Jump to content
Dogomania

Dorothy

Members
  • Posts

    8714
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Dorothy

  1. fajne dziadki, wielkie puchate i wcale nie jakies niedolezne... wyglada na to ze w zgodzie ze soba zyja? Zadnych zgrzytow nie widac fajny ten puchaty co tak sie trzyma blisko nogi z biala skarpetka to wszystko sa chlopaki?
  2. czyli trzeba ja ukraść? a jak ona do innych psow kotow istnieje mozliwosc sprawdzenia?
  3. piec lat wiezienia. za co taki wyrok dla slepego i gluchego psa?? :-( :-( :-( pomocy...
  4. no co tu zrobic? tez mi smutno, piekna jest i wzielabym ja do siebie gdyby nie ta niechec do psow...:-(
  5. zlatuje sie jako pierwsza :-D rozumiem ze ma utrudnione poruszanie sie z powodu tych lapek? Czy to ja boli?
  6. myslalam ze temat tamten dawno zamkniety. Nigdy nie mialam pretensji do Agnieszki. To ona decydowala o psach, ktore miala pod opieka i ona najlepiej je zna. Rozmawialysmy przez telefon o Tarze i mysle ze wszystko sobie wtedy wyjasnilysmy. Pewnie ze bylo mi smutno i bylam rozzalona ze nie moge pomoc tej suni, ale to nie znaczy ze powinnysmy tu zywic jakies urazy w tej kwestii, Rzeczywiscie trzeba zajac sie tymi, co zyja..
  7. wyslane priorytetem. Leki sa prawie nowe, nie wiem jakie tam sa daty na pudelkach ale ja przesypywalam ciagle do jednej fiolki to co udalo mi sie zdobyc lub kupic w lecznicy.
  8. vetmedin 2,5 mg pare kapsulek, ale za to silniejszy 5 mg praktycznie pelne opakowanie. Drogi lek, ciesze sie ze sie przyda. wysylam.
  9. mam troche vetmedinu, moge wyslac, podaj adres dokąd.
  10. no to jak w starym domu juz taka byla to hmmm, moze byc krucho :-(
  11. a sa ich aktualne zdjecia?
  12. nika a jak on sie zachowuje w stosunku do psow, bo przelecialam watek i nie moge znalezc...
  13. nika a jak on sie zachowuje w stosunku do psow, bo przelecialam watek i nie moge znalezc...
  14. A czy Emi jedzie do tego domu czy nie?
  15. dziewczyny jestescie pewne ze niechec do psow wynika u niej z charakteru? Moja Libra byla miesiac w lecznicy i tam po prostu skakala do gardla wszystkiemu co zyje. Przywieziona do mnie nagle zupenie sie odmienila i nigdy nie mialam tu zadnego spiecia z zadnym z psow ani ludzi. Nie wiem, na ile ona moze sie poruszac, ale moze by sprobowac spotkac ja z jakims psem poza terenem lecznicy i okolicy... moze nie bedzie tak zle... ona w ogole nie chodzi zwiazku z ta lapa?
  16. ie tych pieniedzy potrzebuje, juz pytalam i nie bylo odpowiedzi.
  17. i co, ktos ja znow bedzie probowal apac? Jakie plany?
  18. [quote name='pinkmoon']Dorothy czy Twoja propozycja DT jest aktualna? Jeśli tak to na jakich warunkach? :)[/QUOTE] rozwazam ale wezcie pod uwage, ze jest to calkowicie drugi koniec Polski. Wlasnie sie dowiedzialam, ze sunia ktora wtedy chcialam wziac, umarla... :-( jesli wezme to zwierzatko musi zgadzac sie z psami (wielkimi i malutkimi) i kotami, no i jeszcze nie wiem czy bedzie opcja mieszkania w domu,. mam duzo zwierzat i nie wiem czy maz sie zgodzi. Ale mam tez kojec przy domu, raczej zawsze otwarty, wielki ogrod, podworko i dwie dosc spore budy. Mieszkajaca tam Libra odeszla w zeszlym roku...
  19. halo i co u suni??
×
×
  • Create New...