-
Posts
19137 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by :: FiGa ::
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']Edzio odjajczony, mamy to w ksiazeczce wpisane. :evil_lol: A kotuchy podobne, bo mowilam, ze w sasiedztwie mamy dwa mini Edki - dwie kociczki identyczne prawie jak Edzioch. :loveu: Twoja! :roll: Czyli... hmm... Do 18 lipca.[/quote]Ja tez rózne czary moge sobie, tzn Figowej do książeczki wpisać :eviltong::eviltong: Nie moja! :mad: do 19! :eviltong: -
[quote name='g_o_n_i_a']Gdzie? :-o Goopiejesz na starość:shake:[/quote]Edytowałaś :mad:
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[url]http://img177.imageshack.us/img177/7765/53834653uc7.jpg[/url] :buzi: :buzi: :buzi: -
Zdjęciami, o :obrazic:
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']Twoja :obrazic: Nie ma tak, skoro masz 2 tygodnie to napewno wygrasz. Pff :shake:[/quote]Nie moja :mad: No doooobra. 1,5 tyg :obrazic: A kiedy jest ostateczny termin? :obrazic: Edzioooo :loveu::loveu: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[url]http://img76.imageshack.us/img76/3408/10lv6.jpg[/url] :loveu: Wiesz co? Ja mam wątpliwości co do tego czy Edzio jest odjajczony bo ten kociak to jak kropla wody do Edzia podobny :cool3: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='g_o_n_i_a']Goop... :niedowia: Niby gdzie masz tą fotkę? :???: Mam wątpliwości, bo przy "ja jeszcze z nią pogadam" znalazło sie to :mad: Chyba, ze to forma hmmm... Wyrażania miłości do kuzynki poprzes bejsbol. :evil_lol: No ja mysle :loveu: :loveu: :loveu:[/quote]Odezwała sie :watpliwy: Jest, nie widzisz :evil_lol: Cichaj, ja ją potraktuje bardzo delikatnie tym bejsbolem ;);) [quote name='g_o_n_i_a']O jest ^^ A nie było :shake: [URL]http://img293.imageshack.us/img293/972/obraz588wv3.jpg[/URL] A tamta fotka SpiderRudej byla lepsza ooo :evil_lol: Co ona obejmowała tymi łapeckami? :cool3:[/quote]Wysłałam posta i zorientowałam się że fotki nie wkleiłam, mozilla mi sie wyłączyła i musiałam wszystkiego od początku szukać :eviltong: Aparat :p -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']Twoja wina :placz: Wygrasz? Pfff :shake: 1,5 tygodnia, bo za dobrze by Ci bylo A poza tym to nie wiem w jakich okolicznosciach.. Do mnie? Do schroniska? Gdzies? ee? :lol:[/quote]Nie moja :shake::shake: Wygram :diabloti: 1,5? :crazyeye: 2 :cool3: Gdzieś :cool3::cool3: -
Bokserka Frytka z Kundelka - JUZ W NOWYM DOMKU :))
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Już w nowym domu
Fryciula ale masz super włascicieli :loveu: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']Te ananski to tylko i wylacznie Twoja wina! :placz: Dlaczego Ty masz wygrac? pff:shake: Dobra zalozylysmy sie, ze przyjedziesz tak? Tylko w ciagu ilu dni? :cool3:[/quote]Nie moja :shake::shake: Nie zwalaj na mnie :shake::shake: Bo wiem że wygram :multi::multi: W ciągu 2 tygodni :grins: :grins: -
Szarik: nieco większa kuleczka.
:: FiGa :: replied to Szarik's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
[quote name='Guffi']Oczywiście, że nie wszytskie, tak samo jak nie wszyscy hodowcy to chodowcy;) Tu nie trzeba szukać na siłę, wystarczy pojechać na wystawę i popatrzeć na psy. Wiadomo, że są wyjątki, zawsze są;)[/quote]Wyobraź sobie że jeżdże na wystawy i dużo onków widziałam. Jesli już mamy snuć wywody na temat hodowców to wg mnie każdy kto rozmnaża psy bez roda jest pseudo, bez względu na to czy robi to z miłości do szczeniaków czy dla kasy. Jako miłosnicy powinniśmy dązyć do polepszenia tego co się dzieje w Polsce. Powinniśmy dążyć do pomniejszania a nie powiększania bezdomności i tu żadne argumenty mnie nie przekonają. Ale to jest galeria Szarika, także czekamy na nowe fotki ;) [FONT="][/FONT] -
:wallbash: Dlaczego mój net jest taki zaje..fajny że mi te filmiki nie chodzą :placz: A chrapanie nagraj kiedy albo co :evil_lol:
-
Gonia, co to jest [I]mutli[/I]? :hmmmm: [:evil_lol:]
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='g_o_n_i_a']Goopek jestes, bo chodzilo mi o to co piszesz wyzej (o zrzędzeniu) ze gloopoty. :mad: A daj! :cool3: Ale poprosic ladnie, a nie... :evil_lol: Bede czekac :multi:[/quote]A łyzka na to 'niemozliwe' :eviltong::eviltong: A to masz [IMG]http://img293.imageshack.us/img293/972/obraz588wv3.jpg[/IMG] Masz takieś wątpliwości co do tego [I]jak[/I] poproszę? :diabloti: To my z Duetkiem coś wymyslimy :hmmmm: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']:obrazic: O ananasy o! Tylko szczegoly poproszę.[/quote]Hahah :roflt: Wiedziałam, że o ananaski będziesz sie chciała założyć :diabloti: Wygram ananaski :sweetCyb: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']No chce, zebys wiedziala! :obrazic:[/quote]Dobra!! Zakładamy się. A o co? -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='g_o_n_i_a']Glupie zrzędzenie?! :grab: :mdleje: Goopi Burak gada goopoty! :shake: A masz jeszcze jakies foteczki SpiderRudej? :loveu: :cool3: Nie wolno zmuszać Szanownej Kuzyneczki, jezeli nie chce oo!! :mad: Ale wspomnieć, czemu nie hihi :lol: Licze na jakies zdjecie Dua ze specjalnym usmiechem dla cioci goni :razz:[/quote]Cwikła! Strzał w dziesiątkę! :klacz: To nie zrzędzenie, a goopoty :klacz: A mam :cool3: Gdzie z tą pałą?!! Wspominanie tu nic nie da :diabloti: Trzeba [I]poprosić[/I] :diabloti: A pewnie sę coś znajdzie :cool3::cool3: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']Ehe jasne :obrazic::obrazic:[/quote]A chcesz sie założyc? :obrazic: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Narazie nie mam środków i możliwości by z niego skorzystac :obrazic: Ale wiedz że napewno skorzystam :cool3: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='g_o_n_i_a']Jak nie bylo co czytac, jak bylo?! :shake: Wiem, że nie teraz. Powoli... :calus: Ruda?! :-o [URL]http://img478.imageshack.us/img478/5946/obraz605ri3.jpg[/URL] Duuooo moj :loveu: Buziaczki prosze przekazać Białasowi, a Szanownej Kuzyneczce pozdrowienia :D [URL]http://img467.imageshack.us/img467/1751/obraz097sf3.jpg[/URL][/quote]Mojego głupiego zrzędzenia :shake: :calus: SpiderRuda :diabloti: Oczywiście przekażemy ;) Próbowałam kuzynke namówić na dogo, ale jej sie nie chce tu rejestrować :shake: Ja z nią jeszcze pogadam :mad: [quote name='fidelek2']Fajne te [B]gotki[/B] :p I fajny Misiek na nich :loveu:[/quote]Gotki? :hmmmm: Aaaaaa :evil_lol::lol: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
A ja czekam na zaproszenie, o :eviltong: -
Mój pies praktycznie cały czas ma dostęp do ogródka także wychodzi kiedy mu się podoba, ale codziennie idziemy też na łąki i do lasu ;)
-
Ja kocham góry i łażenie po nich. Pakujemy psa i jedziemy się powłóczyć po górach - bieszczady :multi:
-
Szarik: nieco większa kuleczka.
:: FiGa :: replied to Szarik's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
[quote name='Guffi']Ja też mam bez rodowodu;) Jeśli chodzi o ONki, to ja wolę te bez. Te wystawowe mają często d... przy ziemi, cienkie pyski, podkręcone ogony, są małe... masakra. Mam czasem wrażenie, że przez to się męczą, to nie są te żywiołowe, ruchliwe, mocnej budowy psy, które były kiedyś. To nie są prawdziwe Owczarki:roll: Mam nadzieję, że mnie z maluchem odwiedzisz:p[/quote]Na siłę próbujecie szukac wad u rodowodowych onków:shake::shake::shake::roll: Przeciez to wszystko zależy od linii/hodowli, nie wszystkie rodowodowe są małe i nie wszystkie mają aż takie kątowanie. -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Atena']Nie, ale ją molestuje gdy ta ma cieczkę:cool3:, a raczej gdy sie jej zaczyna, bo wówczas sie nie spotykają:razz:.[/quote]A to juz nie od niego zależy :diabloti: Siła wyższa :diabloti: