-
Posts
19137 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by :: FiGa ::
-
A własnie kotecku mój, dopisz Gonie - krowa.
-
Bravo Ola, bravo Korunia :multi: :klacz:
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
:: FiGa :: replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
OBOŻEMÓJ... :mdleje: Mam dość, padam z zachwytu :loveu: -
Łódź-Porzucony w Lesie Dalmatyńczyk- JUTRO JEDZIE DO NOWEGO DOMKU
:: FiGa :: replied to bunia's topic in Już w nowym domu
Świetne wiadomości :multi: -
Hacker - sportowy golden! Nowy sprzęt!!! x] Fuji FinePix S5600
:: FiGa :: replied to Anza&Hacker's topic in Galeria
[URL]http://img174.imageshack.us/img174/4269/sady100fy3.jpg[/URL] Sie wyszalał za wsze czasy :loveu: Uwielbiam po prostu gdy język powiewa za pędzącym czworonogiem :evil_lol: -
Popieram Kasię! Chcemy Futrusia!
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='BBeta']Za to teraz postaram się już być na bieżąco ;)[/quote]Podziwiam :cool3: [quote name='g_o_n_i_a']Bry wieczór Uch tez bym chciala w góry pojechać, zazdroszcze... :( Słodki Kibiś :loveu: [URL]http://i11.tinypic.com/54nkvut.jpg[/URL] Ach ten usmiech Czabutka :loveu: [URL]http://i16.tinypic.com/4y9y8w1.jpg[/URL][/quote] Goniu całe zycie przed Toba, jeszcze kiedyś góry zwiedzisz ;) [quote name='agaciaaa']Czabuś się pięknie uśmiecha :loveu:[/quote]Mam więcej podobnych fotek :loveu: [quote name='Tina.Sara']fotki :multi: śliczne pućki :loveu: puciek raczej xD[/quote]Pućki? :lol: [quote name='Marta_Ares']Witam:eviltong: [URL]http://i13.tinypic.com/5xy3fqa.jpg[/URL] :loveu: :loveu: :loveu: [URL]http://i11.tinypic.com/54nkvut.jpg[/URL] swietne:evil_lol: :loveu: :loveu: :loveu:[/quote]Hej ;) Dziekujemy ;) -
Wspaniała wiadomośc :multi: Jedna kropkowana bida mniej :(
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Serrio? [IMG]http://i13.tinypic.com/53ojyhw.jpg[/IMG] E. Nie wierze... [IMG]http://i16.tinypic.com/6fzu814.jpg[/IMG] I jak ja mam teraz stąd zejśc? [IMG]http://i13.tinypic.com/5yb5myd.jpg[/IMG] A jak się usmiechnę to mi pomożesz? :cool3: [IMG]http://i16.tinypic.com/4y9y8w1.jpg[/IMG] Hmmm? :cool3: [IMG]http://i16.tinypic.com/4xmoe3r.jpg[/IMG] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='BBeta']Nie nadrobię tych 20 stron czytania, to nie na moje nerwy :diabloti: Obejrzałam tylko fotki [URL]http://i14.tinypic.com/53ex3b4.jpg[/URL] Świetne :mdleje:[/quote]Cześc :multi: Mi tez by się nie chciało, rozumiem :eviltong: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Helga_psiaki']ooo jak fajnie:cool3:[/quote]No nie? :cool3: :cool3: -
[quote name='agaciaaa']Jasne, że możesz. Gdzieś tam jeszcze mam z toru fotki, ale mało co na nich widać ;)[/quote]Dzieki :buzi:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Helga_psiaki']cześć Figusiasta[B][COLOR=darkorange]:diabloti:[/COLOR][/B][/quote]Czesc Aresowa :cool3: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='_ChiQuiTa_']Czeeść :D Ale super Te zdjęcia :iloveyou: Żałuję że nie dotarliśmy na giewont, ale nie udała nam się troszku pogoda, a później nie mieliśmy czasu. Gdzie to domek wynajęliście ? Bo my w Gliczarowie Górnym. I cała panorama Tatr :loveu: Pięknie jest w górach, ale Krupówki to piekło. Te zwierzęta które muszą pracować. Normalnie aż szlag mnie trafiał jak sobie spacerowałam tamtędy. dlatego nie mam zamiaru więcej się zbliżać do Krupówek. No chyba że nakopać tym wszystkim burakom co krzywdzą zwierzęta. Dobrze, że zaczeli się tym interesować. Oczywiście nie jakieś służby tylko Dogomaniacy. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=76224[/URL] poczytaj sobie. Ciesze się że ktoś w końcu robi coś w tym kierunku, bo jest tam koszmar :([/quote]Domek wynajelismy u znajomej, w Jurgowie. Na Krupówkach poza podchalanem i dwoma kucami nie widziałam żadnych zwierząt :hmmmm: Wątek przejrzałam :( [quote name='emdziolek'][COLOR=darkorange][B]Siemanko :loveu:[/B][/COLOR] [B][COLOR=darkorange]wpadłam w odwiedzinki:diabloti:[/COLOR][/B] [/quote]Hello :) -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='agaciaaa']nie gadaj, tylko dawaj jakieś fotki :eviltong:[/quote]Uno momento :diabloti: Zmniejszam je :eviltong: [quote name='Rinuś'][I][B]u mnie pewnie jest jeszcze gorzej :evil_lol::evil_lol:[/B][/I][/quote] Mozliwe, bo niestety wiekszosc dogomaniakow patrzy na ostatnia strone :eviltong: -
Z ogonem da się żyć! Czyli boksia Kora, kundlica Kaja i wypłosz Rexus;)
:: FiGa :: replied to Rybka_39's topic in Foto Blogi
Dwie sympatyczne mordki :loveu: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Ano niestety, rodziców się nie wybiera :shake: A szkoda :evilbat: 1/4 osób zaglądajacych tu czyta... no niexle niexle :evil_lol: -
Dogi niemieckie :loveu: :loveu: I widze że Mika również zaszczyciła wystawe swą obecnością :D [URL]http://images13.fotosik.pl/52/ceb044e8fabb2581.jpg[/URL] Mikunia nie ma rodowodu, była tylko popatrzeć :D Czy mogę je przykleic na kropkowe? ;)
-
Jajka mu ciachnijcie, problemu nie będzie :evil_lol:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Boje się że znaleźli by inne rozwiązanie :roll: Wiesz jak patrza na psy ludzie na wsi... :roll: Załamka. Zostawiłam im psa na 2 tyg rok temu na wakacjach gdy byłam w Koninie na mistrzostwach polski i wierz mi - powrót do domu ledwo przezyłam :lol: Pies nie wiedział co ma ze sobą zrobić... -
Dalmatyńczyk Laluś. Ze stresu gryzie łapki. Sochaczew.
:: FiGa :: replied to pidzej's topic in Już w nowym domu
Napisałam meila do fundacji AST, może zamieszczą go na swojej stronie, to zawsze jakaś szansa dla niego... Kończa mi się pomysły, dlaczego tak małe jest zainteresowanie nim? :( -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Kasiu - boję się pomyslec co by się z psem stało, umarłby z nudów :lol: -
Łódź-Porzucony w Lesie Dalmatyńczyk- JUTRO JEDZIE DO NOWEGO DOMKU
:: FiGa :: replied to bunia's topic in Już w nowym domu
Czekamy na relacje :multi: -
Mi na IE chodzi lux ;)
-
A ja się dopatrzyłam zdjec nakrapianego Batorego :loveu: