-
Posts
19137 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by :: FiGa ::
-
Nicole, Sonia, Augie, Korba - York, Hiena, Nagi peruwiańczyk i mixy
:: FiGa :: replied to Chantell's topic in Foto Blogi
Mordenka moja piekna laaaaaaaaaa :loveu: :evil_lol: -
fotki, ktore dostalam na maila [IMG]http://img546.imageshack.us/img546/8120/p1040114e.jpg[/IMG] [IMG]http://img821.imageshack.us/img821/8896/p1040107v.jpg[/IMG] [IMG]http://img88.imageshack.us/img88/4579/p1040108n.jpg[/IMG] [IMG]http://img135.imageshack.us/img135/5812/p1040109f.jpg[/IMG] [IMG]http://img833.imageshack.us/img833/425/p1040113.jpg[/IMG]
-
Dajcie mi 2 min! ;)
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
:: FiGa :: replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
http://img94.imageshack.us/img94/6470/dsc0095ix.jpg Ile mlecykow:loveu: I Piekna sunia w nich laaa :loveu: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='magdabroy']A czemu ta krówka nie robi "muuuu" ??[/QUOTE]Robi :razz: [quote name='nicnasile']Przestań! :) Ja na początku nie wiedziałam, że tam gdize kwadracik, tam ostre będzie. I się dziwiłam dlaczego ostry jest budynek, a nie twarz koleżanki :lol: Dopiero po tygodniu może obczaiłam, że tak jest i że nawet da się zmieniać to :lol: EDIT: [url]http://www.szerokikadr.pl/[/url] fajna strona, gdzie są opisane najróżniejsze sytuacje w zrozumiały sposób :)[/QUOTE]:oops: :oops: :oops: Jak patrze na reszte fotek to jestem na siebie zUa!!!!! Mogly byc taakie fajne..... :( :wallbash: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
No... to krowke macie :lol: [IMG]http://img202.imageshack.us/img202/1922/dsc8712.jpg[/IMG] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Ja sie zapadne pod ziemie zaraz................ :splat: :lol: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
O staaaaaaara, a ja mam iso na 1000 ustawione odkad pamietam i nie zmieniam tego :splat: Goopiam jak but :lol: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='nicnasile']A iso ma cos do ostrosci (czy tam rozmazywania jak mowisz) w ogóle? :roll: Mnie to się zawsze uczyli, że im wyższe iso, tym większe szumy itd, a ostrość to przysłona m.in. I daje zawsze najniższe iso, no chyba, że robie grupowe i daję wyższą przysłonę, to wtedy iso w górę.[/QUOTE] :siara: A nie ma? :siara: kalyna :calus: -
[B]Fiera[/B], nikt nie podejrzewal klamstw, nikt nie napisal wprost ze cos jest nie tak - chodzilo jedynie o te niedopowiedzenia. Tu ludzie sa naprawde podejrzliwi, szczegolnie jesli chodzi o nowe, niesprawdzone jeszcze DT. Musicie przejsc "chrzest". Prosze wez to pod uwage i nie urazaj sie. Wszystko co zwiazane jest z psem jest dla nas istotne i prosze informuj nas o tym. Decyzja o pozostaniu Grafita u Was na stale powinna byc przemyslana. Moze zastanowcie sie jeszcze pare dni i wtedy ja podejmijcie.
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Aleeeee... fotka sie nie rozmaze? :hmmmm: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Co prawda jakosciowo doopa, kadr tez nie ten, ale mina Marcela bezcenna :lol: [IMG]http://img62.imageshack.us/img62/2412/dsc8867f.jpg[/IMG] Czy mozecie mi podpowiedziec jakie ustawienia najlepiej miec przy ostrym sloncu? Bo mi sie fotki przepalaja :placz: Czas 1/4000, 8f kurcze a fotki przepalone....... :splat: Teraz dopiero pomyslalam ze moglam ISO mniejsze dac :splat: :wallbash: :evilbat: Ale z drugiej strony - jak mala czulosc mozna ustawic i nie ryzykowac rozmazywaniem fotek? :hmmmm: Widzicie ja calkiem zielona jestem :lol: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='kalyna']ja po maturze we wrześniu czytałam "Ogniem i Mieczem" :lol: ale mi wtedy odbiło :)[/QUOTE]Oooo za Ogniem i Mieczem to masz szacun :lol: [quote name='Onomato-Peja']Mogłabyś już wyprać te obroże. :D[/QUOTE]A po co :grins: [quote name='nicnasile']Wierzę! To jest naprawdę fajna książka! Tylko... trochę za długa :evil_lol:[/QUOTE]Chcesz dluga ksiazke? :diabloti: Przyczytaj sobie cykl "Miecz prawdy" :diabloti: Siedze na 7 tomie i nie pamietam co bylo w I :megagrin: [quote name='kamilka91']Lalka to jedna z książek z liceum, które najlepiej wspominam Przeczytałam kilka razy :)[/QUOTE]Ja tez :loveu: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[QUOTE][url]http://img819.imageshack.us/img819/7442/34815264.jpg[/url][/QUOTE]:megagrin: Dobre :lol: Lalka :loveu: Uwierzycie ze przeczytalam te ksiazke jeszcze raz po maturze? :diabloti:? -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Yyyyy... nie mam :siara: -
Ajjj to juz sie doczekac nie mozemy :)
-
Fiero kochana zrob mu fotki jak bedziesz trzymac jakiegos smacznego kaska w rece - bedzie sie wtedy wgapial w aparat i pozowal :loveu:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
To pokaaaaa :multi: A ja nie mam kiedy fotek robic :shake: -
E, jaka wiesniaro :evil_lol: Moje miasto liczy sobie 1355000 mieszkancow... A Twoje? :evil_lol:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Ja mialam zaje**sta zolzowata nauczycielke do polskiego :loveu: Dzieki czemu cala klasa przygotowana byla do matury dobrze ;) Dasz rade malenka :calus: -
Czes buraku :loveu: