Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. [quote name='kamilka91']No to zróbmy może też od razu październik? To i ja poświętuję :D Ja wiem, ja wiem! Weronika! Wybaczcie, musiałam :oops:[/QUOTE]A ja chce lipiec :multi: Zrobmy lipiec :loveu: Hej, zauwazylas ze tylko Twoje posty skacza? :megagrin:
  2. Ok to mamy druga Weronike na dogo :razz: Heeej a ksywka jakas w szkole obowiazuje co do Twojej osoby? :evil_lol:
  3. Owco, dajesz, imprezujemy :drinking: nicnasile, a jak Ty wlasciwie na imie masz? :cool3:
  4. Szpadel mam i to jaki lanserski :cool3:
  5. Przegladalam :loveu: nikon d90 :scared:
  6. Hahahahaha :megagrin: :megagrin: :megagrin: :megagrin: :megagrin: :megagrin:
  7. Mika to wszystko nadrabia :evil_lol:
  8. Ja jeszcze PS nie odpalilam nawet :oops: A jak odpalam to zamykam przerazona :lol:
  9. [url]http://img197.imageshack.us/img197/5172/1008584.jpg[/url] powalajace :mdleje: a nie gowniane :loveu:
  10. Jeszcze troche i Ci kot psa przerosnie :D
  11. Pomoc Ci kopac? :diabloti:
  12. Masz racje - Ty sie znasz :diabloti: Nie bede sie przyznawac bo mnie wysmiejesz :roflt:
  13. [quote name='kamilka91']No a wyobrażasz sobie takie zdjęcie pod styczniem?[/QUOTE]Zdjecia sprzed roku tez mam takie sloneczne :hmmmm: I sprzed 2 lat tez :hmmmm: Hahaha kiedys pewnie bedziemy mogli sobie to wyobrazic :diabloti: [quote name='nicnasile']brudne buty by były :evil_lol:[/QUOTE] I frajdaaaaa :multi:
  14. [quote name='ewunian']Historia na głównej w portalu demotywatory.pl ![/QUOTE]Szkoda ze z błędem... [url]http://demotywatory.pl/2574588/Makabryczna-smierc[/url]
  15. Mam :diabloti:
  16. [quote name='nicnasile']na 100dniowke chcesz? :evil_lol::evil_lol: ja ostrzegam, nie umiem robić krajobrazow, nieba, czy czegoś tam, ale mniej więcej tak to wyglądało: [url]http://img560.imageshack.us/img560/6696/niebko.jpg[/url][/QUOTE]Teeez :multi: Do Bialki chceeee :multi: Sliczne :loveu: Gdybys ruszyla tylek z domu i wyszla na ladny plener to wiesz co by bylo? :cool3: [quote name='Czarna_Owieczka']łeee, czemu u nas nie ma takiej pogody :watpliwy: [URL]http://lh6.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TTRynx7qTmI/AAAAAAAAAXA/NZZEsuSoaxs/DSC_1409.JPG[/URL] też chcę robić takie piękne zdjęcia :modla: :mad:[/QUOTE]Bo nie zaplaciliscie pogodowego!!! :evil_lol: A ja chce robic takie jak Ty, zamienimy sie? :evil_lol: [quote name='Anusia&Saba'][url]http://lh6.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TTRynx7qTmI/AAAAAAAAAXA/NZZEsuSoaxs/DSC_1409.JPG[/url] To się na kalendarz nadaje :loveu:[/QUOTE]Jasne :lol: [quote name='kamilka91']Tak, Anusia, racja :cool3: Typowy wrzesień :D[/QUOTE] Jasne x2 :evil_lol: W polowie stycznia :evil_lol:
  17. [quote name='kamilka91']Nicnasile, toć możesz założyć galerię, gdzie będą zdjęcia Twojego autorstwa, a nie Twojego psa ;) Potem możesz ją przemianować i tylko swojego brzydala dawać, ale póki co... [url]http://lh6.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TTRynx7qTmI/AAAAAAAAAXA/NZZEsuSoaxs/DSC_1409.JPG[/url] - piękny Kangurek :lol:[/QUOTE]Ta, namow ja na to :evil_lol: :loveu: [quote name='nicnasile']A tam, póki nie macie nic przeciwko, będę tutaj wrzucała, tym bardziej, że nie ma czego :diabloti: Dziś za oknem mieliśmy piękne niebo, ale nie udało mnie się tego uchwycić :( 28.01, a 29 jadę do Białki :cool3:[/QUOTE] U nas blekitno i bez zadnej chmutki :loveu: Nawet ksiezyc widac :) [IMG]http://lh6.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TTMgszs_SxI/AAAAAAAAAWc/gl1OQBNWX2Y/DSC_1386.JPG[/IMG] JA TEZ CHEEEEEEEEEEEEE :placz:
  18. [quote name='nicnasile']Oj pozwolę sobie na psa, pozwolę :diabloti: Spoko, jadę ze znajomymi, którzy jakieś tam pojęcie o fotach mają, więc może coś będzie ciekawego. Galerii swojej nie mam, jak będzie pies- będzie galeria :diabloti: dobre fotki? R u kidding me? Twoje sa soczysssste! A na fote ze 100dn mam pomysla, oj mam :diabloti:[/QUOTE] Tylko kiedy :placz: Ja chce juz ogladac te cudenka pstrykane przez Ciebie :placz: Pisalam Ci juz :siara: Nie wazne kiedy bedzie ten pies - galeria juz moze na niego czekac :diabloti: Tak, dobre :razz: Widzialam ze potrafisz :razz: Ojeeej obudzilas oja ciekawosc :multi: Kiedy ta 100dnia?
  19. [quote name='Kaja10014']A no właśnie. Czekam, 1200 klatek na gnioty już zmarnowałam. Niech matka natura nie karze mi długo czekać, bo nie wyrobię.[/QUOTE] Cierpliwosci :calus: Jeszcze sie naszalejesz :evil_lol: [IMG]http://lh6.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TTRynx7qTmI/AAAAAAAAAXA/NZZEsuSoaxs/DSC_1409.JPG[/IMG]
  20. Cos za cos :diabloti: Poczekaj niech Ci slonko wyjdzie :loveu: Bedziesz mogla sie wyzyc za te wszystkie szare dni :lol:
  21. Ja tez uzywam Photofiltre, to bardzo latwy program :) A PS to dla mnie czarna magia :oops:
  22. Tak. Wszem i wobec oswiadczam iz rzucam focha na Luize i bez wielkiej milki i czerwonego wina ma sie u mnie nie pojawiac. O. Pf. (i tak Cie kofam :lol:)
  23. [quote name='nicnasile']Wiem, ze nie, to tez byl troszkę żarcik. ;-) Bardzo bym chciała taką istotkę przygarnąć, dlatego tym bardziej mnie to boli :( Fotki? hehe, jeszcze 2tyg, a później od razu jadę w góry, ale zobaczymy. Ja mam taką mordkę, że chyba nie pokażę :diabloti:[/QUOTE]Hej w koncu przyjdzie i czas kiedy bedziesz mogla sobie na psiaka pozwolic ;) :calus: Goryyyyy :loveu: Masz narobic duzo zdjec!!! I je tu wstawic, bo chce je zobaczyc :lol: Jesli nie masz swojej galerii to mozesz uzywac naszej :evil_lol: [COLOR="#add8e6"][SIZE="1"](przynajmniej co jakis czas beda jakies dobre fotki :lol:) [/SIZE][/COLOR] [quote name='Kaja10014'][URL]http://lh5.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TTMgQyuC6TI/AAAAAAAAAS4/AsphozR_v78/DSC_1140.JPG[/URL] :roflt:Co za wzrok :roflt: CZy tylko u mnie jest tak ciemno, ze przy ISO 2000 i 1/500 nie widać psa? :placz::placz:[/QUOTE] PotForek ;) A moze dluzszy czas ustaw? Przed chwilka bylismy na spacerze, chcialam zobaczyc czy uda mi sie cos zrobic, bylo ciemno i szaro. Bez zadnej obrobki, jedynie pomniejszone [IMG]http://lh6.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TTR3f3wOsmI/AAAAAAAAAYY/akfHlnhdyHU/DSC_1666.JPG[/IMG] ISO 640, 1/100 A tu troche rozjasnione na Photofiltre [IMG]http://lh6.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TTR3fyMq6bI/AAAAAAAAAYc/XQXw_uIqon4/DSC_1628.JPG[/IMG] ISO 640, 1/160
  24. Phi..........
×
×
  • Create New...