Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. [quote name='g_o_n_i_a']A widzisz, Kamcia jak moze to wpada do Was, a do mnie nie :eviltong: I naszych odwiedzajacych mozna zliczyc na paluchach u rak. :p => Patrzcie, zaufac czlowiekowi i juz bedzie szantazowac. :placz: :placz: :placz: Ale zauwaz, ze napisalam OSTATNIO goopku :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: I pisalam to w sensie, ze u nas jest jakis ruch, bo normalnie wchodzilam jednego dnia z fotkami, nastepnego dnia cisza i dorzucalam kolejne zdjecia. Obrazam sie[/quote]A bo wiesz kamcia mnie lubi :loveu: Szantaz? Tak tak tak!! :multi: A u mnie czesto jest tak że napisze coś długiego i jest cisza :p Dopiero gdy dam fotki to ktos napisze "ojej" :p Genialnie :p Ale ostatnio zaczyna się poprawiać nie powiem :loveu:
  2. Witaj zapracowana kobitko ;) Może trzeba znaleźc jakiś sposób na pozbycie się i taty z domu [FONT=&quot]:evil_lol: [/FONT]Rudy świetnie czai się na tym zdjęciu ;)
  3. Łapka to istny terminator :evil_lol: Świetne fotki :multi:
  4. I nie jest u Was monotonnie, możecie być tego pewne :loveu: Co do pani to możemy mieć choć nadzieję że pieski znajda dobre domy..
  5. Ależ Tigierka ma cusną budowę :loveu: Zgrabna dziewuszka :multi:
  6. Ha! I juz wiem skąd te fotki i aparat 8)
  7. [B]Ewuś[/B] cześć ;) Gosiu, a patrz co ja znalazłam :evil_lol: [quote name='g_o_n_i_a'] Oj nie przeczę, ostatnio nas dużo ludzi odwiedza. A ja to wszystko mowie Azulkowej i ona sie baaardzo cieszy! :multi: [/quote] :roflt: :roflt: :roflt: I tu CIę mam :eviltong:
  8. [quote name='KaRa_TC']W sklepie czasem mozna spotkac cos ala fuzz, lecz one sa bardzo chorowite te ze sklepow bo to najczesciej z wsobnych miotow:shake: :shake: A nie jak w hodowlach profesjonalnych co nie ma laczenia rodzinek[/quote]Bedę musiała pomyslec nad szczurkiem :loveu: Sciągnąc ze strych klatkę.. zobaczymy ;)
  9. [quote name='Samturia']heeej! wybaczysz że mnie tak długo nie było? Edit: a to białę to utleniony Czabi? :P[/quote]Cześć ;) Czy wybczę? :hmmmm: A mam inne wyjście? :evil_lol: Ja tez u Was nie byłam ho ho :eviltong: To białe to Duet :loveu: Pies kuzynki :loveu: [quote name='g_o_n_i_a'] No przeciez to nie u mnie zwala się taka śmietanka towarzyska. Łajza!!!! Mam wtyki i wiem o czym myslalas! :eviltong: Nie czytasz u nas w galerii to nie wiesz. Łajzo! :eviltong: Zaden wariat mnie nie przestraszy, uwierz mi. :eviltong:[/quote] Smietanka towarzyska? :cool3: :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Nie ma smietanki bez Kamci :loveu: Aż tak dobrze mnie znasz? :cool3: A mam wszystkim powiedzieć o robisz po nocach? :eviltong: No o czym? :mad: Czytam :mad: Staram się.. :mad::mad::mad::placz::placz::placz: [quote name='g_o_n_i_a']Łaa :loveu: [IMG]http://www.imagemule.com/uploads/obraz-092AMSN.jpg[/IMG] Duuoo, to ja ciocia gonia, pamietasz mnie? :p :evil_lol:[/quote]Pewnie nie.. :eviltong:
  10. [quote name='g_o_n_i_a']FOCHASZ? NIE PODEJRZEWAŁAM CIĘ O TO! :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Ja bym nie fochała, bo ja sie dowedzialam jak ludzie rozumują skrót foch i nie uzywam tego. Za kilka dni, bo teraz mam fotki z Agnlii łaaa :loveu: A tamtych zdjęc Azulkowych z niebiem jest masa. :cool1: => U mnie z pomidorem na pyszczku? Boshh co Ci sie stało? :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Na sesemesa to nie odpisuje krowa :mad: No to dochodź sobie :eviltong:[/quote] A jak to rozumują? :cool3: No to poczekam te kilka dni :roll: Już CI kiedyś pisałam że nie chce mi się wciskac tych małych guziczków :diabloti::eviltong: No to dochodzę.. Ale zaraz mnie z kompa zgonią do sprzątania.. :placz:
  11. [quote name='g_o_n_i_a']Łżesz i tyle! :mad: Naprawde? => Moze za kilka dni haha :evil_lol: Teraz to ja sie do Ciebie juz nie odzywam! U siebie zastrzegla zeby czytac w galerii, a sama nie czyta u nas. :placz: :placz: :placz: Paskuda!! :placz: :placz:[/quote] Focham, juz się z Tobą nie bawię. Za kilka dni? :placz: :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Bo u Was to taki ruch jak w mrowisku :eviltong: Ja tu czytam jeszcze o Goni z pomidorem w pyszczku a ta focha no.. :placz: Zaraz do tego dojdę :mad:
  12. [quote name='evanescence']Śliczny piesek cudeńko[/quote]Zgadzam się :loveu::loveu:
  13. [quote name='Yakubbo']O_o :crazyeye: Ja swoich nagich fotek nie wstawie :P[/quote]Szkoda.. :grin: Skoro nie chcesz miec odwiedzajcych... :eviltong:
  14. [quote name='KaRa_TC']Nie;) Sa teraz dosc znane, i coraz wiecej miotów fuzzow jest juz w Polsce;)[/quote]Ale w zoologu to nie mam co liczyć że znajdę takiego :eviltong: Zwykłego to jeszcze :cool3: Pomyslę nad jakimś małym zwierzątkiem.. A może królik? Choć bardzo ciągnie mnie ku szczurkom, mam do nich big sentyment :loveu:
  15. [img]http://www.imagemule.com/uploads/obraz-0770frb.jpg[/img] [img]http://www.imagemule.com/uploads/obraz-083MByc.jpg[/img] [img]http://www.imagemule.com/uploads/obraz-088KxRI.jpg[/img] Spetali psa :placz: [img]http://www.imagemule.com/uploads/obraz-089LivB.jpg[/img] [img]http://www.imagemule.com/uploads/obraz-092AMSN.jpg[/img] [img]http://www.imagemule.com/uploads/obraz-096LDmm.jpg[/img]
  16. [quote name='g_o_n_i_a']Phii, łżesz! :mad: Nie bede zanudzac :eviltong:[/quote] Wcale nie :placz: Ale może coniektórzy chcą się ponudzić :evil_lol::evil_lol: [quote name='g_o_n_i_a']Angielska plaza :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/195/7051533985604b6d.jpg[/IMG][/URL][/quote] Skąd masz? :crazyeye::crazyeye:
  17. Chcecie jeszcze Duecika? :cool3: [IMG]http://www.imagemule.com/uploads/obraz-047Rm7M.jpg[/IMG] [IMG]http://www.imagemule.com/uploads/obraz-051dfXq.jpg[/IMG] [IMG]http://www.imagemule.com/uploads/obraz-053dhF1.jpg[/IMG] [IMG]http://www.imagemule.com/uploads/obraz-052c6oq.jpg[/IMG] [img]http://www.imagemule.com/uploads/obraz-064SexE.jpg[/img] [img]http://www.imagemule.com/uploads/obraz-055QkNV.jpg[/img] [img]http://www.imagemule.com/uploads/obraz-069bFWu.jpg[/img] [img]http://www.imagemule.com/uploads/obraz-070NaHH.jpg[/img] [img]http://www.imagemule.com/uploads/obraz-072Imn0.jpg[/img] [img]http://www.imagemule.com/uploads/obraz-0732hfJ.jpg[/img]
  18. Kibuś :loveu: [by Jadzik] [img]http://www.imagemule.com/uploads/dsc06231VASx.jpg[/img] Kajtuś [pisałam kiedyś o nim, to ten piesek którego potrącił samochód. Na szczęscie jest zdrowy] [img]http://www.imagemule.com/uploads/dsc06350aYrw.jpg[/img] Figowa ;) [img]http://www.imagemule.com/uploads/dsc06463Vm7r.jpg[/img]
  19. [quote name='g_o_n_i_a']Fantastycznie przynudzasz, skoro tyle tu ludzi. :shake: :evil_lol: Bobek. Łajza, nie odzywam sie juz! Głodemu chleb na mysli!! :shake: Zrobie, zwlaszcza, ze mam teraz Canona :cool3: ale jakos tak samej mi sie nie chce tam iść. Ja kocham takich wariatów. :loveu:[/quote]:crazyeye: czyja o czymś nie wiem? :-o Ja Ci dam Bobek :mad: wypierdku mamuci. A skąd wiesz co ja miałam na mysli? :evil_lol: Skąd masz Canona? :placz: Dasz kawałek? :cool3: Ciekawe czy nadal byś kochała po jednym dniu spędzonym z TYM wariatem :eviltong:
  20. [IMG]http://img144.imageshack.us/img144/3174/s6002598bgza6.jpg[/IMG] Smoczek :evil_lol: Kasiu nie łam się :calus: Nauczyciele potrafia być wredni, trzeba ich olać i walczyć o swoje, o ;)
  21. [quote name='KaRa_TC']a bo łysolek jest dopiero od środy;) nawte nie pisałam za dużo o niej;) Hodowczyni mi napisala,ze ma saint fuzza wolnego (miala jechac za granice ale nie pojechala) w dniu kiedy miala mi wysylac maja Heart to ja sie zdecydowalam,ze biore ja tez jak tak;) i nie zaluje[/quote]Gratuluje więc nowej szczurzynki, skoro to świerza 'zdobycz' jest :eviltong: :multi: fuzziki raczej rzadkie są? prawda?
  22. [quote name='g_o_n_i_a']:placz:Phii :mad: A skad taka pewnosc? :mad: Dzięki :multi: :multi: Fotki wyszly wtedy fantastyczne, jeszcze ich nie wstawialam. Szczerze mowiac pierwszy raz mi wyszly takie cacyyy :loveu:[/quote]Mamy swoje źródła :razz: To pokaż je nam tu :cool3:
  23. [quote name='g_o_n_i_a']Nie nudna, ale jak gospodarza brak, to i pustki są. :shake: Bobeeeek!! :evil_lol: :evil_lol: Moze bede miala okazję kiedyś ją bliżej poznać. :evil_lol: Wiesz jak teraz w tym parku jest łądnie? I staw czyściutki, rzekomo dla rybaków, ale ryb tam nie ma :evil_lol: I dobrze, ze rozrabiaka :evil_lol: :evil_lol: :multi: Boziu, jak mozna takie maleństwo zostawic bez opieki. :-( Ale jaki słodziutki! :loveu: :loveu: Maleństwo :loveu: [/quote] Ale to gospodarz głównie przynudza :diabloti: Gumis. W jakim sensie bliżej poznać? :razz::evil_lol::eviltong::roflt: Miałaś zrobić fotki :mad: Zalezy dla kogo dobrze :evil_lol::evil_lol:
  24. Ostatnio koleżanka mówiła mi że przed jej domem ktoś się zatrzymał, wyrzucił kota i z pisiekm opon odjechał. Kot uciekł wystraszony i więcej go nie widziała :shake: Nieodpowiedzialnosc i nieczułość ludzi doprowadza mnie do gorączki :shake:
  25. [quote name='KaRa_TC']Wtarlas w dywan kocia mietke,ze tak mu blogo?:evil_lol: :evil_lol:[/quote]Miałam napisać dokładnie to samo :diabloti: Goniu nie tłumacz się, my owszystkim wiemy:evil_lol::evil_lol: A Twojego avka muszę jeszcze raz pochwalic bo jest bowsssski :mdleje: :modla:
×
×
  • Create New...