Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. Przed chwilką weszłam na stronke adopcji spanieli.. i co widzę? Korado nadal widnieje tam jako psiak szukający domku.. Korado to dobry chłopak, zaopiekuje się małymi wraz z moim Rokusiem i Kikim :loveu:
  2. Cześc Debe :multi: Ja sobie zrobiłam od dogo labe i nie zagladałam przez dwa tygodnie, a co :eviltong: Nadrabiania miałam u Was ze 30 stron ale to nie problem bo fotki Twojeo autorstwa uwielbiam ogladać :loveu: I dozie były :sweetCyb: A te fotki z koncertu normalnie bomba :loveu: Lubię Method Mana :multi: Jednak nie słucham go aż tak długo i natrętnie by nazwać sie juz jego fanką :evil_lol: No i widzę że nie tylko mnie wariatką nazwała :evil_lol: Zacytuję moją babunie - Przyganiał kocioł garnkowi :p I koniki świetne :razz: A teraz dobranoc, przez was wstane niewyspana.. :mad:
  3. Piekne fotki :) A Lolek jaki szczęsliwy :loveu: Spóźnione życzenia urodzinowe :tort: 100 lat ;)
  4. :: FiGa ::

    Rzeszów

    A ja tam słyszałam że pogoda ma byc piękna, w całej polsce słoneczko :cool3: Mimo tego że kilka osób zrezygnowało to lista i tak niezła jest :razz:
  5. :siara: A bo Martyna zrobiła Fredziokowi sesję 22 marca a ja obejrzałam ją przedpremierowo :siara:
  6. Neris można spróbować.. Oby to byli odpowiedzialni ludzie :kciuki:
  7. Ja bym Wam dała cynka... ale nie wiem czy Martyna mnie nie zabije :evil_lol:
  8. Sarunia już się bardzo do Was przwiązała, nie chcę mysleć co byłoby dalej :shake: Mocno wierzymy w to by jednak jakaś rodzina się zdecydowała :kciuki:
  9. [FONT=Verdana]Cóż Grażynko nie ma co narzekać tylko ustąpić miejsca biedakom :evil_lol: Kubusiowi do pyska z ta satelitą, no nie powiem :razz: Za to moja krowa, za nic nie chciała się do kołnierzyka przyzwyczaić. Niewygodnie jej się w nim leżało więc potrafiła pół nocy kimać na siedząco, aż w końcu się pancia zlitowała i kołnierz ściągnęła, a rano tego żałowała :mad: Bo miejsce szycia było ładnie wylizane mimo kubraczka :mad:[/FONT]
  10. My także, wraz z Asią pamiętamy... :( Dobranoc piesku :( Dobranoc Asiu :calus:
  11. Dziewczyny wspaniale wieści :multi: :loveu: Widze ze Viola pojechała ze odpowiedzialnym człowiekiem :loveu:
  12. :: FiGa ::

    Rzeszów

    [quote name='Nerul']Ja uważam ze tak... Im nas wiecej tym lepiej... Odrazu mówie... Ja je wytarmosze ze im biednym uszka poobrywam :D Nie no bez przesady ale serio kocham głaskac i przytulac :P[/quote]Biedne psiaki :lol: Życzę Wam udanego spacerku, oby pogoda dopisała :razz:
  13. Jak dla mnie to ludzie którzy dzwonili nie byli Sarci warci :mad: I dobrze się stało że uznali ją za stara dupę :mad:
  14. [SIZE=5]No i jak moglabym zapomnieć..[/SIZE] [CENTER]:roflt::roflt: [FONT=Comic Sans MS][SIZE=7]Papa !![/SIZE][/FONT] :roflt::roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Dziękuję za dzisiejszy wieczór małpiszonie :calus: :megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin: :loveu: Branocka :loveu: [/CENTER]
  15. [quote name='g_o_n_i_a']Już myslalam hahah :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] :mad: Za kogo Ty mnie masz? :mad: Ja nie jestem taka jak ty co by po nocach... no dobra nie bede nikomu mówić... :eviltong: ALe podobno i tak juz wszyscy wiedzą... :cool3: [quote name='g_o_n_i_a'] Weź, jakie cuda? :diabloti:[/quote]No dajjj, chcemy sie pośmiać :evil_lol: [quote name='g_o_n_i_a']Pamietna wystawa w lutym 2007... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/95/a4f77ae224f307fb.jpg[/IMG][/URL] Branocka[/quote]Przed jednym z harcerzy uciekałam :evil_lol: Nie pamiętam przed którym :megagrin: Skończyła mi sie juz wtedy kasa i zostało mi równiuteńko na busa, musiałam wiać :diabloti: Oskubaliscie mnie jak kurczaka :mad: [cos o tym wiesz :roflt:] [COLOR=LightBlue]A wiesz że miałam 7 kalendarzyków? Sprzedałam po klasie :evil_lol:[/COLOR]
  16. No Gosiu pokaż nam te cuda :evil_lol:
  17. [quote name='g_o_n_i_a']Wiesz, jakos nie bardzo na egzamin w adidasach hahh :p :diabloti: A co do butków - ja i tak ich nie ubiore, nawet do kościoła :shake: Nie kofam ich i tyle, kofam adidasy :shake: Święto lasu będzie jak je ubiorę na dwa dni na egzamin :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [/quote] Ja musiałam w takich bootach zapitalać do kościoła na zakończenie III gimn... :placz::placz: Nigdy nie ubieram ich w zwykła niedziele :eviltong:
  18. [quote name='g_o_n_i_a']W sobote byłam w Deichmann'ie w Auchan (łaa wybudowali go z jakieś pół roku temu a ja dopiero byłam w sobote hah) ;-) Dostałam gazetkę reklamową no i upatrzyłam sobie buty - nic konkretnego, dosłownie na dwa wyjścia na egzamin... Balerinki czarne... Jako iż ja nie przepadam za eleganckimi butami, w ogole dzikus jestem, mam łapsko szerokie i rozmiar 42 :evil_lol: wole luźne, sportowe butki albo coś z trepów (moze sie kiedyś dorobie glanów :cool3:). Koleżanki rozmawiały o butach, akurat jedna miała takie balerinki w panterke, na które długo polowała i włąsnie kupiła w Deichmann'ie. Przysłuchiwałam się tym "inetresującym rozmowom", nie miałam ochoty dłużej tego słuchać, bo akurat humor straciłam (zawalony sprawdzian z fizyki i coś jeszcze) to szczerze i bez zadnych zahamowań (jak zawsze, jak coś jest nie tak) pod nosem powiedziałam, ze "ide se kupić dzisiaj buty na niedziele w Deichmann'ie". Nagle cisza... Jakież było moje zdziwienie gdy kilka koleżanek zaczęło brechorać :evil_lol: Ja to chyba powinnam być częsciej wsciekla, przynajmniej jak cos powiem to ktoś zwraca na mnie uwage. Szczegolnie jak pod koniec lekcji nauczycielka z fizyki powiedziala, ze "jutro 7:00 w szkole na dodatkową fizykę" - ja na to "taaaaa już lece", słysze śmiech koleżanki przez którą mam dostać o jeden stopien nizej cały ten sprawdzian. :shake: Własnie wróciłam, kupiłam te paskudy, połozyłam w kącie - do zobaczyska za miesiąc heheh :evil_lol:[/quote]Ja z moimi zrobiłam dokładnie tak samo :diabloti: Kupiłam [zacznijmy od tego że mama mnie musiała do tego zmusić :evil_lol:] i walnęłam w kąt, a później kustykałam 2km w nich do kościoła :angryy: Łaska bolały mnie niemiłosiernie:mad: W ogóle we łbie mi się nie mieści jak można w czymś takim na codzień chodzić :lol: [quote name='g_o_n_i_a']O to własnie chodzi, ze jestem dziwnym CZŁEKIEM (nie czepiaj się :evil_lol:)[/quote]Ona to ode mnie odgapiła :turn-l:
  19. Ja będe musiała częsciej trzymac język za zębami bo Gonia nic tylko kciuki całymi dniami za mnie trzyma... a ja i tak to zawalam, albo nie piszemy :lol:
  20. [quote name='bonita']C[B]ześć Figa :) To ja Bonita, ta co tu wchodzi i mało pisze:oops:, ale że mało piszę nie znaczy że nie czytam:p. Po prostu nie zawsze wiem co napisać na dany temat. czasem mi głupio, jeśli akurat z kimś rozmawiasz wtrącać się do rozmowy, więc piszę tylko "cześć", jak są fotki to zawsze coś do głowy wpadnie:evil_lol::evil_lol: :evil_lol:. Czytałam o kierowcy autobusu:shake:. Życzę również zdrówka A ta fotka :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [IMG]http://images21.fotosik.pl/91/2ddea5497d2b9eef.jpg[/IMG][/B][/quote]Bry bonitko :loveu: [quote name='g_o_n_i_a']Sylwia, jeżeli ja goopek na pierwszej lekcji po wysłuchaniu teorii zaczęłam kłusować, a na trzeciej godzinie byłam puszczona luźno bez lonży, to czemu nie Ty? :p Branocka :bye:[/quote]A ja nie... booo... jestem goopek :p [quote name='Pianka']A ten piesek? Żyje?:-([/quote]:placz::placz: [`] [quote name='g_o_n_i_a']Wpadamy tu z łopatą odkopać galeryjkę ;-) Bry Kropkowe :cool3:[/quote]A nam się nie chce tu nawet zagladać :evil_lol: [quote name='Paulina_mickey']o boshe:placz: :placz: jak tak można:mad: nie rozumiem takich ludzi:angryy: aż brak słów....:mad: :angryy:[/quote]:-(:-(:-(
  21. Łaaa chwala moją rodzinę :loveu: A ja jutro poprawiam pałę z chemii i nie mam czasu na dogo :(
  22. Bo buraczek ma same niezłe pomysł :cool3:
  23. Ojj Azulek :loveu: A ja sem pomyślunkałam czy by w dzień wagarowicza nie iść do tego kina i pojechać gdzieś... do Rzeszowa np :evil_lol:
  24. I ja gdybym miała prawko to z chęcią zawiozłabym go do czestochowy :( Samochód mamy z dużym bagaznikiem na kropke :(
  25. Gosiu czy Ty coś sugerujesz z tą matmą? :diabloti: A u nas na dzień wagarowicza nie ma lekcji :evil_lol: Możecie mi zazdrościć :eviltong: P.S. Wież rze ja óparta jak ośoł jeztem :eviltong:
×
×
  • Create New...