Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. Dobrze ze jest troche lepiej :loveu: Hahaha to teraz jak Mushu wyzdrowieje to bedziesz wymyslac schorzenia zeby weta odwiedzic :evil_lol:
  2. U nas oberwanie chmury bylo przed chwila... Monachium sparalizowane.... a ja wrocilam do domu mokra jak kura :placz:
  3. Nie ma pamieci do liczb :evil_lol: Gadamy z kims, a on "no bo my z Sylwia jestesmy 13 miesiecy razem.." :evil_lol: Nikt nie jest idealny :lol:
  4. [quote name='magdabroy']Ale ta pani na 100% jest po retuszu :eviltong:[/QUOTE] Czepiacie sie :evil_lol:
  5. Meczysz, meczysz :placz: Leb mu ukrece kiedys :mad: :evil_lol:
  6. Wywiewa nasza Bajeczke do niemiec :loveu: Super, bardzo sie ciesze :multi:
  7. [CENTER][SIZE=6][FONT=comic sans ms][B][COLOR=#000080]:multi: Zapraszam wszystkie ciocie na bazarek cegielkowy dla Bajeczki :multi: :multi: zbieramy na sterylizacje :multi: [/COLOR][SIZE=4][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/228497-Zbieramy-na-Bajkową-sterylkę!-Pomóżcie!-Do-rozdania-wirtualne-szczeniaczki-Do-26-06"][COLOR=#000080]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228497-Zbieramy-na-Bajkową-sterylkę!-Pomóżcie!-Do-rozdania-wirtualne-szczeniaczki-Do-26-06[/COLOR][/URL][/SIZE][/B][/FONT][/SIZE][/CENTER]
  8. [quote name='monika&karol']Nie widziałaś mnie :eviltong:[/QUOTE]Pewna jestes? :evil_lol:
  9. Czy dla Bajeczki jest DS? Napiszcie prosze cos wiecej :multi: I ile potrzeba na sterylke?
  10. [quote name='Ptysiak']Ja to już pobiłam rekord na dogo z ilością zdjęć :evil_lol: Niedługo dostanę bana za spam fotkami więc muszę wyluzować :diabloti:[/QUOTE]Jak wyluzujesz to my - przyzwyczajeni do rekordowych ilosci - zaczniemy spamowac prosbami, bedziemy na glodzie :diabloti:, wiecej banow poleci :D To mniejsze zlo - musisz dawac fotki :D DUZO fotek :evil_lol: [quote name='Ptysiak']Ty musisz więcej bo masz dwa psiaki :D[/QUOTE]Z kolei Ty masz psiaka w wieku, w ktorym doslownie z dnia na dzien sie zmienia, moje sa wciaz takie same :diabloti: [quote name='Ptysiak']No w sumie racja ja ostatnio zaczynam kupować też inne kolory :D[/QUOTE]Taaa ja teeeez :D:D:D:D Ide na zaakupy z mysla KUPIE COS NIECZARNEGO i wracam z czyms czerwonym i czterema czarnymi :diabloti: Przeciez kupilam nieczarne :evil_lol: [quote name='Ptysiak']Pani na zdjęciu pewni pomalowana i uczesana więc jak ty się tak wystroisz to ją przebijesz ;)[/QUOTE]Pani na zdjeciu jest krucha i chyba nizsza, dlatego wyglada bezkonkurencyjnie ;) [url]http://images.asos.com/inv/media/2/7/6/8/1678672/black/image1xxl.jpg[/url] [quote name='darii_iia']Boska figura. :) A ja chyba ominęłam...jak wygląda ta modelka ? :hmmmm: Kropeczki piękne i te footy z jogurtem. :loveu:[/QUOTE] Tak :loveu: [url]http://images.asos.com/inv/media/2/7/6/8/1678672/black/image1xxl.jpg[/url] Dziekuje ;) [quote name='monika&karol']Figa jaka wygodnicka, opalanko na materacu :lol: [URL]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9816.jpg[/URL] Też chce taką kieckę!! I takie nogi!!! :mad:[/QUOTE]Dobra dobra :diabloti: Tobie to ja powinnam zazdroscic ::cool3:
  11. Meczysz mnie codziennie.... :placz: Uwielbiam krokiety :loveu: My z TZtem jestesmy razem 16 miesiecy, to jeszcze nie "lata", a on juz ma z tym problemy :placz:
  12. Twoj Bogdan to typowy facet :evil_lol: Moj tez nie pamieta nigdy :mad: A dobry obiad to najlepszy prezent dla faceta :evil_lol:
  13. To go odboj jak sie boi :diabloti:
  14. [quote name='Isadora7'][SIZE=4][B]Trzecia z aukcji Allegro dla Sama:[/B][/SIZE] [FONT=Verdana][SIZE=4]bransoletka i kolczyki z kul malachitu wielkości 12 mm[/SIZE][/FONT] [URL]http://allegro.pl/bransoleta-i-kolczyki-malachit-na-pomoc-dla-sama-i2427979981.html[/URL] [IMG]http://img707.imageshack.us/img707/9039/p10504862222600.jpg[/IMG][/QUOTE] Oto i ona :loveu:
  15. Przeze mnie odebrane zostalo to raczej jak wlasnie atak. Jesli nim nie bylo, moj blad. Wrocmy do pawidlowej dyskusji ;) Pzdr.
  16. A czy ja moja kocie pokazywalam? Kiedys [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-IIv_0PHKtK8/TeSUj_qDyZI/AAAAAAAABig/nYQZ3pTG8Vo/DSC_4389.JPG[/IMG] I teraz [IMG]https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/421889_396228243736655_1595135635_n.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/458010_469134876445991_1178220920_o.jpg[/IMG]
  17. [quote name='Ada_Mirra']najpierw to wogóle na drugiego psa musi się zgodzić :mad: :evil_lol:[/QUOTE]U mnie bylo ciezko :evil_lol: Wiec na dobry poczatek namowilam tylko na DT, na kilka miesiecy :diabloti: A pozniej juz bylo bardzo latwo, bo mama chciala zostawiac u nas wszystkie psy jakie byly i to ja oddawalam je dalej :evil_lol: Az w koncu Marcelek zostal :loveu:
  18. U mnie komenda "nie boj sie" dziala uspokajajaco na psa ;) Magdo, jesli jest tak jak piszesz, to spawy dzialy sie 7 lat temu. Troche pozmienialo sie od tamtego czasu jesli chodzi o spojrzenie na psia psychike ;) [B]evel[/B], czy musisz od razu atakowac? Ja wiem, ze pozjadalas wszystkie rozumy i jestes najmadrzejsza, ale nie musisz od razu pluc jadem. Pozdrawiam.
  19. [url]http://img72.imageshack.us/img72/1298/dsc7758y.jpg[/url] Samiec alfa pije pierwszy :evil_lol:
  20. [quote name='Ada_Mirra']To namawiam mamę na dwa dalmaty :mad:[/QUOTE]I takie adoptowane najlepiej :evil_lol:
  21. [quote name='magdabroy']Pociągiem będzie szybciej ;)[/QUOTE]Nie doceniasz mnie :evil_lol:
×
×
  • Create New...