Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. Bry :loveu: Siedzę sobie na Technologii informacyjnej :razz: Skończyłam zadane nam zadanie i sie nudzę, czekam na resztę :evil_lol: Moja grupa się rusza jaaaak.. :shake:
  2. Nie jest przekupny? :evil_lol: Ale ulegnie moim wdziękom, zobaczysz :cool3: Gośś nie bojaj bo jestes mądra bestja i napewno dobrze Ci to poszło ;) Fotki z Fuji tez są ładne :loveu:
  3. [FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=Magenta]Dobranoc![/COLOR][/SIZE][/FONT] :bye: :sleep:
  4. Kasiu ujęcie super tylko rozmazane :( Dziękujemy ;)
  5. No to ja szczelam, że biały :diabloti:
  6. To życzymy szybkiego powrotu do pełnej sprawności :loveu:
  7. [IMG]http://img225.imageshack.us/img225/6990/tn1000022pj0.jpg[/IMG] Ależ ten Fidlasty ma cierpliwość :loveu:
  8. Przepiękne zdjęcia :loveu: Sama nie wiem które mam zacytować :lol:
  9. Sliczna dziewczynka :loveu: Kasiu zostałaś ciocią :cool3:
  10. Ja też nie :eviltong: W szkole mielismy kilka takich patyczaków :cool3: Ja dawałam im jeść, ale dotknąc się nie odważyłam, sprawiają wrażenie bardzo kruchych :niewiem:
  11. Również serdecznie gratuluje ;) :klacz: I życze dalszych sukcesów, nie tylko wystawowych ;)
  12. [quote name='Guffi'] Czyżby Figa w tle:evil_lol:?[/quote]Obie Figi w tle :oops: [IMG]http://www.imagemule.com/uploads/dsc06570JIoY.jpg[/IMG] [IMG]http://www.imagemule.com/uploads/dsc06599LDB7.jpg[/IMG] [IMG]http://www.imagemule.com/uploads/obraz-249TmSf.jpg[/IMG] [IMG]http://www.imagemule.com/uploads/obraz-213jjIp.jpg[/IMG] [IMG]http://www.imagemule.com/uploads/obraz-2161T0m.jpg[/IMG] [IMG]http://www.imagemule.com/uploads/dsc065158GPc.jpg[/IMG] [img]http://www.imagemule.com/uploads/dsc065684Zsc.jpg[/img] [img]http://www.imagemule.com/uploads/obraz-125JT9u.jpg[/img] [img]http://www.imagemule.com/uploads/obraz-148KEo4.jpg[/img] [img]http://www.imagemule.com/uploads/orE9x.jpg[/img] [img]http://www.imagemule.com/uploads/obraz-177SeA0.jpg[/img] [img]http://www.imagemule.com/uploads/obraz-151kaNWJ.jpg[/img]
  13. Tu mamy taki fik :evil_lol:[img]http://www.imagemule.com/uploads/dsc06524cqxt.jpg[/img]
  14. ALe się za nim kurzy :grin: Widze że uczycie Aresika latać :multi:
  15. Tigra tak dusić kolegę, no wiesz co..? :shake:
  16. SPecjalnie dla Kasieńki Fidlaczkowej :loveu: Czabus [img]http://www.imagemule.com/uploads/dsc06574sbNv.jpg[/img]
  17. [quote name='evaxon'] ooo Figowa az krzyczy bo ja do drzewa przywiazali i uciekaja:evil_lol:[/quote]Cichaj no :mad: Bo mnie o znęcanie oskarżą :mad: [quote name='pinczerka_i_Gizmo'] Czabi, cudeńko :loveu:[/quote]Danke :modla: [quote name='BBeta']Jakie gustowne szeleczki :razz: Od razu widać, że to pies :cool3: A Fidze do pyska w czerwonym[/quote]Patrz wyżej :eviltong: [quote name='fidelek2'] Kochana Czabutkowa morda :loveu: Pewnie sie powtórzę ale muszę powiedzieć, że komplecik Czabulak ma świetny ;) pasuje mu!!!!!!! A tu wyglądają jak bojowce jakieś dwa :diabloti: Cześć Sylwuś :loveu: Zdjęcia cudowne, super że pokazałaś Czabika bo stęskniłam sie za Nim :loveu: A co z tymi jego ranami? Była Jadzik z Nim u weta? :roll:[/quote]Kasia :multi::multi: Na ulicy tez wszyscy chwalą Czabusia i jego komplecik :loveu: Dziękujemy :multi: Antyterroryści :multi: Jadzik u weta nie była :roll: Dziś jak nas odwiedził to zauwazyłam że trzepie łebkiem. Sama bym z nim pojechała ale najpierw musze uzbierać troszkę pieniązków bo z kasa u mnie krucho :oops: A weta mamy takiego cudownego że kase wexmie a niczego konkretnego się nie dowiem. Ale mam już adresy inych wetów w mojej okolicy, psauje sie rozglądnąc gdize dokładnie się znajdują. [quote name='g_o_n_i_a']Bry Krówki :multi:[/quote]Bry :mad: [quote name='Rinuś'][B][COLOR=RoyalBlue]a ja ciągle w tyle :angryy: buziamy Kropki ;* [/COLOR][/B][/quote]Cześć Kasieńko :evil_lol::evil_lol:
  18. [quote name='g_o_n_i_a']Poznałam => To byla taka podpucha => Nowoczesna wieś Figulcowa Nie odgapiam, to nie moja wina, ze w MOJEJ ulbionej gazecie AKURAT była bandanka :evil_lol:[/quote] Jassssne :evil_lol: Jassssne :evil_lol: Jassssne :evil_lol: [:eviltong:] [quote name='g_o_n_i_a'] Dlaczego zrywasz Nie pozwalam Ale gdzie sie wepchasz? Do szłasu ? Ty jus jestes wolontariuszka => To ja bede drzewem, jak nie przywzwoitką Hmmm => Teraz [/quote] Bo mnie zdradzasz :shake: Ta.. Marzenia :roll: :turn-l: Teraz nie dam rady :niewiem: :eviltong: [quote name='g_o_n_i_a'] W ogole dostaniemy w tym tygodniu smyczke z tasmy takiej jak szeleczki i orbózkę :multi: Jeszcze komplecik moro i paczka smakołyków i dluuugi spacerk w urodzinki [/quote]To się pancia szarpnęłaś :cool3: [quote name='_ChiQuiTa_']Aaaa... ale gaduły jesteście nooo.... wredne, i nie dosc ze dopiero przyszlam to wy juz idziecie... to nie fair... :( No a tak w ogle to Figowe miny są the best :D a kicia... mmmm :loveu: dawaj wiecej fotek kici. A tak na marginesie to ja mam zarezerwowanego kotka dla siebie :D który przyszedł na świat wczoraj :D hihi... moja siostra pojechała dzisiaj do cioci i dałam jej aparat zeby tego kluska obfociła :D[/quote]Jakie gaduły :shake: Przeciez u nas pussstki :lol: Więcej fotek nie mam, ale jak odwiedzę kiedyś babcię to będą fotki ;) Będziesz mmiec toteczka? :cool3: Ła :multi: I nawet będa zdjęcia :multi:
  19. [quote name='g_o_n_i_a']Dodam jeszcze jedno - on jest tylko taki słodki, obcy musi sobie zasłużyć na jego uznanie i to w dosłownym znaczeniu :evil_lol: :evil_lol: :placz: :placz: :placz: :placz: Nie jestem dzieckiem BABO! :placz:[/quote]Przywiozę smaczki i będę go czarować :evil_lol: Konkurencję się pokona :diabloti: Gosiu jutro bedę mocno zaciskać łapki, nawet podczas sprawdzianu z chemii :kciuki: Ja siedziałam przed komisją na humanistycznym :roll: Z matmy miałam w gimn słabe 3, a teraz bez problemu 4 :evil_lol:
  20. Odnoszę wrażenie że pani zaczyna wątpic i delikatnie przekazuje to że rezygnuje :( Oby nie! Pepiś zasługuje na domek!
  21. [quote name='BBeta']Kamcia jest niestety nie słowna i nie dotrzymuje obietnic... :shake::shake::shake:[/quote] No wiesz Ty co?! :crazyeye::crazyeye:
  22. Ło Marylciu :loveu: Edziulku zawładnąłeś moją duszą :loveu: Dobranoc moje drogie dziecko :evil_lol:
  23. [quote name='g_o_n_i_a']Jesoo Sylwia co Ty sie tam czaisz za drzewem Chociaz moze to nie Ty => Cabutek jakie pikne szeleczki :loveu: A Figowa tez wystrojona huhu :cool3: Azulkowa tez ma taką bandankę!![/quote]Cichaj małpo :mad: Próbowałam się schować przed aparatem ale na tym mnie jeszcze Jadzikowa złapała :shake: Nie poznałaś mnie :turn-l: No widzisz jakie nasze psy wystrojone po wsi chodzą :cool3::cool3: I kolejna odgapiła :placz: [quote name='Samturia']ooo jaką figa ma Mojopsią chustke... a Czabi jak komandos hehe ;)[/quote]Też chichrałam z Jadzikowej że antyterroryste prowadzi :evil_lol: [quote name='g_o_n_i_a']Wiadomo, drugi dom moj, a Usia stawia szałaś buhaha :evil_lol: :evil_lol: Nie zakładam włąsnego schroniska, oj nie :shake: Ja cem w Kundelku z Mati :loveu: pracowac. => Tjo ja idem jako przyzwoitka :evil_lol: :evil_lol: Sylwia - do rąk własnych, a jak :evil_lol: :evil_lol:[/quote]No widzisz miałam racje :cool3: A tak w ogóle to zrywam z Tobą, teraz będe już tylko babcia moje drogie dziecko :cool1: To ja się wam wepchnę i też będę :loveu: Jak już będę duża to zostanę wolontariuszem w Waszym schronisku ok? :loveu: O nie, my sobie poradzimy [U][B]same[/B][/U] :diabloti: Podaj date, miejsce i czas :evil_lol::evil_lol: :cool3::cool3: [quote name='g_o_n_i_a']A zapomnialam dodac - Czabutkowy ma super komplecik. My na Azulkowe urodzinki zamierzamy taki sprawic Kropciastej => Bedzie mi do butów pasowac hah :D[/quote]juz sobie azulke wyobrazam w takim kompleciku :loveu::loveu:
×
×
  • Create New...