Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. Kasiu.. Twój bannerek... :mdleje: Niesamowity :loveu:
  2. [url]http://img411.imageshack.us/img411/5880/s030607015qz3.jpg[/url] :loveu: [url]http://img516.imageshack.us/img516/3443/ss030607061lu2.jpg[/url] :mdleje:
  3. Wszystko jest na dobrej drodze, super :multi:
  4. [quote name='g_o_n_i_a']Bry dzionek :multi: Za godzinke mamy z Azulkową spotkanko z małą Czikusią, która jak dobrze pójdzie zostanie u nas na tymczas. :loveu: Dam znać później co i jak i oczywiscie bedzie duuuzo zdjec, bo Czikuś jest... ŁACIATY :loveu:[/quote]... i cudnowny :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: [quote name='http://www.rsoz.org'][IMG]http://www.rsoz.superhost.pl/images/stories/Artykuly1/czika2hx0.jpg[/IMG][/QUOTE]
  5. [quote name='g_o_n_i_a']Zawsze moglaby odejsc, a nie siedziec wsrod samcow :p Prawde? Tobie ZAWSZE :razz:[/quote]Do Gargamela? :evil_lol::evil_lol: :loveu::loveu::loveu: No juz się nie podlizuj :evil_lol::evil_lol:
  6. [quote name='g_o_n_i_a']Co mi tutaj niemieckim siejesz Babko :shake: ? Byla okazja? A ja nic o niej nie wiedzialam? :placz: Widocznie Figa obrozke z Rogz'a od swieta ma.. :lol: Zaprowadzi :loveu: Bajeczne!! :multi: :multi:[/quote]Nauczyłam sie jednego jedynego słówka i szpanuję :diabloti: A bo to było tak. Martynka nasza droga kupiła ją Fredziowi, a że na niego była za duża to mi upchnęla ją taniej a ja nie miałam nic przeciwko :diabloti:
  7. [quote name='g_o_n_i_a']Po Babci mam takie "wspaniale" cechy :cool1: A na kogo? :diabloti:[/quote]Nie nie nie.. Tę akurat masz po dziadku.. dziadek - zakała rodziny :mad: :placz::placz:
  8. [quote name='g_o_n_i_a']Hahah :evil_lol: No sprawdzic.. Zapytac.. :cool3:[/quote]Nie smiej się ze Smerfetki :placz: Jej trzeba współczuć :lol: I powie mi prawde? :diabloti:
  9. [quote name='g_o_n_i_a']Usmiechne sie do listonosza jak bedzie szedl z renta :eviltong: To Babcia jest wyrodna :placz:[/quote]Dość że wyrodna to jeszcze bezczelna:placz::placz::placz: Babcia? Teraz będziesz zwalać na babcię? :mad:
  10. [quote name='Cambel'] jak nazwiesz sloneczko ? :cool3: [/quote]Słoneczko będzie sie nazywało Ruda, ja na to większego wpływu nie miałam :diabloti: [quote name='wiq']te kociaki są przesłodkie szkoda tylko, że wujek sobie nie zdaje sprawy, jaka może być ich przyszłość.. ale cóż, nie na wszystko mamy wpływ..[/quote]Niestety :( [quote name='haska_12'][IMG]http://img75.imageshack.us/img75/4163/obraz022ye0.jpg[/IMG] O jejciu :loveu: Cudowny widok :loveu: [/quote]Danke ;) [quote name='g_o_n_i_a']Jak ni nowa, jak ja jej nie widzialam? Święto Figa miala czy cuś? To chwtaj Kubusia na przyszly rok, zagoscisz u goni na chwilke i bedzie po jojcach :p Świetna fotka :loveu: :p Dla mnie? Łaaaaaaaaaaaaaaaaaa :loveu: :loveu: Dziekuję :kiss_2: Ale się rudo zrobiło :loveu: :loveu: Pamietam!! :loveu: Cudne bylo :loveu: Bajecznie Ci tak fotka wyszla :cool3:[/quote]Była okazja kupic fajną obrózkę to skorzystalysmy :evil_lol: A zdjęcia w niej juz były, wiele :razz: Jesli nas Gonia zaprowadzi za rok do tego weta to czemu nie :cool3: Prosze bardzo :buzi: Bajecznie? :-o :oops::oops::oops:
  11. [quote name='g_o_n_i_a']Hahahh, czytalam caly artykul o tym. Miedzy innymi przyczepili się Kangurzycy z Kubusia Puchatka - pokazują samotną matkę z dzieckiem. Gdzie tata? Nie ogolnie mowiac sprawa chora :shake: Zawsze mozesz sprawdzic ktorym. :evil_lol:[/quote]Taaa a Smerfetka nie jest w stanie sprostać wszystkim smerfom :evil_lol::evil_lol: :crazyeye: Ło bosz :crazyeye::crazyeye:
  12. [quote name='g_o_n_i_a'] Nie to nie, sama se wezme :shake: Nie bedzie wyczieczki?? To nie bedzie radyjka!! :mad:[/quote]Nie znajdziesz moich pieniędzy :mad: :placz::placz::placz::placz: Wyrodne dziecko! Sens życia własnej babce zabierać :placz::placz:
  13. [quote name='g_o_n_i_a']Muminek :shake: :shake: Kamila, to tylko jeden jest gejem, bo mial damską torebkę :shake: :shake: :evil_lol:[/quote]A kto wie którym teletubisiem jest Gonia? :diabloti: Tabaluga to pedałka :shake::shake:
  14. [quote name='g_o_n_i_a']Jasne, tak sie tłumaczysz :placz: A na leki depresyjne to nie chcesz dac :placz: Babko, nic nie mowilas o Toruniu:placz: Radyjka wiecej nie zobaczysz :mad: [/quote]Pff jeszcze Ci na leki dawać będę :roll: Kiedy tu potrzebujący o. Rydzyk jest bardziej :-( Mówiłam :mad: A za kilka dni jadę znowu :loveu: Ale to będzie kółko gospodyń wiejskich więc wiesz, nie mogę Cie zabrac :cool1: Nieeeeeeeeeeeeeeeeeee!!! Tylko nie radyjko... :placz::placz: [url]http://images22.fotosik.pl/127/6ea51516d6c9be7f.jpg[/url] Łaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaał :loveu::loveu:
  15. [quote name='Cambel'][IMG]http://img125.imageshack.us/img125/7237/dscn1353eb7.jpg[/IMG] Już kocham tego kociaka :loveu: Sylwia, co będzie z resztą maluchów? Strasznie fajne kluchy, szkoda by ich było, gdyby miały iść na stracenie :roll:[/quote]Świrka z siebie tobić to mała potrafi :evil_lol::evil_lol: Reszta maluchów to kocurki samczyki i mają już zaklepane domki ;) Szkoda jeszcze że nie mogę mieć wpływu na mojego wujka :oops: Ich suczka, którą widzicie na zdjęciach ledwo przeżyła po ostatnich szczeniakach, weterynarz po tym jak ją zobaczył powiedział że nic nie może zobić, trzeba czekać :-( Wylizała się, wójek oczywiście nic z tym nie robił, więc sama mu dałam kase na zastrzyk, mówił że był z nią u weta, ale ile w tym prawdy? Jak narazie cieczki nie miała, ale trzeba poczekać z oceną do lipca, bo wtedy zawdze Teqilka miała cieczkę :mad:
  16. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img70.imageshack.us/img70/4600/dscn1360sg8.jpg[/IMG][/URL][URL=http://imageshack.us][IMG]http://img70.imageshack.us/img70/4600/dscn1360sg8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img70.imageshack.us/img70/1343/dscn1260ul8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img529.imageshack.us/img529/8444/dscn1376sv1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img529.imageshack.us/img529/6982/dscn1387vm8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img529.imageshack.us/img529/1948/dscn1386pf4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img75.imageshack.us/img75/2375/52804075sp9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img75.imageshack.us/img75/4163/obraz022ye0.jpg[/IMG][/URL] Goniu pamiętasz jak napisałas mi o tym kolorowym niebie? :razz: Ufociłam je :) Tyle że moja miejscowośc leży w dolinie i całe gó** mogę ufocić :shake:
  17. [quote name='Cambel']Jasne, cały zwierzyniec naraz :evil_lol: Spoko, może jakiegoś kiciula w naszym Kundelku upatrzę... Byle by rudy :loveu: nie no, ale tak na serio to najpierw pies ;) Zresztą na kilka zwierząt, to ja tu warunków nie mam.. Figa, Ty wiesz, że ja już jestem wolontariuszką ? Prawie, bo byłam tylko wczoraj w Kundelku zapisać się na przyszłą sobotę :)[/quote] Hah ja żartowałam :eviltong: Przeciez nikomu kota wciskac nie bedę :diabloti: Super że jesteś/będziesz wolontariuszką :multi::multi: Zazdroszczę :-( [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Ah, cóż za urocza stokrotka :loveu: Swoją drogą - moja cyfrówka robi gorsze zdjęcia :evil_lol:[/quote]Dziękuję :oops: Hah jasne :eviltong::eviltong:
  18. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img115.imageshack.us/img115/3218/obraz137gl1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img125.imageshack.us/img125/7237/dscn1353eb7.jpg[/IMG][/URL] Cała rodzinka [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img159.imageshack.us/img159/7640/dscn1359ee2.jpg[/IMG][/URL]
  19. Ile Sabunia ma lat? Piekna z niej psinka :loveu:
  20. [quote name='Cambel']Moja? :cool3: Nie próbowałam :eviltong: Hmm... Z kotem byłoby łatwiej, tzn. żeby ją przekonać, bo całe dziecinstwo z nimi spędziła... ;) Ale ja wolę psy, mimo, że koty to miękkie kaloryferki :loveu:[/quote]Ciii najpierw pies :diabloti: Później zaczniesz męczyć o kota :evil_lol::evil_lol:
  21. Dwa kfatuszki, ufocone komórką w pociągu dla mojej wnusi :buzi: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img160.imageshack.us/img160/725/dsc09903rt5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img160.imageshack.us/img160/6194/dsc09915dp8.jpg[/IMG][/URL]
  22. [quote name='Cambel'] Futerko z kota :loveu: Cieplutko :-P[/quote]Cambel, a może mama na kota tez się skusi? :cool3::cool3::evil_lol::evil_lol:
  23. [B]Justynko[/B] psiaki w tym czasie były zajęte sobą :evil_lol:
×
×
  • Create New...