Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. [quote name='docha']ja też, jako 44 letni dinozaur z moim TZ chodzilibyśmy na imprezy z moim młodym, ale On uważa, że to kicha:hmmmm:, ale na nasze imprezy to szybciorem rwie za nami, bo dobrze wie, że będzie dobry ubaw ;)[/QUOTE] A to niedobry ten Twoj mody :evil_lol: Ale w PL na imprezach rzadko spotykalo sie osoby w wieku moich rodzicow. A jesli juz byl ktos to wygladal jak menel :evil_lol: Tutaj na kazdej imprezie jest duzo takich osobek :) I to mi sie podoba! :) Bo nie zamierzam po urodzeniu dzieci siedziec w domu :evil_lol:
  2. Kaja ma :evil_lol: Oj tam. Wszystko jedno :lol: Mi tez sie te czasy i przeslony myla jeszcze :lol:
  3. Jesli dawalibyscie jej wszystko czego potrzebuje to z czasem przyzwyczailaby sie do was. Mialam psiaka ktory mieszkal u mnie kilka miesiecy a pozniej przeprowadzil sie do mojej sasiadki - na poczatku wracal, po kilku miesiacach zagladal tylko gdy widzial nas na ogrodzie ;)
  4. [quote name='nicnasile']Moi rodzice też nuda!! :D Kilka lat temu jak pojechaliśmy nad jezioro, mieliśmy ze znajomymi świetną zabawę- szukanego w nocy. Rodzice moi i znajomych dziwili się, że tak super się bawimy. Więc się przyłączyli. Byliśmy zdziwieni, no ale sami chcieli...! Pierwsza runda, a moja mama skręciła kostkę! To są jednak próchna... hihi! :) Ej dobra jesteś z maty? :( Byłam na meczu zdjęcia koleżankom porobić, wróciłam do maty i nic nie czaję :([/QUOTE]Moja mamuska czaami ma glupawke i zaczyna "tanczyc Sharkire" to uciekam gdzie sie da! :evil_lol: Z matmy bylam dobra w liceum, ale teraz nic nie pamietam :D [IMG]http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/24153-9e0a2db770a1978d52a056155c12d020..gif[/IMG] :loveu:
  5. [url]http://img585.imageshack.us/img585/8404/dsc4534.jpg[/url] Oczyyy :loveu:
  6. Nie narzekaj :D Ma panna swoje poslanko, miske, WLASCICIELI, zimno jej w nakrapiany tylek nie jest :loveu:
  7. Usmiech swietny, a Kacperek... Nie wiedzialam ze masz takie cudenko w domu :loveu: Zdecydowanie ZA MALO go nam tu pokazujesz :mad:
  8. Sprawdzilam :diabloti: W IE rzeczywiscie tego nie ma :shake: To moze zainstaluj inna przegladarke? Opera, Mozilla Firefox? Albo klikaj we wlasciwosci obrazka i tam jest adres url - sprawdzalam :diabloti:
  9. [url]http://i1219.photobucket.com/albums/dd440/Fotopeja/Rasta/DSCF7363.jpg?t=1300812201[/url] Kocham :loveu:
  10. A te swieczuszki to na rozswietlenie tej egipskiej ciemnosci tutaj :evil_lol: SLadu czlowieka szukalam :evil_lol:
  11. [quote name='kalyna']Ja dopiero od pół roku marzę, więc dopiero się rozkręcam :) i zaczynam zbierać, bo rodzice mi nie kupią raczej.... *** No właśnie ten Damon :) i tylko dlatego warto to oglądać, bo faktycznie fabuła szału nie ma... ale lepsze to niz zmierzch w moim odczuciu... Nawet zastanawiałam się nad czytaniem książki PW, ale po Zmierzchu jestem ostrożna i najpierw pełno opinii przeczytam zanim kupię. i nie kupiłam ;) ale patrząc na wszystkie seriale polskie to w każdym to samo jest, tylko w delikatnym odstępie czasu. Dr Haus już mi się znudził, tak jak tancerze, bo te 2 pierwsze serie mi się podobały a ta 3 już nie...[/QUOTE]U mnie tez nie bylo szans na pomoc rodzicow :roll: A do tego dalmaty w potrzebie :diabloti: Dopoki nie zaczelam sama zarabiac to o jakimkolwiek zbieraniu zlotowki do zlotowki nie bylo mowy, bo zawsze cos wazniejszego sie trafialo. O! Ksiazke sama bym chetnie przeczytala :) O wiele bardziej wole czytac niz ogladac. A saga Zmierzch to dnoooo :D House sie znudzil!!!!! :x :mad: [quote name='nicnasile']Haha! "Parówko" też! :-) Ehh, młodość jest jednak piękna :evil_lol: A tej drugiej połowy gratuluję! :D i życzę szczęścia :razz:;)[/QUOTE]Hahaha dokladnie :evil_lol: Ale wiesz co? :razz: Mam znajomego ktory ma 44 lata, jest ojcem znajomych w moim wieku i rownoczesnie wujkiem Tomka :loveu: I chodzi z nami na imprezy, uprawia surfing, snowboard, kite :loveu:... I gada sie z nim jak z rowiesnikiem :razz: Juz teraz marze o tym by w jego wieku byc podobna osoba, bo jak patrze na moich rodzicow.... nudaaa :lol: Aaaa dziekuje :loveu:
  12. Jaka szczesliwa :loveu:
  13. Jakiej Ty przegladarki uzywasz? Bo to od niej jest to zalezne :hmmmm: Ew mozesz wejsc we [B]Właściwości[/B] i tam powinien byc adres zdjecia, ale trzeba sie oklikac :evil_lol: (A sprobuj kliknac na zdjecie [url]http://img816.imageshack.us/i/dsc0022c.jpg/[/url], przejdzie Ci do innej wizualnie strony, i teraz moze masz opcje[B] kopiuj adres obrazka[/B]?)
  14. [B]CHantell[/B], dziekuje ;) [B]NightQueen[/B], Ty i tak dlugo sie trzymasz - mi znudzilo sie po paru tygodniach :evil_lol:
  15. Taka wlochata podusia :loveu: Ale zywa jednak lepsza - podgrzewana :evil_lol: Ja z moich kiedys rosol zrobie :mad:
  16. Nawet rosolu z tego nie zrobisz bo niewiadomo co wyjdzie :shake:
  17. Dlatego my mamy ponad 10 pileczek w domu :lol: Zeby na biezaco bylo sie czym bawic :lol:
  18. [quote name='Onomato-Peja']Widokówki piękne ;)[/QUOTE]Dziekuje! :) [quote name='kalyna']OO no to masz moje marzenie :) ale ogólnie jesteś z tego swojego Nikona zadowolona? *** a co do seriali też czekam na Pamiętniki wampirów :) i jakoś w inne nie jestem wciągnięta :)[/QUOTE] Moje marzenie jest inne odkad mialam w rekach aparat znajomego :loveu: Ale pozostane przy moim starym marzeniu, czyli d90 :loveu: A marzenia sie spelniaja, wiec na pewno kiedys bedziesz go miec! :) Ja o swoim nikosiu snilam pare lat juz... Czy jestem zadowolona - jak moglabym nie byc! :) Body mi wystarcza, jedynie obiektyw bym zmienila :diabloti: A House'a nie ogladasz? :shock: Pamietniki tez mi sie znudzily :evil_lol: Fabula jest nudna - Elena i zagrozenie zycia, Stefan ratuje ja, Damon pomaga i cierpi... kolejny odcinek? To samo, tylko inaczej :evil_lol: Ew jeszcze Stefan umiera a reszta go ratuje :evil_lol: A Damon jest bosski :loveu:
  19. Zepsutego psa Ci wcisneli :evil_lol:
  20. House to zdecydowanie ulubiony serial :loveu: (ogladam 2 - House i Gossip girl :evil_lol:) i nie wyrobilabym gdybym nie obejrzala nowego odcinka :loveu: Bywalo ze mialam wstac o 6 rano, a o 3 w nocy przypominalam sobie ze nowy odcinek jest.... wstawalam i ogladalam go :evil_lol: Uzaleznienie :lol:
  21. Ciesze sie ze jest juz lepiej :calus: Ale te krwawe biegunki.... ja lecialabym przerazona do weta, bo to juz powazniejsza sprawa. Takie zdjecia klikniete przypadkiem sa najjjlepsze :loveu:
  22. [quote name='nicnasile']Noo! My jeszcze "złamasie!" no i dętka Zrobiłam! Ale okazało się na sprawdzianie, że wszystko umiem! ;-) No poza przedstawicielami kubizmu, fowizmu :diabloti: Haaa! Ja muszę wymienić kółka i wtedy też będę śmigała. Tylko nie ma gdzie...wszędzie u mnie nierówno, ludzie łażą. Ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby wpakować się do samochodu i jechać gdzieś, więc po maturze na pewno to uczynię. A rower to chyba już w ten weekend wyciągnę, bo dziś już ciepło, mam nadzieję, że będzie jeszcze lepsza pogoda. A kondycha? No cóż... :evil_lol: Opowiadaj ! Haha, nie raz właśnie tak miałam, że impreza, a rano jakiś wyjazd! Ale dopiero później uświadomiłam sobie, że mam jeszcze alkohol we krwi i teraz już nigdy tak nie robię! :shake: Ale jak byłaś kierowcą na imprezie, to wiadomo ;-) Foty nieziemskie!! Szkoda, że nie ma ze stoku, ale wiem coś o tym i doskonale Cie rozumiem. W życiu bym nie naraziła mojego Nikusia na spotkanie z górą śniegu :cool1:[/QUOTE]I "Parowa" jeszcze!!! :D Sciagi dobrze jest robic mimo wszystko - bo wtedy sie tez uczymy :cool3: U mnie tez koleczka do wymiany sie nadaja :oops: Lozyska zaczynaja krzyczec ze ich nie ma! :lol: A jesli Twoja kondycja jest taka jak moja to... :lol: Mamy duzoooo pracy przed soba :lol: A co mam opowiadac, fajnie jest :loveu: :evil_lol: A najlepsze jest to ze ja zajecia codziennie koncze 12:15, a on wtedy zaczyna 1h przerwe w pracy - szkole mam 1 przystanek busem od niego :evil_lol: Wiec widzimy sie codziennie w poludnie + wieczory i caaale weekendy :loveu: Zyc nie umierac :lol: Bylo naprawde ciezko.... glownie zmeczenie dawalo sie we znaki. A droga powrotna - ja kieruje, z tylu wszyscy sie po sobie pokladli i chrapia, a Tomek obok probowal trzymac fason ale niestety nie dal rady i zasnal z glowka oparna o szybe :evil_lol: Sprobuje znalezc gdzies w necie fotki z tego stoku... byl taki moment ze wyje****m :lol:, odwrocilam sie i... aaaaaa... TAKI widok :loveu: Siedzialam chyba z 10min z kopar do ziemi i gapilam sie na gory :loveu: [quote name='NightQueen'][URL]http://img835.imageshack.us/img835/6880/dsc6788e.jpg[/URL] genialne to i ta woda Kiedy będzie kolejny odcinek plotkary? :mad: bo jak na złość nie ma żadnego nowego odcinka z moich seriali Pamiętniki Wampirów w kwietniu dopiero, Czysta Krew jeszcze nie nagrana, 90210 i Gotowe na Wszystko ani widu ani słychu az musiałam brzydule oglądnąć bo już nie miałam co oglądać a uzależnienie serialowe nadal jest[/QUOTE]A ja nie zaczelam ogladac 3 serii plotkary :oops: I nie mam czasu na zadne seriale :oops: Tylko z house'm jestem na biezaco :oops: [quote name='nicnasile']O matko, ja mam Chucka Bassa na tapecie i "I'm Chuck Bass" na dźwięk sms'a, ale plotkarę ostatnią w ferie oglądałam. W maju może nadrobię?! Kurcze te serie jak byli w szkole były ciekawsze :/ Oglądałam kilka odcinków pod rząd, a ostatnie 3 serii mnie...męczą :([/QUOTE]:calus: Mnie tez nudzic zaczelo :lol: Ale Chuck i tak jest boski :loveu: [quote name='Vilena'][URL]http://img641.imageshack.us/img641/9008/20079720685045934110210.jpg[/URL] Wow...ale widoczek![/QUOTE] Naprawde zaluje ze nie moge wam pokazac wiecej :oops:
  23. Zrobimy jej wjazd na chate? :evil_lol:
×
×
  • Create New...