Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. A własnie kotecku mój, dopisz Gonie - krowa.
  2. Bravo Ola, bravo Korunia :multi: :klacz:
  3. OBOŻEMÓJ... :mdleje: Mam dość, padam z zachwytu :loveu:
  4. [URL]http://img174.imageshack.us/img174/4269/sady100fy3.jpg[/URL] Sie wyszalał za wsze czasy :loveu: Uwielbiam po prostu gdy język powiewa za pędzącym czworonogiem :evil_lol:
  5. Popieram Kasię! Chcemy Futrusia!
  6. [quote name='BBeta']Za to teraz postaram się już być na bieżąco ;)[/quote]Podziwiam :cool3: [quote name='g_o_n_i_a']Bry wieczór Uch tez bym chciala w góry pojechać, zazdroszcze... :( Słodki Kibiś :loveu: [URL]http://i11.tinypic.com/54nkvut.jpg[/URL] Ach ten usmiech Czabutka :loveu: [URL]http://i16.tinypic.com/4y9y8w1.jpg[/URL][/quote] Goniu całe zycie przed Toba, jeszcze kiedyś góry zwiedzisz ;) [quote name='agaciaaa']Czabuś się pięknie uśmiecha :loveu:[/quote]Mam więcej podobnych fotek :loveu: [quote name='Tina.Sara']fotki :multi: śliczne pućki :loveu: puciek raczej xD[/quote]Pućki? :lol: [quote name='Marta_Ares']Witam:eviltong: [URL]http://i13.tinypic.com/5xy3fqa.jpg[/URL] :loveu: :loveu: :loveu: [URL]http://i11.tinypic.com/54nkvut.jpg[/URL] swietne:evil_lol: :loveu: :loveu: :loveu:[/quote]Hej ;) Dziekujemy ;)
  7. Wspaniała wiadomośc :multi: Jedna kropkowana bida mniej :(
  8. Serrio? [IMG]http://i13.tinypic.com/53ojyhw.jpg[/IMG] E. Nie wierze... [IMG]http://i16.tinypic.com/6fzu814.jpg[/IMG] I jak ja mam teraz stąd zejśc? [IMG]http://i13.tinypic.com/5yb5myd.jpg[/IMG] A jak się usmiechnę to mi pomożesz? :cool3: [IMG]http://i16.tinypic.com/4y9y8w1.jpg[/IMG] Hmmm? :cool3: [IMG]http://i16.tinypic.com/4xmoe3r.jpg[/IMG]
  9. [quote name='BBeta']Nie nadrobię tych 20 stron czytania, to nie na moje nerwy :diabloti: Obejrzałam tylko fotki [URL]http://i14.tinypic.com/53ex3b4.jpg[/URL] Świetne :mdleje:[/quote]Cześc :multi: Mi tez by się nie chciało, rozumiem :eviltong:
  10. [quote name='Helga_psiaki']ooo jak fajnie:cool3:[/quote]No nie? :cool3: :cool3:
  11. [quote name='agaciaaa']Jasne, że możesz. Gdzieś tam jeszcze mam z toru fotki, ale mało co na nich widać ;)[/quote]Dzieki :buzi:
  12. [quote name='Helga_psiaki']cześć Figusiasta[B][COLOR=darkorange]:diabloti:[/COLOR][/B][/quote]Czesc Aresowa :cool3:
  13. [quote name='_ChiQuiTa_']Czeeść :D Ale super Te zdjęcia :iloveyou: Żałuję że nie dotarliśmy na giewont, ale nie udała nam się troszku pogoda, a później nie mieliśmy czasu. Gdzie to domek wynajęliście ? Bo my w Gliczarowie Górnym. I cała panorama Tatr :loveu: Pięknie jest w górach, ale Krupówki to piekło. Te zwierzęta które muszą pracować. Normalnie aż szlag mnie trafiał jak sobie spacerowałam tamtędy. dlatego nie mam zamiaru więcej się zbliżać do Krupówek. No chyba że nakopać tym wszystkim burakom co krzywdzą zwierzęta. Dobrze, że zaczeli się tym interesować. Oczywiście nie jakieś służby tylko Dogomaniacy. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=76224[/URL] poczytaj sobie. Ciesze się że ktoś w końcu robi coś w tym kierunku, bo jest tam koszmar :([/quote]Domek wynajelismy u znajomej, w Jurgowie. Na Krupówkach poza podchalanem i dwoma kucami nie widziałam żadnych zwierząt :hmmmm: Wątek przejrzałam :( [quote name='emdziolek'][COLOR=darkorange][B]Siemanko :loveu:[/B][/COLOR] [B][COLOR=darkorange]wpadłam w odwiedzinki:diabloti:[/COLOR][/B] [/quote]Hello :)
  14. [quote name='agaciaaa']nie gadaj, tylko dawaj jakieś fotki :eviltong:[/quote]Uno momento :diabloti: Zmniejszam je :eviltong: [quote name='Rinuś'][I][B]u mnie pewnie jest jeszcze gorzej :evil_lol::evil_lol:[/B][/I][/quote] Mozliwe, bo niestety wiekszosc dogomaniakow patrzy na ostatnia strone :eviltong:
  15. Ano niestety, rodziców się nie wybiera :shake: A szkoda :evilbat: 1/4 osób zaglądajacych tu czyta... no niexle niexle :evil_lol:
  16. Dogi niemieckie :loveu: :loveu: I widze że Mika również zaszczyciła wystawe swą obecnością :D [URL]http://images13.fotosik.pl/52/ceb044e8fabb2581.jpg[/URL] Mikunia nie ma rodowodu, była tylko popatrzeć :D Czy mogę je przykleic na kropkowe? ;)
  17. Jajka mu ciachnijcie, problemu nie będzie :evil_lol:
  18. Boje się że znaleźli by inne rozwiązanie :roll: Wiesz jak patrza na psy ludzie na wsi... :roll: Załamka. Zostawiłam im psa na 2 tyg rok temu na wakacjach gdy byłam w Koninie na mistrzostwach polski i wierz mi - powrót do domu ledwo przezyłam :lol: Pies nie wiedział co ma ze sobą zrobić...
  19. Napisałam meila do fundacji AST, może zamieszczą go na swojej stronie, to zawsze jakaś szansa dla niego... Kończa mi się pomysły, dlaczego tak małe jest zainteresowanie nim? :(
  20. Kasiu - boję się pomyslec co by się z psem stało, umarłby z nudów :lol:
  21. Mi na IE chodzi lux ;)
  22. A ja się dopatrzyłam zdjec nakrapianego Batorego :loveu:
×
×
  • Create New...