Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. Jak duuuuuużo fot :multi: [URL]http://fotozrzut.pl/zdjecia/b606987b54.jpg[/URL] A to jest po prostu rozbrajajace :evil_lol:
  2. Aresik przystojniaku :loveu:
  3. [quote name='agaciaaa']Łaciate były wczoraj. Ale mam kilka fotek dalmatyńczyka, który biegał w pokazie agility :) ale niestety nic specjalnego.. no i musisz poczekać ;)[/quote]hmmm może to była Salma? :cool3: Czekam na fotki :cool3:
  4. [quote name='agaciaaa']To na co czekasz???? :razz:[/quote]Dopiero były fotki :eviltong:
  5. [quote name='agaciaaa']chcesz żebym postarała sie bardziej? :eviltong: A masz jeszcze Kibisia? :)[/quote]Eeeeeee...... Nie fatyguj się :lol: A mam :cool3:
  6. Podnosimy! Sa jakieś wieści od suni?
  7. [quote name='agaciaaa']A tak sie starałam :eviltong: Kibica, chyba jeszcze nie widziałam :) fajniutki :loveu: [URL]http://i12.tinypic.com/4mkldaq.jpg[/URL] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote]Widzisz, na nic Twe starania :lol: :eviltong: Kibiś jest przesympatyczny :loveu: Przyznam się że lubie go bardziej niż Czabika :oops: Ma lepszy charakterek :eviltong: :loveu: :loveu:
  8. Świetne fotki :loveu: Szczególnie te cavalierków :loveu: Masz dalmaty? :razz:
  9. No to może najpierw łaciata :cool3: Nie chce zdjęć! [IMG]http://i12.tinypic.com/4mx1eog.jpg[/IMG] No doobra [IMG]http://i12.tinypic.com/4mkldaq.jpg[/IMG] Tak pieknie sie usmiecham, daj mi to co trzymasz w lapce :cool3: [IMG]http://i13.tinypic.com/5xy3fqa.jpg[/IMG] Kibuś :loveu: [IMG]http://i19.tinypic.com/4porvvp.jpg[/IMG] Czabus tez sie buntował :mad: [IMG]http://i18.tinypic.com/4v8o85y.jpg[/IMG]
  10. Dziekujemy wszystkim za odwiedzinki :multi: Agacia tu masz świetny przykład [B]CZEGOŚ[/B] :cool3::evil_lol: A tak poza tym to.. :mad:
  11. [quote name='Szarik']Ok, zrozumiałam aluzję :D Choć się nie zgodzę. Znam jeden blog, na którym zdjęcia są ciągle, w masowych porcjach, urozmaicone, z innymi psiurami, sam pies jest naprawde przepiękny, a komentuje naprawde mało osób... Nie wiem od czego to zależy. :)[/quote]Bo na dogo panuje coś takiego - ty odwiedzasz mnie to ja odwiedzam Ciebie :roll: Ja się tego jednak nie trzymam i odwiedzam wszystkie galerie które mnie interesują, bez wzgledu na to czy własciciel danej galerii zaglada i do nas ;) Witamy sie i czekamy również na Twoje fotki zlotowe ;) Życzymy duzo zdrówka młodemu ;)
  12. [IMG]http://i11.tinypic.com/5zco11t.jpg[/IMG] [IMG]http://i18.tinypic.com/661inwh.jpg[/IMG] [IMG]http://i18.tinypic.com/62s3z8m.jpg[/IMG] To juz koniec jeśli chodzi o fotki z Zakopanego ;) Jeszcze Czabus :cool3: [IMG]http://i10.tinypic.com/5x75xzn.jpg[/IMG] Do zobaczenia wieczorem :bye: Ponadrabiam wtedy wszystko w waszych galeriach ;)
  13. Jeszcze kilka fotek.... i spadam :eviltong: [IMG]http://i13.tinypic.com/6h6l4jn.jpg[/IMG] [IMG]http://i13.tinypic.com/4tfl6rn.jpg[/IMG] [IMG]http://i16.tinypic.com/61tgv1c.jpg[/IMG] [IMG]http://i13.tinypic.com/67y9mo6.jpg[/IMG] [IMG]http://i11.tinypic.com/52dvivs.jpg[/IMG]
  14. A teraz rzeka :eviltong: [IMG]http://i12.tinypic.com/674beys.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.tinypic.com/4p11ueo.jpg[/IMG] [IMG]http://i13.tinypic.com/4ztefxv.jpg[/IMG] [IMG]http://i19.tinypic.com/68kmohk.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.tinypic.com/4yq9us9.jpg[/IMG]
  15. To może najpierw tą obciachowata fote dam, będzie ostatnim postem na tej stronie :eviltong: [IMG]http://img515.imageshack.us/img515/6551/zahz3.jpg[/IMG]
  16. [quote name='emdziolek']Heja!! Wpadliśmy nadrobić zaległości Pytacie czemu WPADLIŚMY bo już nie dwie kobitki ale dwie kobitki i piesek NAlu Jeżeli chcecie poczytać zapraszam na mój wątek A co u Łaciatej pięnej damy??[/quote]Byłam, widziałam i zazdroszczę rodzicielki :loveu: U łaciatej wszystko ok ;) [quote name='_ChiQuiTa_']Czeeeść kochana :* Widzę, że zakopane odwiedziłaś ja też byłam w tym roku ale na giewont nie dotarłam widziałam go jedynie z Gubałówki z jakiegoś urządzenia co przybliża ehe... ale do Zakopanego nie mam zamiaru wiecej jechać.. . :/ Ps. Cudowne zdjecia [/quote]Witaj mielonko :calus: A Giewontu żałuj :loveu: A to dlaczego nie masz zamiaru? :hmmmm: Mi się bardzo bardzo podobało, mieliśmy świetny domek niedaleko Zakopanego, wszystko było na +, tylko te korki na zakopiance... :roll: [quote name='emdziolek'] [B][COLOR=darkorange]:diabloti:Ba, a kiedy nie były piękne[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkorange]EloŁ doopyWstawaćCo wy jeszcze w tych łóżkach robita?:diabloti: Hę?[/COLOR][/B] [/quote]Ostatnio wracam z rolek w okolicach 3-4 nad ranem, nie mam czasu na dogo :evilbat:, a wtedy jeździ się najlepiej, trzeba tylko na policje uważać :mad: Choć wczoraj :D kiedy zobaczyłyśmy z daleka że jadą to osrane ze strachu zwiałyśmy na przystanek. Oni zajechali, zatrzymali się i miły :loveu:, młody :loveu:, przystojny:loveu: pan zapytał nas dlaczego nie jestesmy na dyskotece [u nas na stadionie 3 razy w tyg je organizują :watpliwy:], to my mu na to że ktoś woli się pobujac wśród naje*anej młodzieży a ktoś woli pojeździć na co pan sie rozesmiał i powiedział żebyśmy tylko uważały na samochody :diabloti: Teraz wiemy że dużego samochodu policyjnego bac sie nie trzeba bo jeżdzą nim mili panowie :loveu: [quote name='agaciaaa']Czeeeeść małpo wredna! znowu byłaś na dogo i tu nie zajrzałaś[/quote] A jakoś taaaak :oops: [quote name='Cambel'] Tzn. nakrętkę już dawno, teraz się przerzucamy na normalny kliker kupiony na wystawie My własnie przygodę z klikerem zaczęłyśmy od targetowania...[/quote]My teraz klikamy na kontakt, Figowa to pies zacofany w rozwoju :mad: [quote name='Szarik']Acha, no więc ok :) A jaką masz przeglądarkę, mi zamula na Operze, ale na Explorerze jest całkiem ok! Pozdrawiamy również![/quote]Mi tez całkiem ok chodzi w IE ;) [quote name='Tina.Sara']na mozilli też mi w miare dobrze chodzi :eviltong: a na explorerze nie :cool3: buziaki :buzi:[/quote]:buzi: [quote name='agaciaaa']No ja myśle... a właśnie chciałam Cie spytać o fotki Czabiego :) to czekam aż dogo powróci do normalności ;)[/quote]Zaraz będzie i Czabi ;) Cudnie się usmiechał gdy robiłam te fotki :loveu:
  17. [quote name='Sznaucerka-Balbina']Słoneczko [SIZE=1]teraz to Księżycku[SIZE=2]Daj fotki rudej!! Bo jakoś jej dawno nie było[/SIZE][/SIZE][/quote]Dobra, bedą :lol: Specjalnie dla Ciebie najdroższa :diabloti: [quote name='Helga_psiaki']i z nad rzeki też[SIZE=1]:cool3:[/SIZE][/quote]też też :cool3: [quote name='Pianka']A ja chciałam fotki Misia[/quote]:siara: [quote name='psiulka'][I]A na co? [/I] [I]Nie mam natchnienia[/I] [I]NIE WIEDZIAŁAŚ?! [/I] [I]Masz to zdjęcie w powiększeniu? [/I] [I]Dobsz :evil_lol:[/I] [I]A ja przez takich ludzi już się dowiedziałam niektórych rzeczy :cool1:[/I][/quote]Na głowę :eviltong: Ach no tak, natchnienie - podobnie jak wewnętrzne oko - nie jest na zawołanie :eviltong: A skąd miałam wiedzieć? Nie mówiłas mi :mad: Nie maaaaaam :placz: Ale zrobie wszysko by je dorwać :cool3: Przeczytałaś? :razz: Ja bym wypatroszyła :mad: [quote name='Czarna_Owieczka']Cześć! Gdzie jesteście?! Chcemy foty... pzdr.[/quote]Cześć ;) Dziś jakies dam ;) [quote name='Sznaucerka-Balbina']Figa nas znowu olewa:placz: Bo przestane Cię kochać Chyba ze dasz fotkę Rudej i Rodzinki[/quote][SIZE=6]NIEEEEEEE!!![/SIZE] :placz: Nie zrobisz mi tegoooo! :placz: [quote name='agaciaaa']Jestem ZA!!!! :evil_lol: dajesz fotki, albo Cie zniekochamy :evil_lol:[/quote]Kolejna, wredna:placz: [quote name='Helga_psiaki']jestem jak najbardziej ZA:evil_lol:[/quote]Ide się zabić :placz: [quote name='Tina.Sara']czesć kochane :loveu: foty.... :mad:[/quote]Ooooo jedna mądra :loveu: :eviltong: [quote name='Marta_Ares']Hejka Sylwus i jak bedzie z tymi fotkami:mad: zdaze obejrzec przed wyjazdem[/quote]Juz CI sie raczej nie uda :eviltong:
  18. Udało mi się jakoś uporac z muleniem dogomanii i jestem ;) [quote name='Czarna_Owieczka']A Twoja babula rusza sie jak mój Cezar na co dzień (chodzi tu o dni chłodniejsze) ale Cezary swoje latka ma ;)[/quote]No ona w końcu tez swoje ma :evil_lol: Za 2 miechy stuknie jej 5 lat, jak ten czas leeeeeci... :( [quote name='Sznaucerka-Balbina']Koteczek, kwiatuszek:loveu: Chcę:evil_lol: Żmijuniu:loveu: Ja też Misiu:cool3:[/quote]Buhahahah :evil_lol: To zaraz specjalnie dla Was- moich fanek dam obciachowate zdjęcie z caaałą moją rodzinką :evil_lol: [quote name='agaciaaa']Cześć :lol: Aaaaale nagadane!!! Hmm. A TO TO CO????? A TO?? I co, kto miał racje :eviltong:[/quote]I ja miałam racje i Ty ją miałaś :evilbat: Ale wiekszosci nie chce sie cofać do tyłu i patrzą tylko na ostatnią stronę, co się potwierdza gdy czytasz kolejne komentarze :eviltong: [quote name='Czarna_Owieczka']Hej figowe :loveu: Coś pogaduchy ucichły, śpicie ? :cool3: (a później sie do rana siedzi) :lol: ja bym nie miała nic przeciwko :evil_lol:[/quote]Była u nas kuzyneczka [przywiozła swoje agresy :loveu:] i do tego dogo muliło i gdy miałam chwilke czasu nie mogłam sie na nie dostć :mad:
  19. Patula to sympatyczna i przemiła sunia, do tego jest piekna. Wszyscy się dziwią że nie ma domku :mad: Gdybym mogla wziąść 2 psa to byłaby to właśnie Pati :loveu: ew Fizia, bo obie są równie sympatyczne :loveu:
  20. Niestety nic o tym mi nie wiadomo, wszelkie informacje prosze zasięgac u p Aldony pod numerem 606 391 022 Nik nie da domu temu pieknemu psu? :( Bardzo prosimy... :( Spróbuje skontaktować się z jakimiś ludzmi od astów, może wrzucą go na stronę adopcyjną bullowatych..
  21. Przepraszam Was majmocniej, nikogo nie olewam :eviltong: Dogo mi zamula więc na nim prawie wcale nie siedze, proste :eviltong: Mam zdjęcia Figowej i Czabulca, ale musze poczekać az dogo łaskawie wróci do normalności ;) Pozdrawiamy wszystkich :bye:
  22. :modla: :modla: :modla: Uratowałas mu życie kochana :loveu: A mamy szczerze zazdroszczę, jest wspaniałą osobą rozumiejącą że zwierze również potrzebuje opieki :klacz: Takich mam to ze świeca szukac, moja by mi drzwi pokazała gdybym z drugim psem wróciła :shake: Pozdrawiam serdecznie :loveu:
×
×
  • Create New...