na razie wam...[/quote]Ojj kochana nie marudź, wiesz że Ciebiei Cerberka kochamy :calus: Foteczki możemy oglądac godzinami :loveu: Luzi czasami lepiej jest sobie popłakać, pomyśleć... ale pamiętaj że z mamą się jeszcze zobaczysz..
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
:: FiGa :: replied to arima's topic in Foto Blogi
Pysiu jak to pięknie napisalaś :loveu: My, psiarze, jesteśmy wielką wspaniałą, kochającą się rodzinką i nic tego nie zmieni :loveu: