Jump to content
Dogomania

nadzieja

Members
  • Posts

    1536
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by nadzieja

  1. siateczkowe ubrasnko spelnia nalezycie swa role [IMG]http://img216.imageshack.us/img216/2141/imag0114xa8.jpg[/IMG] iz now Avik [IMG]http://img216.imageshack.us/img216/7738/imag0120qe6.jpg[/IMG]
  2. Avi z pluszakiem nowym smiga w papilotach, [IMG]http://img216.imageshack.us/img216/696/imag0111py7.jpg[/IMG]
  3. [IMG]http://img48.imageshack.us/img48/6456/imag0110cs1.jpg[/IMG]
  4. Avi spi w nogach mlynarskobialych.. brak solarium i lampa blyskow a daja o swicie taki efekt
  5. "na kanapie lezy Len;)
  6. [IMG]http://img232.imageshack.us/img232/4425/imag0106jx3.jpg[/IMG] pozycja yorka
  7. mielismy spotkanie Uwaga zalegle fotosy:) wrocilismy ze spacerku tal goraco zespac niemozna
  8. ciekawa jestemczy sa organizowane Wakacje wyjazdy szkoleniowe z Psami?
  9. ja rowniezprobuje sil w tej dziedzinie groomingu
  10. WItajcie:) Avi chodzi w siateczkowym ubranku, aby nie brudzil sobie wlosa. Ubranko sama uszylam:) Alf jest ostrzzyony na "jezyka prawie". Radzimy sobie. Trzymajcieza mnie kciuki dzis o 17.00. samopoczucie rozne. wyniki nienajlepsze niestety. ale prsacuje nad nowymi fotkami w krotce je tu umieszcze:)) pozdrawiamy
  11. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=71201[/URL] Mix yorka szuka domku moze ona zagrzeje sie w twoim sercu?
  12. wiec jesli nie chesz kupic Yorka z rodowodem, to po co w ogole sie pytasz?! to ze"wyglada na zdrowe" pomysl jak to brzmi.
  13. wlasnie wiec chialam przez to powedziec NIE KUPOWAC YORKOW-OKAZJII.
  14. nie dajmy powodow do rozmanazania yorkwow nierasowych
  15. ja bym uwazala. Rdze zalozycielce tego watku uzbierac i kupic yorka od Hodowcy z rodowodem. na tym temacie jest jest duzo historii i opisow dlaczego warto kupic psa RAsowego z metryka.
  16. ja niestety mojego 1 yorka kupilam z lodzi i stracialm ja po niecalym miesacu. to boli serce wydziera...jak jestem szczelsiwaze [COLOR=seagreen][B]AVI [/B][/COLOR] jest ze mna.
  17. [B][COLOR=red]"Yorkshire ,Yorki, York najmniejsza na allegro HIT[/COLOR][/B] " oto opis aukcji Pani pompeo ... brak slow jak mozna nazwac storzenie hITEM. TO SWIADCZY O HODOWCY ZE LICZY SIE DLA NIEJ KASA A NIE zdrowie i dobo psa.... nie az zech zapiera... co z tymi bewerami przeciez wygladaja jak PONY MINI. mieszanka zapewne z inna rasa yorka. Yorki maja ustalony juz wzorzec FCI
  18. wm poscie napisalam temat byl nie jednokrotmnie poruszany podstawato [U][COLOR=darkred][B]tydzien pozniej mozna sie doszkalac[/B][/COLOR][/U] ja akurat ma znajomych w lodzi:) wiec prosze sie nie oburzac. Rozmawialam niejednokrotnie. wiec nic nie pokrecilam.
  19. Kraków salon Karusek najblizszy termin 11 czerwca. Kurs trwa 2 tygodnir kosztuje 2000 zł Katowice salon Bobik Kurs trwa miesiac kosztuje 2500, mozłowiść zakwaterowania 800 zł Łodz u Panstwa Grabowskich 1 tydzien 2500 + zakwaterownie 40 zl od doby dojazd autobusem ok 30 minut ze wzgledu na prace drogowe. Pozdrawiam podac tel i ulice?
  20. [B][U]wistarczy spojrzecna licznikosob nas dowiedzjacych:)[/U][/B]
  21. jak ma byc inaczej? Juestem wdzieczna za kazdy dzien zycia. Doceniam dobro mi dane, oraz te wszystkie pomocne dlonie Wasze rownież:))
  22. Avi iAlf sa moimi natchnieniem.
  23. moze z czasem uda mi sie. Groomibg to moja pasja nie chodzi mi o zarobki tylko o mozliwosc pracy ze Psami
  24. ma do wyboru Krakow lodz lub Katowice najchetniej zrobialbym doszkolenie w 3:) jednak to ogromny koszt:(
  25. Moi mili chialabym napisac" [COLOR=darkred][B]Jestem bardzos SZCZĘŚLIWA i doceniam dobro ktore mnie spotyka.[/B][/COLOR]
×
×
  • Create New...