-
Posts
19137 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by :: FiGa ::
-
Miniaturowy,szorstkowłosy dalmatyńczyk! Już w nowym domu.
:: FiGa :: replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Mikunia czeka na CIebie!!!! -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='agaciaaa']Ja zaczne od folderu w kompie :) W materialnej formie to nie mam nawet ani jednego zdjęcia Sary. A to dlatego, że wiem, że jak zaczne wybierać to bedzie ciężko :evil_lol: Obecnie mam równiutko 500 fotek Saruni :) nie licząc telefonowych, bo tam aparat marny.. Dobranoc :)[/quote]Ja już mam swój folder o nazwie "Najpiekniejsze z Dogo" :oops: myszkuje sobie tam najświetniejsze zdjęcia :oops: Ja mam kilka zdjec Figowej, ale to takie byle jakie bo robione takim starym aparatem na klisze :p Ja fotek Figi mam baaaaaaaardzo dużo, będę musiała troszkę pousuwać bo mi juz miejsca na dysku brakuje :evil_lol: [quote name='g_o_n_i_a']Uch zebys widziala jak. Burak jeden, nie ma zadnego piątku zebysmy nie fuczeli na siebie na zakupach. :mad: Ale przynajmniej szybko sie wychodzi :diabloti: [URL]http://i10.tinypic.com/4kl7fye.jpg[/URL] :loveu: :loveu: :loveu: Śliczności[/quote]Z moja mamą szybko się nie wychodzi, stoi się przy rzeczach które ZUPEŁNIE nie są potrzebne i ciągnie ją tam gdzie jest cos godnego uwagi... Naprawde chciałabym się zamienic :evil_lol: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Dzień dobry wszystkim :multi: Dzień dobry Gosiu :evil_lol: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Czy mówiłam Ci juz dziś dzien dobry? :cool3: Nieeeeee? A to się poprwiam... [B][U][COLOR=magenta]BRY[/COLOR][/U][/B] :-) -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Dobranoc :bye: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
My już się żegnamy, do jutra :bye: [IMG]http://i10.tinypic.com/4kl7fye.jpg[/IMG] -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
No proszę, jak się cudnie poznawali :loveu: -
BRUTUS- łaciaty "morderca", którego kocham nad życie.
:: FiGa :: replied to Gosia>>>'s topic in Galeria
Urodzony model fju fju :cool3: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='agaciaaa']Noo, zaczynam od Figi i Dueta :) fajnie będzie kiedyś wspomnieć sobie dogomaniackie psiaki :loveu:[/quote]Ja narazie nie mam kasy, bo chce sobie to zrobić w formie normalnych zdjęć... ale kiedys napewno :loveu: [quote name='Sznaucerka-Balbina']Zmykam. Dobrej nocki[/quote]Papa :bye: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Sznaucerka-Balbina']Sama tak chlałaś a teraz wszystko na mnie zwalasz:angryy: Wiedziałam ze tak bedzie... Zawsze tak jest jak razem pijemy... Przeslij mi 1 fotke w pelnych rozmiarach proooooooooooooooooszeeeeeeee:loveu: Muszę ją mieć na scianie:loveu:[/quote] Ale ja jestem grzeczne dziecko :placz: Skończyła z tym! Wczoraj! A Ty.. Ty... :placz: :placz: ZWARIOWAŁAŚ! -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
I nie zeżarła go? :crazyeye: [COLOR=mediumturquoise]SIostra podobna do Goni no no :cool3:[/COLOR] -
Tak więc dobranoc ;)
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='g_o_n_i_a']Nie chcialabys, gwaratnuje Ci to :shake: Woooooow :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: [URL]http://i16.tinypic.com/6gvsl0k.jpg[/URL][/quote]Aż taki straszny jest ten Twój brat? :diabloti: [quote name='agaciaaa']Super pomysł!!! :multi: Zapisałam sobie w kompie ta cudna fotke, mam nadzieje, że nie masz nic przeciwko :p[/quote]Będziesz zakładać? :cool3: Oczywiście że nie mam ;) -
Buhahahah :roflt: Uwielbiam takie wpadki :evil_lol:
-
hmmm a to dlaczego? :razz:
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[URL]http://img301.imageshack.us/img301/5459/94604155ef9.jpg[/URL] :loveu: Ta gra cieni i światła... :loveu: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Sznaucerka-Balbina']Jak to bez ciebie? z tobą!! Tylko że tak chlałaś że już zapomniałaś:mad: Zapomniałam ci przekazac, masz pozdrowienia od Sida:evil_lol:[/quote]:crazyeye: :crazyeye: A tto dlatego sie dzis obudziłam z takim potwornym bólem głowy... spiłaś mnie@:placz: jak mogłaś! [quote name='agaciaaa']o matko!!! [URL]http://i16.tinypic.com/6gvsl0k.jpg[/URL] no normalnie padam!! cudowne :loveu: ja chce takie na ściane :loveu:[/quote]Macie swira :eviltong: A wiecie ja sobie kiedys wymysliłam że zrobie album, taki specjalny, z ulubionymi psiórami z dgm :cool3: -
[quote name='agaciaaa']Ale ty osioł jesteś!!! :evil_lol: znowu nie masz racji!!!! :diabloti:[/quote]Chyba sobie żartujesz :x Agatko nie wyglądasz na 21, ale dla kobiety to komplement :evil_lol: Choc w sumie nie zawsze - koleżanki mojej kuzynki zadały mi niedawno pytanie "A to Ty do pierwszej gimnazjum teraz pójdziesz?" :mad: I zrobiły :crazyeye: jak powiedziałam że do 2 liceum :oops: Serio wyglądam na taką coby podstawówke dopiero skończyła? :evil_lol:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[IMG]http://i16.tinypic.com/6gvsl0k.jpg[/IMG] [IMG]http://i14.tinypic.com/4mhesxs.jpg[/IMG] [IMG]http://i13.tinypic.com/63j5tv9.jpg[/IMG] [IMG]http://i12.tinypic.com/54k2a1t.jpg[/IMG] [IMG]http://i19.tinypic.com/62rnm69.jpg[/IMG] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Sznaucerka-Balbina'][URL]http://i18.tinypic.com/62xtau9.jpg[/URL] [URL]http://i17.tinypic.com/6c81mop.jpg[/URL] Ty chcesz żebym ja zawału dostała??? JAKIE DWA CUDA:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Boskie fotki:loveu: Moge je sobie wydrukowac i na scianie powiesic, moge, prooosze:evil_lol:?[/quote]:crazyeye: :crazyeye: Buhahahaha :roflt: Znowu piłaś! I znowu beze mnie! :angryy: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='g_o_n_i_a']A moze z moim bratem chcesz na zakupy śmigać? :D[/quote] TAK! Zamienimy się?! :diabloti: -
Przerażony bokser pręgusek Tenor..... JUŻ W NOWYM DOMU!
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Już w nowym domu
Boże kolejny :placz: