-
Posts
19137 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by :: FiGa ::
-
Nero- mój kochany synuś :( (*) żegnaj kochanie :(
:: FiGa :: replied to Aleksandrossa's topic in Galeria
[url]http://img11.imageshack.us/img11/6559/dsc0263gf.jpg[/url] Boskie ma poduszeczki :loveu: Ja bym sasiada za to... :mad: -
aaaaa Ty gdzie :cool3:
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
:: FiGa :: replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[quote name='magdabroy']Więc zacznę od tego, że kupiłam wczoraj małe białe paputki niemowlęce :loveu: (Agnieszka, chyba porozumiewamy się telepatycznie :D) Zapakowałam w ładne pudełeczko i schowałam tak żeby nie znalazł :) Dziś po pracy wręczyłam mu pudełeczko. Otworzył i tekst: -Co to? -Dziecięce paputki. -Dla mnie? :crazyeye: Po co? (nie domyślił się, chyba taka informacja miała problem, żeby dotrzeć do mózgu) -Tak. Jestem w ciąży. -Skąd wiesz? :D:D:D To tak po krótce. Reszty Wam nie napiszę :eviltong: Teraz poszedł już spać, bo rano wstaje do pracy. Mam nadzieję, że ta informacja pozwoli mu spokojnie spać :p[/QUOTE] :loveu: :loveu: Pewnie TZ zaniemowil :lol: (teraz doczytalam ze mialam racje :evil_lol:) A ja jeszcze raz gratuluje (bede ciocia, bede ciocia! :sweetCyb:) :calus: Torka na szczescie madra bestyjka jest, dzieci ja moga masowac bez przeszkod to i z nowym czlonkiem rodziny nie bedzie wiekszych problemow :loveu: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
:siara: :siara: Ok, nie zamykam. Ale tez nie obiecam ze bede czesto zagladac :shake: :evilbat: Teraz troche was poodwiedzam :loveu: A ze nie bylo mnie tu troooooche to pewnie przejrze 2 galerie i braknie mi czasu :watpliwy: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Moge galerie zamknac i miec czyste sumienie, albo, zostawic i nie aktualizowac... :watpliwy: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Ja sie zastanawiam nad calkowitym zrezygnowaniem z prowadzenia jej :shake: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Juz juz juz czyszcze skrzynke :) Kochani ja tez bardzo baaaaaaardzo tesknilam :placz: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
A jak inaczej moge to zrobic :oops: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[IMG]http://img220.imageshack.us/img220/4183/csc3213.jpg[/IMG] [IMG]http://img204.imageshack.us/img204/5157/dsc2953l.jpg[/IMG] [IMG]http://img853.imageshack.us/img853/5823/dsc2803j.jpg[/IMG] [IMG]http://img710.imageshack.us/img710/3099/dsc2922x.jpg[/IMG] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Macie Marcelka.... i nie krzyczcie juz :oops: [IMG]http://img220.imageshack.us/img220/7740/csc3210.jpg[/IMG] [IMG]http://img9.imageshack.us/img9/3827/csc3215.jpg[/IMG] [IMG]http://img337.imageshack.us/img337/5236/csc3216.jpg[/IMG] [IMG]http://img204.imageshack.us/img204/2230/csc3219.jpg[/IMG] [IMG]http://img338.imageshack.us/img338/5377/csc3221.jpg[/IMG] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
:siara: :siara: Noooo... pewnie mam :grins: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Bry... :oops::oops: :scared: -
Czesc malutki...
-
[quote name='Koperek']Ta pierwsza fota to moja jeszcze ze starego schroniska, jak widać, [/QUOTE] Nie, nie Twoja ciociu Koperek :diabloti: Zrobilam ja wtedy gdy wyciagalam ze schronu te grubaske w kropki z ktora Hera miala wciaz sprzeczki... Napisalam do moda i widze ze juz przeniosl temat do odpowiedniego dzialu :loveu: Serce mieknie,[B] Hera ma dom[/B] :loveu:
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
:: FiGa :: replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Czesc :loveu: Mam chwilke, nudzi mi sie wiec postanowilam zajrzec :cool3: Gratki z bycia ciocia :cool3: Michalinka jest cudowna:loveu: Tez chce :diabloti: :razz: http://img841.imageshack.us/img841/6528/dsc2238n.jpg Cudowne malenstwo :loveu: Toreczki i Lumpka nie bede cytowac bo za duzo tego ;) http://img691.imageshack.us/img691/4360/dsc2410l.jpg Uooo... biedny... to wyglada jak polowanie :diabloti: http://img269.imageshack.us/img269/7417/ffbb5d1dd2.jpg Kizimizi aaaaa :loveu::loveu::loveu::loveu: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[IMG]http://img696.imageshack.us/img696/741/dsc9555a.jpg[/IMG] [IMG]http://img89.imageshack.us/img89/5074/dsc9565n.jpg[/IMG] Na dzis to wszystko.. ;) Poodwiedzam was jutro slonca :loveu: Za chwilke lece opijac ze znajomymi moj przyjazd.... :mdleje: Juz sie boje... A jutro pierwsza lekcja jazdy na dwoch kolkach :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: Licze na kciuki... troche sie boje :diabloti: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[IMG]http://img841.imageshack.us/img841/1417/dsc9588.jpg[/IMG] [IMG]http://img687.imageshack.us/img687/8324/dsc9601.jpg[/IMG] [IMG]http://img97.imageshack.us/img97/5606/dsc9535.jpg[/IMG] [IMG]http://img819.imageshack.us/img819/5791/dsc9544x.jpg[/IMG] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Na razie wrzuce wam krowciaste ;) Jakies stare gniotki ktore robilam nawet nie pamietam kiedy :lol: Ale na naszych nowych terenach spacerowych :loveu: Powiem wam ze jest duzo lepiej niz w starym mieszkaniu :loveu: [IMG]http://img52.imageshack.us/img52/3594/dsc9495q.jpg[/IMG]' [IMG]http://img847.imageshack.us/img847/9519/dsc9497g.jpg[/IMG] [IMG]http://img535.imageshack.us/img535/4385/dsc9509j.jpg[/IMG] [IMG]http://img842.imageshack.us/img842/9062/dsc9528.jpg[/IMG] [IMG]http://img856.imageshack.us/img856/8490/dsc9529l.jpg[/IMG] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Witajcie Kochani :multi: Wiem, wiem.. znow to zrobilam :siara: Ale to dlatego ze w pewnym momencie padlo haslo "do jutra musimy sie przeprowadzic" i nie bylo czasu na klikanie na dogo. Mieszkamy juz w domu z ogrodkiem, psy zadowolone wygrzewaja sie w sloneczku calymi dniami. A ja od dzis rano jestem w Polsce :loveu: W Lezajsku :multi: Psiaki niestety zostaly z rodzicami. Mam pare zdjec kropciastych wiec pewnie wam je pokaze :) A tutaj mam teraz Duetka :loveu: I dwa szalone kotki, byc moze ich tez przedstawie, to uzaleznione jest od czasu ;) Dzieki ze o nas pamietacie :loveu: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Skwituje to jednym..... :evil_lol: Jesli kogos obrazaja [B]slowa niecenzuralne - nie klikac[/B] [url]http://kwejk.pl/obrazek/296189/deszczu,wypierdalaj.html[/url] :placz: -
[quote name='NightQueen'] nagadane? gdzie? twojej galerii nikt nie pobije :evil_lol: Łooo by siał lepszy postrach od Voldiego :evil_lol: zarąbista byłaby taka wersja :loveu: i to duże puk :diabloti::eviltong:[/QUOTE]Tutaj nagadane! :eviltong: No przeciez u mnie nic sie nie dzieje :diabloti: :cool3: A ja czytalam takie wlasnie opowiadanko... :loveu: Sev wampir, ktory sie msci mrrr... Sprzedaj to... obiektyw sobie kupisz :lol: