Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. [quote name='wiq']bieganina jak bieganina, ja się niezbyt udzielam:evil_lol: @ jestem, wiem:evil_lol: coś skomplikowaną masz sytuację, ja bym się pogubiła;)[/quote]A ja nie mam innego wyboru, muszę się udzielać. Inaczej w domu nie byłoby zrobione nic. Sytuacja jest skomplikowana, ale dla Was pewnie bardziej bo ja nie potrafię tłumaczyć, nauczycielką nie zostane :evil_lol:
  2. Jaka piekna [B]malutka [/B]dożynka :loveu: Sesja na kanapie cuudo :multi:
  3. Witam ;) Może jakies foteczki?? :)
  4. [quote name='shangri_la'] [IMG]http://img.photobucket.com/albums/v514/shangri_la/grudzien%202006/spacerek%20kaj%20i%20bira/img_0030.jpg[/IMG] [/quote]Jak to świetnie wygląda :multi: Witam ;)
  5. Nie zdradzę Ci :evil_lol: To moja tejemnica :eviltong:
  6. Ładne fotki ładnej psinki :loveu: Łapa to piłeczkowa dama, ile ich w sumie ma?? :cool3:
  7. [quote name='furciaczek'] przyczajony tygrys... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/259/9d0ad4c208b8ec38.jpg[/IMG][/URL] [/quote]Ojej on naprawdę wygląda jak tygrys, albo kot jaki :multi: Supersmerfastyczna fotka :klacz: O psiaki się nie martw :calus: Wykorzystaj ten ślub na całego, a psiaki poradzą sobie. Maja jeszcze siebie nawzajem, gorzej byłoby jakby musiały zostać rozdzielone ;)
  8. [quote name='Ola&Kora']Na pewno coś dostaniesz :p Chciażby rózgę, no ale to już coś :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [/quote] Chciałabym dostać choćby rózgę :placz: Miałabym czym Jadzika ścigać do mycia naczyń :lmaa:
  9. Cześć wiq ;) Widzę że nie tylko ja wstaję o świcie [8:30 :D] [quote name='wiq']ha, moja babcia tak do mnie mówi :lol:[/quote]Wiem:evilbat:
  10. :multi: Norbitko musi Ci być cięzko, Sami to taki wspaniały pies, a Ty jestes jego najwspanialszą cioteczką, dzięki Tobie mógl pojechać dziś do nowych właścicieli :loveu: Najważniejsze jest to że ma teraz swoją panią, pełną miskę i nigdy się to nie zmieni :multi: A teraz będziemy sępić o opowiadanka i fotorelacje z przyjazdu Samuela do domu:evilbat:
  11. Cześc wszystkim :calus: Jak tam bieganina przedświąteczna?? :lol: Ja jem właśnie śniadanko, a zaraz muszę iść znowu poodkurzać bo wczoraj moje rodzeństwo przeszło samych siebie jesli chodzi o śmiecenie :angryy: Dziękuje Pianko :multi:
  12. Świetne te zdjęcia :klacz: Zdolna sunia :loveu:
  13. Świetne :klacz: Tinka ma bardzo ładne podwozie :eviltong:
  14. [quote name='KaRa_TC'] [IMG]http://i90.photobucket.com/albums/k265/szczury/sw2.jpg[/IMG][/quote]Ach ten języczek :loveu: [quote name='KaRa_TC'] [IMG]http://i90.photobucket.com/albums/k265/szczury/juli5.jpg[/IMG][/quote] Pancia daj buzi :loveu:
  15. Wszystkiego naj naj naj dla Ciebie i Twojej gromadki :calus: Miłych i niezapomnianych świąt!!
  16. Ola zawsze miała świetne pomysły na podpisywanie fotek :klacz: Cuda :multi:
  17. [B]grallinka[/B] witaj więc z powrotem :multi:
  18. [quote name='Guffi']Nie, po prostu mamy duży ogród i nie możemy ich upilnować patrząc tylko przez okno, a wiadomo... ktoś mógłby się "włamać".[/quote]Chodziło mi o ciąże urojone [CU], przepraszam że pisze niezrozumiale juz się tak przyzwyczaiłam :lol: Zdjątka piesków i reszty gromadki bosskie :loveu:
  19. Miały być dziś fotki mojego Łukaszka :placz: Tzn wczoraj :lol: Ale poczekam do jutra, jak bedę dłużej czekać to szczęście z zobaczenia tego pysiaka będzie większa :evil_lol: A i Fidlaczka masz też koniecznie nam tu pokazać :loveu:
  20. Piękna ta kartka :loveu: Szkoda że jestem zielona w sprawach obróbki obrazów bo też z chęcia bym dla Was coś zrobiła :)
  21. Wszystkiego co najpiękniejsze dla Was i waszych kropiastych :loveu: :calus:
  22. Jaka smerfna ta bluza :multi: :klacz: Safi pewnie teraz szpanuje co?? :cool3::cool3: Ma w końcu piekny dresik :evil_lol:
  23. [quote name='Cerber']kurcze.... no i stało sie tak jak myślałam od rana, ze się stanie... Teraz totalnie mi sie humor pogorszył... zaczęłam dziewczynom na gg dogryzać i jestem na siebie o to wściekła... no i troche mi sie smutno zrobiło i tak jakoś poczułam pustke w domu... Widze, ze foteczki sie nikomu nie podobaja... chyba je usune... i nie bedzie nastepnej porcji... cos mnie dogo zaczelo denerwowacx... i wogole wszystko... dobra ide sobie, bo palne cos jeszcze a potem bedzie wiekszy płacz niż teraz jest... idę potęsknić za mamusią. na razie wam...[/quote]Ojj kochana nie marudź, wiesz że Ciebiei Cerberka kochamy :calus: Foteczki możemy oglądac godzinami :loveu: Luzi czasami lepiej jest sobie popłakać, pomyśleć... ale pamiętaj że z mamą się jeszcze zobaczysz..
  24. Pysiu jak to pięknie napisalaś :loveu: My, psiarze, jesteśmy wielką wspaniałą, kochającą się rodzinką i nic tego nie zmieni :loveu:
×
×
  • Create New...