[quote name='pinkmoon']Dorothy czy Twoja propozycja DT jest aktualna?
Jeśli tak to na jakich warunkach? :)[/QUOTE]
rozwazam ale wezcie pod uwage, ze jest to calkowicie drugi koniec Polski.
Wlasnie sie dowiedzialam, ze sunia ktora wtedy chcialam wziac, umarla... :-(
jesli wezme to zwierzatko musi zgadzac sie z psami (wielkimi i malutkimi) i kotami,
no i jeszcze nie wiem czy bedzie opcja mieszkania w domu,. mam duzo zwierzat i nie wiem czy maz sie zgodzi. Ale mam tez kojec przy domu, raczej zawsze otwarty, wielki ogrod, podworko i dwie dosc spore budy. Mieszkajaca tam Libra odeszla w zeszlym roku...