[quote name='g_o_n_i_a']Po pierwsze to watpie ze p. Halina zgodzilaby sie na tymczas na tyle km, bo niby do schroniska ktos moglby przyjechac i sie zakochac. Poza tym trzy terrorystki to nie to samo co jedna terrorystka, a na boksach miejsca nadal nie ma. My tutaj nie dopuscimy zeby Fiziula na boksy poszla, nie ma takiej mozliwosci - w razie czego u mnie znajdzie jakis kacik.:p
Milego dnia[/quote]To super :loveu: